Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Restauracja Wiszące Ogrody nad Narwią, Nowogród - zdjęcie 1
Restauracja Wiszące Ogrody nad Narwią, Nowogród - zdjęcie 2 Restauracja Wiszące Ogrody nad Narwią, Nowogród - zdjęcie 3 Restauracja Wiszące Ogrody nad Narwią, Nowogród - zdjęcie 4 Restauracja Wiszące Ogrody nad Narwią, Nowogród - zdjęcie 5
1 / 5

Restauracja Wiszące Ogrody nad Narwią id:49177

Nowogród, podlaskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele

Dodatkowe informacje

  • stoły prostokątne
  • klimatyzacja
  • parking
  • ogród/taras
  • dania regionalne
  • kuchnia polska

Atrakcje

  • Wiejski stół

Wiszące Ogrody nad Narwią Nowogród to restauracja na wesele, która mieści się w niesamowitej lokalizacji. Nieopodal obiektu przepływa rzeka Narew, a widok rozciągający się z terenu restauracji jest oszałamiający. Przepiękna panorama podlaskich krajobrazów zachwyci każdego, kto odwiedzi nasze Wiszące Ogrody nad Narwią.

Wesele to szczególne wydarzenie w życiu nowożeńców, jak i ich bliskich, dlatego personel naszej restauracji zrobi wszystko, aby ten dzień był spełnieniem marzeń. Sala weselna w obiekcie Wiszące Ogrody nad Narwią stanie się miejscem fantastycznej zabawy oraz wyśmienitej uczty weselnej. Aranżację sali bankietowej dopasujecie do wybranego stylu Waszego wesela, bardzo chętnie udzielimy wsparcia w tworzeniu wystroju.

Restauracja na wesele Wiszące Ogrody nad Narwią w Nowogrodzie znana jest z doskonałej kuchni kurpiowskiej. Z przyjemnością przyrządzimy Wasze menu weselne, w którego skład wchodzić będą tradycyjne dania naszego regionu, jak kartacze czy rejbak oraz najlepsze i sprawdzone potrawy kuchni polskiej. Serwujemy również świeże ryby - prosto z Narwi i jezior mazurskich. Potrawy weselne zawsze uzgadniamy indywidualnie z Parą Młodą. Świadczymy również usługi cateringowe.

Wiszące Ogrody nad Narwią to kompleks, w którym urządzicie także niezapomniany ślub w plenerze. Nasza przestrzeń, z dala od zgiełku miast, idealnie nadaje się na organizację tak podniosłej ceremonii. Posiadamy taras, na którym można wypocząć w czasie zabawy, podziwiając widoki. Wasi goście weselni mogą również skorzystać z oferty noclegowej w urokliwych domkach.

Restauracja Wiszące Ogrody nad Narwią Nowogród powstała z pasji do przyrządzania posiłków, która jest przekazywana w rodzinie od pokoleń. Serdecznie zapraszamy w nasze wspaniałe podlaskie tereny, gdzie wyjątkowa atmosfera i smaczna kuchnia sprawią, że Wasze przyjęcie będzie cudownym przeżyciem!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Nowogród, , 18-414, woj. podlaskie
liczba odwiedzin: 1728

Popularne miasta w okolicy