Zobacz zdjęcia (4)
Sala bankietowa Stokrotka, Łódź - zdjęcie 1
Sala bankietowa Stokrotka, Łódź - zdjęcie 2 Sala bankietowa Stokrotka, Łódź - zdjęcie 3 Sala bankietowa Stokrotka, Łódź - zdjęcie 4
1 / 4

Sala bankietowa Stokrotka id:38594

Łódź, łódzkie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • dom weselny
  • restauracja na wesele
  • sala bankietowa

Dodatkowe informacje

  • klimatyzacja
  • parking
  • ogród/taras

Nasza sala usytuowana jest z dala od miejskiego gwaru i zgiełku, ale jednocześnie zaledwie kilka minut od centrum.

Jesteśmy firmą rodzinną i istniejemy na rynku od ponad 30 lat. W 2008 roku została wybudowana Sala Bankietowa Stokrotka, w roku 2009 zostały oddane do użytku pokoje gościnne. W 2014 roku nasza sala została rozbudowana o część taneczną z parkietem. Dla komfortu naszych gości część taneczna i konsumpcyjna wyposażone są w niezależną klimatyzację oraz wentylację.

Nasz doświadczony zespół kelnerów zapewni Państwu profesjonalną obsługę, a bogate i urozmaicone menu zapewni niezapomniane doznania kulinarne.

W zależności od Państwa potrzeb możliwe jest dowolne zaaranżowanie wnętrza. Możemy dla Państwa przygotować elegancki obiad, kolację, bankiet, przyjęcie weselne, przyjęcie komunijne, przyjęcie z okazji chrztu, przyjęcie urodzinowe oraz imprezy firmowe, itp.

Aby ten tak wyjątkowy dzień uczynić niepowtarzalnym, jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju Państwa sugestie. Zapraszamy do obejrzenia naszych wnętrz oraz do zapoznania się z naszym menu.

liczba odwiedzin: 2899

Popularne miasta w okolicy