Zobacz zdjęcia (5)
RUDA BEAUTY Izabela Kajstura  - Profesjonalny wizaż / makijaż marzeń, Mazańcowice - zdjęcie 1
RUDA BEAUTY Izabela Kajstura  - Profesjonalny wizaż / makijaż marzeń, Mazańcowice - zdjęcie 2 RUDA BEAUTY Izabela Kajstura  - Profesjonalny wizaż / makijaż marzeń, Mazańcowice - zdjęcie 3 RUDA BEAUTY Izabela Kajstura  - Profesjonalny wizaż / makijaż marzeń, Mazańcowice - zdjęcie 4 RUDA BEAUTY Izabela Kajstura  - Profesjonalny wizaż / makijaż marzeń, Mazańcowice - zdjęcie 5
1 / 5

RUDA BEAUTY Izabela Kajstura - Profesjonalny wizaż / makijaż marzeń id:46505

Mazańcowice, śląskie

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Pozostałe

  • henna

Kocham podkreślać naturalne piękno moich klientek, a moja praca jest moją PASJĄ. Wybierając moje usługi daję Ci pełną gwarancję, że w wykonaną pracę wsadzę całe serce i profesjonalizm. Jestem profesjonalistką w każdym calu, stale podnoszę swoje kwalifikację kolejnymi szkoleniami dzięki temu jakość moich usług jest na najwyższym poziomie.

Jeżeli masz pytania, z przyjemnością na nie odpowiem.
Zapraszam serdecznie do kontaktu.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Ponieważ oferta jest "szyta na miarę". Cenię sobie profesjonalizm, najwyższy poziom usług. Do moich Panien Młodych podchodzę tak jak sama chciałabym być obsłużona w tym najważniejszym dniu. Podczas konsultacji przy makijażu próbnym udzielam masę wskazówek. Nie pozostawiam swoich klientek samych sobie, mogą na mnie liczyć. Z przyjemnością angażuję się w pomoc np. podczas zdjęc w domu czy też pomogę rozładować emocje podczas przygotowań. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Nienaganna opinia wsród moich klientek jest moim największym atutem i moją wizytówką.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Oferta na tle innych wyróżnia się bardzo indywidualnym podejściem do tematu makijażu ślubnego. U mnie jest to cąły proces, od pielęgnacji skóry po makijaż ślubny, Panny Młode cenią sobie bardzo niesamowitą atmosferę towarzyszącą podczas spotkania. I zawsze wracają ponownie. Tak jak każda kobieta jest inna, tak samo wymarzony makijaż jest kompletnie inny - i to jest piękne! Makijaż musi tworzyć spójną kompozycję nie tylko z dodatkami jak suknia czy kolor kwiatów, ale przede wszystkim musi być spójny z osobowością! I to stawiam sobie wysoko. By poznać dobrze oczekiwania swojej klientki. Dosłownie szyję makijaż na miarę.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Jestem osobą bardzo komunikatywną i otwartą. Nie traktuję usługi jak punktu na check liście. Zależy mi na dokładnym poznaniu oczekiwań Panny Młodej i ich realizacji.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Odporność na stres, pewna ręka w pracy, którą wykonuję, profesjonalizm, punktualność, precyzja, duuużo pozytywnej energii, wysoka jakość usług

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kocham podkreślać naturalne piękno moich klientek, a moja praca jest moją PASJĄ.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Moje klientki bardzo często mówią, że widzą jak ekscytuję się efektami swojej pracy. I sporo w tym prawdy! Uwielbiam pracę z ludźmi, uwielbiam wyzwania a każde zlecenie jest zupełnie inne.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Jestem dyplomowaną makijażystką i stylistką brwi. Między innymi ukończyłam jedną z najlepszych szkół makijażowych w Polsce jakim jest Biar Beauty Group Agnieszki Brody. Nie lubię pół środków, dlatego mierzę wysoko, a jak wiedza to tylko od najlepszych.
Miałam przyjemność szkolić sie przez kilka miesięcy pod okiem takich osób jak:
Kinga Kolasińska - kilkukrotna mistrzyni Polski, finalistka mistrzostw Świata
Marta Wiola - Mistrzyni Świata w Makijażu Profesjonalnym
Agnieszka Broda - założycielka BBG oraz ceniona wizażystka gwiazd.

Drugą szkołą którą ukończyłam jest Color University Agnieszki Ciechomskiej. Posiadam wiedzę z zakresu analizy kolorystycznej dla 12 typów urody, którą bardzo często wykorzystuje w kompozycjach makijażowych. Kolor nie jest dla mnie tajemnicą.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Jednym z moich osiągnięć było wyróżnienie podczas szkolenia MASTERCLASS z wizażystą gwiazd Harrym Jeffersonem ( znanym jako Harry J. był niedawno także w Tańcu z giwazdami.) Podczas intensywnego 12 godzinnego szkolenia wyróżnił moją pracę szkoleniową, którą kilkukrotnie chwalił się w soich mediach społecznościowych stawiając jako wzór efektu jego szkolenia. Było mi bardzo miło być docenioną przez tak spory autorytet.

12.2019
ADVANCED MAKE UP MASTERCLASS hosted by CELEBRITY MAKE UP ARTIST HARRY J. - HARRY JEFFERSON
Biar Beauty Group - Agnieszka Broda (Katowice)
----------------------------------------
- Szkolenie z jednym z najbardziej rozchwytywanych makijażystów GWIAZD - Harry Jefferson - HARRY J MAKE UP.
- Szkolenie z zakresu zaawansowanych technik makijażu oraz technik autorskich Harrego.
- Szkoliłam się z technik: Red Carpet Glam, Makijażu Sylwestrowego, Makijaż HD Smokey eyes i techniki blendowania Layer Gradient, zaawansowanych technik konturowania i rozświetlania, techniki rzęs glamour, makijażu fotograicznego Photo Ready, makijażu TV telewizyjnego
- podczas 11 godzinnego szkolenia zostałam wyróżniona przez Harrego na warsztatach, a moja praca szkoleniowa pojawiła się na oficjalnej stronie HARRY J MAKE UP na INSTAGRAMIE.


12.2019
BROW STYLIST MASTER PRO - NOUVEAU LASHES
Biar Beauty Group - Agnieszka Broda (Katowice)
----------------------------------------
- Szkolenie BROW STYLIST MASTER PRO ze stylizacji Brwi i BROW HENNA pod okiem instruktora BIAR BEAUTY GROUP.
- BROW HENNĘ (henna pudrowa) wraz z pełną geometrią i nitkowaniem brwi.

09.2019
MASTER CLASS AIR BRUSH - VLASOVA IRINA
Ewelina Zych (Sosnowiec)
----------------------------------------
- Szkolenie “MASTER CLASS air brush” w centrum szkoleniowym Eweliny Zych w Sosnowcu.
- Szkolenie z VLASOVA IRINA - głowną makijażystką na Ukrainie przy programach “Mam Talent”, “Wszyscy Tańczą” czy Eurowizji 2016. Posiada na swoim koncie wielokrotne mistrzostwo Ukraniny w makijażu artystycznym, ślubnym i charakteryzacji.

01. - 05.2019
FOUNDATION LEVEL PRO MAKE UP COURSE - I i II STOPIEŃ
Biar Beauty Group - Agnieszka Broda (Katowice)
----------------------------------------
- Ukończyłam naukę w prestiżowej School of Make Up jaką jest Biar Beauty Group Agnieszka Broda, na kierunku I i II stopnia Fundation Pro.
W tym niezwykłym miejscu miałam przyjmeność szkolić się pod bezpośrednim okiem u autorytetów w zakresie makijażu:
- Agnieszka Broda - założycielka szkoły Biar Beauty i zarazem makijażystka gwiazd.
- Marta Wiola - Mistrzyni Świata 2019 w makijażu
- Kinga Kolasińska - Mistrzyni Polski i finalistka Mistrzostw Świata w makijażu
- Patrycja Skowron.

10.2018 - 02.2019
KOLORYSTKA - ANALIZA KOLORYSTYCZNA 12 TYPÓW URODY
Color University - Agnieszka Ciechomska (Warszawa)

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracuję drugi sezon. Jednak ilość i jakość odbytych przeze mnie szkoleń pozwolił mi wpełni rozwinąć makijażowe skrzydła. Wiedza zdobyta w pracy wcześniejszej w różnych branżach i doświadczenie w pracy z klientem jest bardzo cenne.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Jeżeli chodzi o makijaż jestem niesamowicie otwarta. Wykonuję od prostych makijaży make up no make up, po makijaże totalnie awangardowe, charakteryzatorskie. Miałam przyjemność pracować m.in. z klubami muzycznymi czy przy ciekawych projektach sesji zdjęciowych, po współpracę z makijażami alternatywnymi dla rockowej marki odzieżowej. Ogranicza mnie tylko wyobraźnia.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jestem bardzo eleastyczna jeżeli chodzi o godziny, Wszytsko jest możliwe, bardzo często rozpoczynam pracę nawet o 5 rano.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Realizację usługi wykonuję samodzielnie. Moje umiejętności świadczą o moim profesjonalizmie.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Pracuję przede wszytkim zachowując najwyższy poziom higieny! Moje kosmetyki, pędzle zawsze są starnnie czyszczone. Używam także jednorazowych aplikatorów.

Cenię sobie jakość dlatego nim coś znajdzie się w moim kufrze na stałe jest najpierw przeze mnie uważnie testowane. Zwracam uwagę, aby produkty były z dobrym składem, bezpieczne dla alergików.

Pracuję m.in. na markach: MAC Cosmetic, DIOR, Lancome, Inglot, Huda Beauty, Kryolan, Anastasia Beverly Hills, Rossie, Estee Lauder, Becca, Mystic Warsaw, Kobo Profesjonal, Stila Cosmetics, Zoeva, Make up Forever, i inne

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługuję się płynnie swoim ojczystym językiem polskim, oraz myślę że także poradzę sobie z osobą anglojęzyczną - zdarzały się już takie sytuację.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Im szybciej tym lepiej. Dlatego, że rezerwacje poszczególnych terminów potrafią się odbywać nawet z rocznym wyprzedzeniem. Natomiast jest to temat bardzo indywidualny, Bywają daty mocno oblegane, szczególnie wakacyjne soboty jak i luźniejsze, gdzie czasem udaje się klientkom zapisać w bliskim terminie. Jednak proszę o kontakt z zachowaniem minimum niezbędnego do poprawnego przeprowadzenia usługi bez stresu dla Panny Młodej jakim są 4 tygodnie. Ponieważ makijażu ślubnego nie wykonuję makijażu próbnego.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Pierwszy kontakt najczęściej nawiązują klientki ze mną poprzez portale społecznościowe lub telefon. Na pierwsze spotkanie face to face najcześciej widzimy się podczas makijaży próbnego z konsultacją, gdzie wykonujemy min. 2 wersje wymarzonego makijażu, oraz udzielam szczegółowych rad co do pielęgnacji skóry, która jest solidnym fundamentem trwałego makijażu. Bardzo często widzę się także z przyszłą Panną Młodą podczas innych usług oferowanych przeze mnie jak obecni Brow Henna z geometrią brwi.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Jeżeli chodzi o kontakt, to Pani Młoda kompletnie zostawia to na mojej głowie. Czuję się w pełni obowiązku by dopilnować umówienia wizyty próbnej, pomocy w zaplanowaniu rozłożenia czasowego wizyty w dniu ślubu. Jestem także cały czas do dyspozycji jeżeli chodzi o odpowiedzi na pytania.

Jaki jest styl naszej pracy?

Moja praca jest przede wszytskim przemyślana. Nie ma możliwości bym czegoś zapomniała. Kufer planuję dzień wcześniej. W dniu wykonania usługi zawsze jestem punktualna, a nawet chwilę przed czasem w miarę możliwości by spokojnie przygotować swoje stanowisko pracy. Makijaż spod moich pędzli zawsze jest wykonany bardzo precyzyjnie. Moją mocną stroną jest pozytywne nastawienie i miła aparycja podczas pracy. Co czesto o dziwo słyszę, że nie wszyscy tak mają. Ja inaczej nie potrafię.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jak najbardziej. Jak wspomniałam wyżej, cechuje mnie indywidualne podejście i jestem otwarta na życzenia moich klientek.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Jeżeli moja Pani Młoda nie posiada pomysłu na makijaż zazwyczaj podczas makijażu próbnego z konsultacja wykonuję minimum dwa makijaże. Lekki vs. mocniejszy. Stonowany vs. z kolorem. Matowy vs. z błyskiem. wersji jest ogromna ilość. Po każdym makijażu wykonuję zdjęcia by pomóc później w podjęciu decyzji, niejednokrotnie Panny Młode konsultują się ze swoimi bliskimi. W takiej sytuacji służe też zniżką na drugi makijaż próbny jeżeli jest taka potrzeba. Makijaż próbny to idealny moment by zweryfikować swoje oczekiwania z wyobrażeniami na temat TEGO wyjątkowego makijażu.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Nie dzieje się nic, proszę zawsze by w razie takich sytuacji możliwie najszybciej mnie o tym poinformować. Zwłaszcza jeżeli np. nie wiedziałam o zamiarze opalenia skóry, gdzie dobrany podkład okazałby się zbyt jasny. Staram się także zawsze posiadać szerszą gamę kosmetyków niż te założone. Bardzo często pod wpływem emocji klientki decydują się na odrobinę szaleństwa, np. w postaci błysku lub dodania odrobiny koloru.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Największym przeciwnikiem w mojej pracy bywa
- czas, a bardziej brak punktualności gości weselnych. By unikać takich sytuacji posiadam dwa rozwiązania. Pierwsze: zawsze proponuję wykupienie Pakietu Ślubnego, ponieważ w tedy nie mam określonego czasu na wykonie usługi, bo w ten dzień nie przyjmuję już zapisów dla nikogo więcej. Dzięki temu jest całkowicie do dyspozycji Pani Młodej od danej godziny nawet do momentu wyjścia z domu.
Drugim rozwiązaniem jest rozłożenie planowanego czasu wizyty w domu kllientki na konkretne godziny. W ten sposób Pani Młoda może ustalić z pozostałymi osobami, które korzystają z makijażu godziny. Unikam w ten sposób niepotrzebnego haosu.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Nie było takiej sytuacji w mojej pracy. Zawsze staram się dopasować do sytuacji w jakiej się znajduję, planować.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Kontakt po weselu jest dla mnie niesamowicie ważny, bo liczę się z Twoim zdaniem na temat jakości wykonanej przeze mnie usługi. Dlatego dzień lub dwa później pytam jak makijaż się trzymał, czy było wszytsko w porządku. Dopiero w tedy proszę o wystawienie opini na temat usługi po tzw. czasie. Takie opinie są najlepszym wyznacznikiem wysokiej jakości moich usług. Z przyjemnością także odbieram wszelkie zdjęcia z przygotowań ślubnych czy pojedyńcze kadry z wesela, którymi chętnie się dzielę na moim profilu za zgodą Panny Młodej. Nie jest to obowiązek! ale miły gest.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

To jedna noc, która ucieknie tak szybko. Chłońcie jak gąbki każdą sekundę. Bawcie się!

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Jako makijażystka nie biorę udziału w samym weselu. Dlatego pozwolę sobie tutaj wymienić moje własne wesele. Sporo rzeczy planowaliśmy z dużym wyprzedzeniem, ale w dniu ślubu daliśmy się totalnie ponieść fali emocji - było znakomicie.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Asystowałam kiedyś podczas sesji zdjęciowej organizowanej na opuszczonej fabryce.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

W każdym stylo jest coś co mi się bardzo podoba! Nie potrafię wybrać jednego jedynego. Jestem oczarowana stylem glamour jak i rustykalnym, piękno kryje się w szczegółach!

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Klientki cenią sobie we mnie profesjonalizm, miłą aparycję. Uwielbiają spotkania ze mną.
Ja osobiście wskazałabym pewność siebie, gdyż tylko będąć pewna swoich umiejętności zagwarantuję, że stanę na wysokości zadania i przede wszystskim jego jakośći. Ale także bardzo ważna jest pasja i chęć rozwoju, bo bez tego nie ma nic. To jest branża w której zawsze można nauczyć się czegoś nowego i to jest Piękne.
Do cech bez których nie będzie się dobrą makijażystką należy także umiejętność skupienia się na kliencie i jego potrzebach, oczekiwaniach.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Uwielbiam wizażystę gwiazd Harrego Jeffersona, za jego osobowość, profesjonalizm i efekty jego prac.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Inspiracji do nowych prac szukam bardzo często w internecie, szkoląc się, przeglądając pisma branżowe, uczestnicząc w targach branżowych.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Szkolenia, szkolenia, szkolenia - 3 x na tak! Nie wyobrażam sobie bez tego swojej pracy. Jak zahipnotyzowana chłonę wiedzę.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Najlepiej męża i moją 4 letnią córeczkę, ale w tedy nie była by już bezludna. A więc.... pewnie przydałaby się NETFLIX :D

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Obecnym nurtem jaki niesie ze sobą moda dzieli się na kilka totalnie przeciwstawnych sobie elementów:
- totalny minimalizm, naturalnie rozświetlona skóra, delikatnie podkreślona tęczówka oka i dobrze nawilżone usta. Brwi podkreślone żelem do brwi, im mniej graficznie tym lepiej.
- kolorem roku wg. Pantone na ten sezon jest kolor CLASSIC BLUE, więc możemy zobaczyć też tendencję do używania błękitów, zieleni morskich w makijażach.
- Vogue stawia także na pastelowe kolory
- osobnym totalnie wyznacznikiem trendów jest także m.in. INSTAGRAM gdzie możemy zobaczyć piękne, mocne odmiany smokey, cut crease i czego tylko dusza zapragnie.

Który z obecnych trendów według nas przeminie najszybciej?

Myślę że najszybciej przeminie trend związany z ciemniejszym obrysem w koło ust, gdyż kojarz się mocno z latami 90 tymi minionego wieku.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Przede wszytkim staram się wybierać kosmetyki które mają jak najbardziej naturalny skład.

Nasze pasje.

Poza makijażem pasjonuję się także, muzyką i tańcem.

Ciekawostki na nasz temat.

Z wykształcenia jestem także fryzjerem, ale nie praktykuję.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Seriale: The 100, Lucyfer, Ty (Netflix),
Filmy: od kina akcji po te totalnie romantyczne
Książki: koniecznie kryminały

liczba odwiedzin: 1256

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie