Rezydencja Dwór Polski id:22200

Oferta
Dodaj do plannera

Wyjątkowe wydarzenie uwieńczone jest miejscem, w którym się dzieje.

Dwór Polski przenosi swych gości w niezapomnianą podróż po XIX-wiecznym dworze.

Wytworna sala, wykwintne dania serwowane przez doświadczonego szefa kuchni, elegancka, promienna świta - to wszystko składa się na niepowtarzalny klimat naszego dworu.

Historyczne, a zarazem dworskie wnętrza podkreślają oryginalność tego miejsca w okolicy. Funkcjonalność naszych sal sprawia, że nawet małe przyjęcia mogą zachować swą intymność bez naruszenia uroku sali.
Natomiast kuchnia, którą serwujemy charakteryzuje się wyjątkowością potraw. Zaspokajają współczesne upodobania kulinarne zachowując staropolski akcent.

W piwnicznej części mamy umiejscowioną staropolską karczmę, w której mogą Państwo poczuć klimat prawdziwej biesiady - na drewnianych ławach i przy drewnianych stołach; posilając się zupą podawaną w kamionkowym garze, dzięki któremu zachowuje swą temperaturę do ostatniego kęsa.

Otacza nas malowniczy park z widokiem na stawy. Możesz podziwiać uroki miejsca przechadzając się licznymi alejkami lub też skorzystać z chwili wytchnienia w jednej z altanek.

Oferujemy Państwu zarówno zabytkowe wnętrza jak i elegancki biały namiot dla chcących zorganizować przyjęcie w ogrodzie zgodnie z własną, niestandardową wizją.

Zachęcamy do powrotu – na niezapomnianą sesje zdjęciową w eleganckiej scenerii lub pięknym ogrodzie.

Do dyspozycji gości oddajemy również nawet 68 miejsc noclegowych w hotelu (w tym także stylowe apartamenty), a także przestronny, dozorowany parking mieszczący do 70 aut.

Państwa niepowtarzalne chwile są dla nas najcenniejsze, dlatego dołożymy wszelkich starań, byście mogli Państwo ten czas przeżyć w pełni radości i spokoju.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji - Zapraszamy.Organizujemy również kolacje zaręczynowe, rocznicowe, szkolenia, konferencje, imprezy integracyjne, a także wszystkie inne zależne od Państwa życzenia.

Dodatkowe informacje

Typ obiektu

  • dwór
  • hotel
  • restauracja

Standard

  • ilość sal: 1
  • klimatyzacja
  • ogród
  • taras
  • pokoje gościnne
  • ilość miejsc noclegowych: 68

Liczba gości

  • max. ilość osób: 90

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Rezydencja Dwór Polski
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Bełchatów
Kod:97-400
Data dodania: 22-07-2016
Liczba odwiedzin: 367

Godziny pracy

Pn:12:00 - 21:00
Wt:12:00 - 21:00
Śr:12:00 - 21:00
Cz:12:00 - 21:00
Pt:12:00 - 21:00
Sb:12:00 - 21:00
Nd:12:00 - 21:00

Nowe ogłoszenia