Zobacz zdjęcia (15)
Restauracja Regionalna Anna-Maria, Katowice - zdjęcie 1
Restauracja Regionalna Anna-Maria, Katowice - zdjęcie 2 Restauracja Regionalna Anna-Maria, Katowice - zdjęcie 3 Restauracja Regionalna Anna-Maria, Katowice - zdjęcie 4 Restauracja Regionalna Anna-Maria, Katowice - zdjęcie 5
Restauracja Regionalna Anna-Maria, Katowice - zdjęcie 6
1 / 15

Restauracja Regionalna Anna-Maria id:52885

Katowice, śląskie
(0)
Dodaj opinię
(32) 202...
604-073...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele
  • hotel na wesele
  • obiad weselny
  • sala bankietowa

Dodatkowe informacje

  • klimatyzacja
  • parking
  • dania regionalne

Liczba gości

  • liczba sal: 3

Pozostałe typy imprez

  • imprezy okolicznościowe
  • chrzciny, komunie

ISTNIEJEMY OD 1993 ROKU
I od tamtej pory podajemy naszym gościom autentyczne dania regionalnej kuchni śląskiej. Przygotowujemy dla Was potrawy według dawnych przepisów, hołdując w ten sposób tradycjom naszych przodków. U nas zorganizujesz wyjątkowe imprezy okolicznościowe. W naszej restauracji w Katowicach dysponujemy także salą weselną, w której urządzimy niezapomniane przyjęcie. Zajrzyj do nas i pokochaj nasz rustykalny klimat.

Restauracja
Posmakuj kuchni śląskiej i poznaj kulinarne tradycje tego regionu. W naszej kuchni z przyjemnością czerpiemy z receptur „z szuflady” mamy. A na gości czeka obsługa w strojach śląskich, co wpływa na klimat naszej restauracji. U nas poczujesz się jak za starych, dobrych czasów. Poza codziennym prowadzeniem kuchni, nasza oferta obejmuje również organizację imprez okolicznościowych. Zadbamy o każdy detal, który składa się na udane przyjęcie weselne, komunię czy urodziny. Charakteru naszej restauracji dodaje również lokalizacja, w której się znajduje. Mieścimy się w stylowym budynku, w sercu Śląska – Katowicach.

WESELA, KOMUNIE ORAZ WSZELKIEGO RODZAJU IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
Do Państwa dyspozycji mamy trzy w pełni klimatyzowane sale. Główna z antresolą na okoliczność wesela może pomieścić 200 osób. Posiada również dużą scenę wraz z profesjonalnym oświetleniem i nagłośnieniem. Na drugą salę kominkową zapraszamy w przypadku przyjęć do 65 osób. Trzecia salka - bankietowa - pomieści ok. 35 osób. Dla przyjezdnych gości weselnych mamy przygotowane 22 miejsca noclegowe w 5 pokojach z łazienkami. Studniówki, komersy, zabawy, bale, karczmy, biesiady Uwzględniając wszystkie sale możemy tego rodzaju imprezy zorganizować na 300 osób.

Pokoje
Dla gości weselnych dysponujemy pięcioma pokojami z łazienkami co daje łącznie 22 miejsca noclegowe (z możliwością ich zwiększenia w przypadku takiej konieczności).

Duża Sala
Maksymalna ilość miejsc: 200

Sala kominkowa
Maksymalna ilość miejsc: 65

Sala bankietowa
Maksymalna ilość miejsc: 50

Opinie Restauracja Anna Maria - wieloletnia śląska tradycja (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Restauracja Anna Maria - wieloletnia śląska tradycja

Nazwa firmy: Restauracja Anna Maria - wieloletnia śląska tradycja
Adres: Katowice, ul. ul. Szarych Szeregów 42 , 40-750, woj. śląskie
(32) 202...
604-073...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 81
Zadzwoń
(32) 202...
604-073...
Napisz

Popularne miasta w okolicy