Restauracja Korbasowy Dwór id:30922

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Cieszyn, śląskie
Data dodania: 22-09-2017
Liczba odwiedzin: 563

Oferta

Korbasowy Dwór jest nowoczesną restauracją, która powstała w budynku z XIX wieku - w gospodzie rodziny Korbasów. Wystrój restauracji to zdjęcia i eksponaty z czasów austro-węgierskich. W kuchni Korbasowego Dworu spotykają się wyśmienite potrawy tradycyjnej kuchni polskiej i regionalne przysmaki Śląska Cieszyńskiego z daniami kuchni europejskiej i światowej.
Potrawy przyrządzane ze świeżych produktów wyróżniają się niepowtarzalnym smakiem i aromatem.

Dzień Ślubu jest jednym z najważniejszych momentów w życiu Państwa Młodych. Wesele to czas toastówprzy stołach uginających się pod cieżarem pysznych potraw, wspólnej zabawy, tradycyjnych obrzędów, mających zapewnić Nowożeńcom pomyślność i miłość do końca wspólnego życia.
Wesele wiąże się z ogromem przygotowań - załoga restauracji Korbasowy Dwór dołoży wszelkich starań, by ten wyjątkowy dzień stał się niezapomniany za sprawą doskonałych smaków i aromatów potraw w przepięknie udekorowanej sali.

Zapraszamy do kontaktu!

Typ obiektu

 • restauracja

Liczba gości

 • liczba sal: 1

Atrakcje

 • Fotobudka

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.