Zobacz zdjęcia (5)
SAFFRON – Wesela * Bankiety * Przyjęcia, Łódź - zdjęcie 1
SAFFRON – Wesela * Bankiety * Przyjęcia, Łódź - zdjęcie 2 SAFFRON – Wesela * Bankiety * Przyjęcia, Łódź - zdjęcie 3 SAFFRON – Wesela * Bankiety * Przyjęcia, Łódź - zdjęcie 4 SAFFRON – Wesela * Bankiety * Przyjęcia, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

SAFFRON – Wesela * Bankiety * Przyjęcia id:12925

Łódź, łódzkie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

 • restauracja na wesele
 • obiad weselny
 • sala bankietowa

Dodatkowe informacje

 • stoły okrągłe
 • stoły prostokątne
 • klimatyzacja
 • parking
 • ogród/taras

Liczba gości

 • min. liczba osób: 100
 • maks. liczba osób: 250
 • miejsca noclegowe: 2
 • liczba sal: 3

Atrakcje

 • Dekoracje światłem
 • Wiejski stół

Pozostałe typy imprez

 • imprezy okolicznościowe
 • chrzciny, komunie
 • bal sylwestrowy

Saffron Łódź to sala bankietowa, która powstała w 2014 r. Już od pierwszych dni priorytetami jej właścicieli było stawianie na maksymalne zadowolenie klienta oraz na przyszłość. Przyszłym parom młodym mamy do zaoferowania aż trzy pięknie udekorowane i starannie przygotowane sale, w tym jedna bankietowa. U nas zorganizują Państwo wesele na nawet do 250 gości, ale także małe przyjęcia na 30-60 osób. Organizacja tak doniosłej w życiu uroczystości, jaką jest przyjęcie weselne, jest dla nas niesamowicie ważnym i przyjemnym wyzwaniem. Z radością zaspokajamy podniebienia Państwa gości potrawami z rozmaitych kuchni świata. Nasi doświadczeni kucharze bazują na świeżych składnikach, pochodzących od sprawdzonych i wieloletnich dostawców.

Wszystkie działania, mające na celu rozwój naszego obiektu weselnego, planujemy z myślą o przyszłości i szerszej perspektywie - tak, by zawsze być na bieżąco, jeśli chodzi o trendy i potrzeby przyszłych par młodych. Z dużym zaangażowaniem dążymy do tego, by nasza sala weselna Saffron zajęła stałe i znaczące miejsce na mapie gastronomicznej tak wspaniałego miasta, jak Łódź. Wierzymy, że praca pełna pasji, skrupulatności, rzetelności i dbałości o szczegóły niezwykle wpływa na efekt końcowy, który zachwyca pary młode i wszystkich gości. Nasz wykwalifikowany personel z dużą dawką pozytywnej energii zrobi wszystko, by powierzone nam zadania zostały zrealizowane na 100%.

Za zaufaniem zawsze winna iść odpowiedzialność. Za odpowiedzialnością – staranność. Najpiękniejszą nagrodą za tę staranność, którą chcemy się zawsze wykazywać, jest uśmiech na twarzach naszych klientów i gości oraz pełne przekonanie o tym, że w każdą realizację zaangażowaliśmy się w maksymalny sposób.Dokonamy wszystkich starań, aby nasza sala bankietowa Saffron została w Państwa planach przy wielu kolejnych okazjach w następnych latach.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jakiego rodzaju imprezy okolicznościowe możesz u nas zorganizować?

Organizujemy imprezy i przyjęcia na każda okazję i w każdym rozmiarze :) Od dużych, tradycyjnych wesel, bankietów, przez mniejsze przyjęcia weselne i okolicznościowe, po kameralne komunie i chrzciny.

Jak najłatwiej do nas trafić?

Lokal znajduje się w niedaleko dworca Łódź-Kaliska, Lotniska oraz kluczowych tras wylotowych. Odnalezienie nas przez gości nie powinno sprawić żadnych problemów.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Bazując na opinii naszych klientów i współpracowników - bez wątpienia byłaby to staranna kuchnia, akustyka sali bankietowej oraz staranne, indywidualne podejście :)

Czym nasz obiekt wyróżnia się spośród innych sal weselnych?

Jesteśmy restauracją rodzinną, co ma swoje liczne zalety. Do najważniejszych należy zaliczyć: indywidualne podejście oraz myślenie w perspektywie wieloletniego budowania renomy - by zdobyć wielopokoleniowe zaufanie wśród łodzian.

Wesela w jakim stylu odbywają się u nas najczęściej?

Tradycyjne wesela w wystroju Glamour z dodatkowymi elementami indywidualnie urozmaicającymi Salę.

Jaka jest minimalna liczba gości na wesele?

100 osób na dużej sali bankietowej. 30 osób na mniejszych salach jaśminowej lub waniliowej.

Liczba miejsc noclegowych w naszym obiekcie.

Niestety nie posiadamy w ofercie miejsc noclegowych.

Czy w danym terminie odbywa się tylko jedno wesele/jedna impreza okolicznościowa?

Jeżeli wesele odbywa się na sali bankietowej, to do dyspozycji weselników pozostaje cały Lokal ;)

Czy goście bawią się i jedzą w odrębnych salach?

Zasadniczo stoły bankietowe i parkiet znajdują się na jednej dużej sali. W ofercie mamy jednak także użycie mniejszej sali waniliowej jako sali ze szwedzkim stołem z zimnymi i ciepłymi zakąskami.

Rodzaje stołów, które oferujemy.

Oferujemy zarówno tradycyjne stoły prostokątne, jak i nowoczesne stoły okrągłe. Możliwości ustawienia stołów jest wiele i jest to rzecz ustalana indywidualnie z klientem.

Ile rodzajów menu oferujemy?

Obecnie oferujemy cztery podstawowe warianty Menu, z możliwością ich modyfikacji według uznania Klienta.

Czy oferujemy specjalne menu (wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe etc.)?

Na wcześniejszą prośbę Klienta dla osób z innymi preferencjami żywieniowymi zostaną przygotowane specjalne dania i przekąski.

Jakie rodzaje kuchni serwujemy?

Połączenie tradycyjnej polskiej kuchni w daniach głównych z różnorodnościami w zimnych przekąskach. Nie zamykamy się jednak na żadne preferencje Klienta ;)

Jak dbamy o właściwą temperaturę w obiekcie?

Lokal jest wyposażony z jednej strony w ponadnormatywną liczbę kaloryferów ogrzewających, jak i klimatyzacji ochładzającej.

Czy podczas przyjęcia obecny jest kierownik/manager?

Tak, manager jest obecny przez cały czas trwania przyjęcia, bieżąco nadzorując przebieg wesela, wydawkę dań i pracę obsługi.

Czy w naszym lokalu znajduje się sejf?

W razie potrzeby rzeczy mogą być przechowywane w biurze Restauracji, które pozostaje pod bezpośrednim nadzorem stróży obiektu.

liczba odwiedzin: 9831

Popularne miasta w okolicy