Zobacz zdjęcia (5)
Rowerem do Ślubu, Orzesze - zdjęcie 1
Rowerem do Ślubu, Orzesze - zdjęcie 2 Rowerem do Ślubu, Orzesze - zdjęcie 3 Rowerem do Ślubu, Orzesze - zdjęcie 4 Rowerem do Ślubu, Orzesze - zdjęcie 5
1 / 5

Rowerem do Ślubu id:30835

Orzesze, śląskie

O nas

Rower to dla Was coś więcej niż tylko dwa kółka i trochę metalu? Jest sposobem na spędzanie wolnego czasu, może nawet pasją? Albo po prostu lubicie sport i ekologię i chcielibyście pokazać to swoim gościom?
Zafundujcie sobie niezapomniane wrażenia, ciekawą aranżację zdjęć z motywem roweru i przełamcie konwenanse zapraszając rower na początek nowej, życiowej drogi.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wypożyczenia oryginalnego roweru ślubnego, przygotowanego specjalnie na wyjątkowy dzień zaślubin. Oferta obejmuje wypożyczenie roweru oraz dowóz pod wskazany adres.

Jesteśmy otwarci na ogłoszenia z całej Polski. Mamy już za sobą wizyty w województwach Lubelskim, Małopolskim i Śląskim, a w planach kolejne.

I jeszcze dwa słowa o nas. Nie tak dawno sami marzyliśmy o jeździe rowerem do ślubu i na salę weselną. Rower był naszym znakiem rozpoznawczym i chcieliśmy, żeby towarzyszył nam w tym szczególnym dniu. Jak na inżynierów przystało, przekuliśmy pomysł w projekt, który kilka dni przed naszym ślubem był gotowy do drogi. Dzisiaj chcemy podzielić się tym pojazdem z Wami! I wy możecie doświadczyć tej wolności i radości z jazdy rowerem do ślubu oraz dać jeszcze więcej powodów do uśmiechu gościom i sąsiadom!

Opinie (1)

Rowerem do Ślubu id:30835
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
A
Aga & Tomek
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-04-2018
rogów
Data dodania: 26-04-2018

Polecamy bardzo bardzo!
Wszystko poszło bardzo sprawnie i według planu!
Rower prowadzi się wyśmienicie, a jeszcze lepiej siedzi się w koszu :D
Pozdrawiamy!

liczba odwiedzin: 3390

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie