Sala w Art’Impression House id:34491

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 13-03-2018
Liczba odwiedzin: 547

Oferta

Ekskluzywna sala w Art’Impression House to prestiżowe miejsce do organizacji przyjęć weselnych. Mieści się w Warszawie przy ulicy Karczunkowskiej 170, na obrzeżach miasta.

Obejrzeliście liczne sale weselne, odwiedziliście wszystkie interesujące Was domy weselne, ale nie znaleźliście odpowiedniego obiektu na swoje wesele? Sala weselna w Art'Impression House to idealne miejsce do zorganizowania przyjęcia weselnego. Nasz dom weselny mieści się w dogodnej lokalizacji, na obrzeżach miasta Warszawa, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Ponadto sala, którą oferuje nasz dom weselny, posiada niezwykle elegancki i bogaty wystrój.

Piękna sala weselna, doskonały catering i możliwość zorganizowania uroczystości w plenerze - AI House, Warszawa.

Ekskluzywna sala w Art’Impression House to prestiżowe miejsce gdzie możecie zorganizować nie tylko przyjęcie weselne, ale także chrzciny, komunie i inne imprezy. Mieści się w Warszawie przy ulicy Karczunkowskiej 170, na obrzeżach miasta, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Sala, którą oferuje nasz dom weselny, posiada niezwykle elegancki i bogaty wystrój. Obiekt jest profesjonalnie dostosowany dla osób niepełnosprawnych , oraz w pełni klimatyzowany.

W AI’House znajduje się też piękny i romantyczny ogród, oraz altanka, która zachęca do tak modnego ostatnio ślubu w plenerze. Nasz wysoko wykwalifikowany personel służy pomocą w przygotowaniu ceremonii zaślubin w naszym pięknym pełnym zieleni i kwiatów ogrodzie. Piękna sala weselna, doskonały catering i możliwość zorganizowania uroczystości w plenerze.
Przekonajcie się sami odwiedzając nas osobiście.

Typ obiektu

 • dom weselny

Standard

 • klimatyzacja
 • parking
 • ogród
 • taras

Liczba gości

 • max. liczba osób: 150

Atrakcje

 • Dekoracje światłem
 • Słodki kącik
 • Wiejski stół

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.