Zobacz zdjęcia (1)
RetroCamp zespół muzyczny , Klucze - zdjęcie 1
1 / 1

RetroCamp zespół muzyczny id:18269

Klucze, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

  • akordeon
  • keyboard/organy
  • saksofon
  • trąbka

W składzie:

  • wokalista
  • Liczba osób: 3

Jest nam niezmiernie miło, że postanowili Państwo odwiedzić naszą stronę internetową. Mamy nadzieję, że zamieszczone informacje, zdjęcia, multimedia pomogą Wam bliżej nas poznać. Zespół RetroCamp to skład instrumentalno - wokalny. Głównymi naszymi atutami są: mała sekcja dęta w postaci saksofonu i trąbki, która doskonale ożywia utwory, ciekawy image sceniczny, młodość a co za tym idzie entuzjazm. Jesteśmy w stanie zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających słuchaczy. Nasz repertuar, jest ciągle poszerzany o hity polskie jak i zagraniczne. Staramy się, by wykonywane przez nas utwory cechował wysoki poziom muzyczny i zapewniły niezapomniane wrażenia.
Nasz występ to nie tylko doskonała muzyka, to również prowadzenie różnego typu zabaw, oczepin, konkursów. Gwarantujemy kolorowe oświetlenie sceny i sali tanecznej. Nie musicie się martwić o przebieg Waszej imprezy, to my współpracując z personelem i biorąc pod uwagę wcześniejsze ustalenia, poprowadzimy imprezę dla Was! Wy macie się dobrze bawić!
Jako opcję dodatkową proponujemy wybrane utwory solowe na trąbkę podczas ślubu w kościele, a przed ślubem wyprowadzenie Młodej Pary z domu rodzinnego.

Bez względu czy miejscem docelowym będzie Warszawa, Lublin czy jakakolwiek inna miejscowość, zespół RetroCamp zawsze daje z siebie 100%.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Klucze, , 32-310, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 2351

Popularne miasta w okolicy