Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Roman Machula- Profesjonalne Wideofilmowanie i Fotografia, Sandomierz - zdjęcie 1
Roman Machula- Profesjonalne Wideofilmowanie i Fotografia, Sandomierz - zdjęcie 2 Roman Machula- Profesjonalne Wideofilmowanie i Fotografia, Sandomierz - zdjęcie 3 Roman Machula- Profesjonalne Wideofilmowanie i Fotografia, Sandomierz - zdjęcie 4 Roman Machula- Profesjonalne Wideofilmowanie i Fotografia, Sandomierz - zdjęcie 5
1 / 5

Roman Machula- Profesjonalne Wideofilmowanie i Fotografia id:32987

Sandomierz, świętokrzyskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Firma nasza istnieje od 1990r. Jest to firma rodzinna, dwupokoleniowa. Pracujemy na terenie całego kraju.

Studio RM oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie filmu i fotografii okolicznościowej. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do fotografii oraz rejestracji video. Realizacje wizualne to nasza pasja, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte przy wcześniejszych produkcjach i pracy w TVP. Stale podążamy za nowinkami technicznymi.

Staramy się utrwalić przeżycia, emocje, łzy, które towarzyszą w ten wyjątkowy dzień, dlatego każde zdjęcie i ujęcie robimy ze starannością i dbałością o szczegóły. Cenimy naturalność, prawdziwe emocje, spontaniczne sytuacje. Stawiamy na reportaż, dlatego nie kreujemy i nie reżyserujemy rzeczywistości.

Naszym klientom możemy zaoferować realizację usługi na jedną lub więcej kamer, podobnie w fotografii gdzie usługę może wykonywać dwóch lub więcej fotografów. Do każdego zlecenia Studio RM odnosi się indywidualnie, biorąc pod uwagę spostrzeżenia i sugestie klienta. Staramy się również w oparciu o swoje wieloletnie doświadczenie służyć radą i pomocą.
Obok doświadczenia, młodsi członkowie zespołu zapewniają nowoczesne spojrzenie na prace filmowe i fotograficzne. Daje nam to możliwość dotarcia do szerszej ilości odbiorców.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Sandomierz, , 27-600, woj. świętokrzyskie
liczba odwiedzin: 1650

Popularne miasta w okolicy