Zobacz zdjęcia (14)
Restauracja Wiszące Ogrody nad Narwią, Nowogród - zdjęcie 1
Restauracja Wiszące Ogrody nad Narwią, Nowogród - zdjęcie 2 Restauracja Wiszące Ogrody nad Narwią, Nowogród - zdjęcie 3 Restauracja Wiszące Ogrody nad Narwią, Nowogród - zdjęcie 4 Restauracja Wiszące Ogrody nad Narwią, Nowogród - zdjęcie 5
Restauracja Wiszące Ogrody nad Narwią, Nowogród - zdjęcie 6
1 / 14

Restauracja Wiszące Ogrody nad Narwią id:49177

Nowogród, podlaskie
(0)
Dodaj opinię
600-003...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele

Dodatkowe informacje

  • stoły prostokątne
  • klimatyzacja
  • parking
  • ogród/taras
  • dania regionalne
  • kuchnia polska

Atrakcje

  • Wiejski stół

Wiszące Ogrody nad Narwią Nowogród to restauracja na wesele, która mieści się w niesamowitej lokalizacji. Nieopodal obiektu przepływa rzeka Narew, a widok rozciągający się z terenu restauracji jest oszałamiający. Przepiękna panorama podlaskich krajobrazów zachwyci każdego, kto odwiedzi nasze Wiszące Ogrody nad Narwią.

Wesele to szczególne wydarzenie w życiu nowożeńców, jak i ich bliskich, dlatego personel naszej restauracji zrobi wszystko, aby ten dzień był spełnieniem marzeń. Sala weselna w obiekcie Wiszące Ogrody nad Narwią stanie się miejscem fantastycznej zabawy oraz wyśmienitej uczty weselnej. Aranżację sali bankietowej dopasujecie do wybranego stylu Waszego wesela, bardzo chętnie udzielimy wsparcia w tworzeniu wystroju.

Restauracja na wesele Wiszące Ogrody nad Narwią w Nowogrodzie znana jest z doskonałej kuchni kurpiowskiej. Z przyjemnością przyrządzimy Wasze menu weselne, w którego skład wchodzić będą tradycyjne dania naszego regionu, jak kartacze czy rejbak oraz najlepsze i sprawdzone potrawy kuchni polskiej. Serwujemy również świeże ryby - prosto z Narwi i jezior mazurskich. Potrawy weselne zawsze uzgadniamy indywidualnie z Parą Młodą. Świadczymy również usługi cateringowe.

Wiszące Ogrody nad Narwią to kompleks, w którym urządzicie także niezapomniany ślub w plenerze. Nasza przestrzeń, z dala od zgiełku miast, idealnie nadaje się na organizację tak podniosłej ceremonii. Posiadamy taras, na którym można wypocząć w czasie zabawy, podziwiając widoki. Wasi goście weselni mogą również skorzystać z oferty noclegowej w urokliwych domkach.

Restauracja Wiszące Ogrody nad Narwią Nowogród powstała z pasji do przyrządzania posiłków, która jest przekazywana w rodzinie od pokoleń. Serdecznie zapraszamy w nasze wspaniałe podlaskie tereny, gdzie wyjątkowa atmosfera i smaczna kuchnia sprawią, że Wasze przyjęcie będzie cudownym przeżyciem!

Opinie Wiszące Ogrody nad Narwią (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Wiszące Ogrody nad Narwią

Nazwa firmy: Wiszące Ogrody nad Narwią
Adres: Nowogród, ul. Rynek 21, 18-414, woj. podlaskie
600-003...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1086
Zadzwoń
600-003...
Napisz

Popularne miasta w okolicy