RetroCamp zespół muzyczny id:18269

Oferta
Dodaj do plannera

Jest nam niezmiernie miło, że postanowili Państwo odwiedzić naszą stronę internetową. Mamy nadzieję, że zamieszczone informacje, zdjęcia, multimedia pomogą Wam bliżej nas poznać. Zespół RetroCamp to skład instrumentalno - wokalny. Głównymi naszymi atutami są: mała sekcja dęta w postaci saksofonu i trąbki, która doskonale ożywia utwory, ciekawy image sceniczny, młodość a co za tym idzie entuzjazm. Jesteśmy w stanie zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających słuchaczy. Nasz repertuar, jest ciągle poszerzany o hity polskie jak i zagraniczne. Staramy się, by wykonywane przez nas utwory cechował wysoki poziom muzyczny i zapewniły niezapomniane wrażenia.
Nasz występ to nie tylko doskonała muzyka, to również prowadzenie różnego typu zabaw, oczepin, konkursów. Gwarantujemy kolorowe oświetlenie sceny i sali tanecznej. Nie musicie się martwić o przebieg Waszej imprezy, to my współpracując z personelem i biorąc pod uwagę wcześniejsze ustalenia, poprowadzimy imprezę dla Was! Wy macie się dobrze bawić!
Jako opcję dodatkową proponujemy wybrane utwory solowe na trąbkę podczas ślubu w kościele, a przed ślubem wyprowadzenie Młodej Pary z domu rodzinnego.

Bez względu czy miejscem docelowym będzie Warszawa, Lublin czy jakakolwiek inna miejscowość, zespół RetroCamp zawsze daje z siebie 100%.

Dodatkowe informacje

Instrumenty:

  • akordeon
  • keyboard/organy
  • saksofon
  • trąbka

Skład:

  • wokalista
  • Ilość osób: 3

Cennik

Orientacyjna cena: 2500 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

660-453...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

RetroCamp zespół muzyczny
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Klucze
Kod:32-310
Data dodania: 14-01-2016
Liczba odwiedzin: 295

Polecamy

Nowe ogłoszenia