Rezydencja Dwór Polski id:22200

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Bełchatów, łódzkie
Data dodania: 22-07-2016
Liczba odwiedzin: 774

Oferta

Wyjątkowe wydarzenie uwieńczone jest miejscem, w którym się dzieje.

Dwór Polski przenosi swych gości w niezapomnianą podróż po XIX-wiecznym dworze.

Wytworna sala, wykwintne dania serwowane przez doświadczonego szefa kuchni, elegancka, promienna świta - to wszystko składa się na niepowtarzalny klimat naszego dworu.

Historyczne, a zarazem dworskie wnętrza podkreślają oryginalność tego miejsca w okolicy. Funkcjonalność naszych sal sprawia, że nawet małe przyjęcia mogą zachować swą intymność bez naruszenia uroku sali.
Natomiast kuchnia, którą serwujemy charakteryzuje się wyjątkowością potraw. Zaspokajają współczesne upodobania kulinarne zachowując staropolski akcent.

W piwnicznej części mamy umiejscowioną staropolską karczmę, w której mogą Państwo poczuć klimat prawdziwej biesiady - na drewnianych ławach i przy drewnianych stołach; posilając się zupą podawaną w kamionkowym garze, dzięki któremu zachowuje swą temperaturę do ostatniego kęsa.

Otacza nas malowniczy park z widokiem na stawy. Możesz podziwiać uroki miejsca przechadzając się licznymi alejkami lub też skorzystać z chwili wytchnienia w jednej z altanek.

Oferujemy Państwu zarówno zabytkowe wnętrza jak i elegancki biały namiot dla chcących zorganizować przyjęcie w ogrodzie zgodnie z własną, niestandardową wizją.

Zachęcamy do powrotu – na niezapomnianą sesje zdjęciową w eleganckiej scenerii lub pięknym ogrodzie.

Do dyspozycji gości oddajemy również nawet 68 miejsc noclegowych w hotelu (w tym także stylowe apartamenty), a także przestronny, dozorowany parking mieszczący do 70 aut.

Państwa niepowtarzalne chwile są dla nas najcenniejsze, dlatego dołożymy wszelkich starań, byście mogli Państwo ten czas przeżyć w pełni radości i spokoju.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji - Zapraszamy.Organizujemy również kolacje zaręczynowe, rocznicowe, szkolenia, konferencje, imprezy integracyjne, a także wszystkie inne zależne od Państwa życzenia.

Typ obiektu

  • dwór
  • hotel
  • restauracja

Standard

  • klimatyzacja
  • ogród
  • taras

Liczba gości

  • max. ilość osób: 90
  • ilość miejsc noclegowych: 68
  • ilość sal: 1

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Rezydencja Dwór Polski
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Bełchatów
Kod:97-400

Godziny pracy

Pn:12:00 - 21:00
Wt:12:00 - 21:00
Śr:12:00 - 21:00
Cz:12:00 - 21:00
Pt:12:00 - 21:00
Sb:12:00 - 21:00
Nd:12:00 - 21:00

Nowe ogłoszenia