Zobacz zdjęcia (5)
Sala Weselna Imperium, Siedlce - zdjęcie 1
Sala Weselna Imperium, Siedlce - zdjęcie 2 Sala Weselna Imperium, Siedlce - zdjęcie 3 Sala Weselna Imperium, Siedlce - zdjęcie 4 Sala Weselna Imperium, Siedlce - zdjęcie 5
1 / 5

Sala Weselna Imperium id:27684

Siedlce, mazowieckie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • dom weselny

Sala Weselna „Imperium” to miejsce, w którym ten jedyny i niepowtarzalny dzień w Waszym życiu nabierze niesamowitych kolorów. Wspaniały budynek wkomponowany w zielone otoczenie pozwoli oderwać się od codzienności na tą niepowtarzalną okazję.

Kunsztownie zaprojektowane wnętrze oraz otoczenie sprawiają, że nasz obiekt świetnie spełnia swoją rolę, czego dowodem jest ogromna grupa zadowolonych gości, którzy nie wahają się polecić go swoim znajomym.Naszym głównym celem jest kompleksowa organizacja wesel. Sala Imperium to doskonałe miejsce do zabawy nawet dla 300 osób. Wnętrze Sali zaprojektowane zostało w neoklasycznym stylu, co nadaje niezwykły charakter każdej imprezie.

Gościom zapewniamy znakomite potrawy kuchni polskiej i europejskiej serwowane przez uznaną obsługę gastronomiczną. Menu weselne dostosowujemy indywidualnie, na życzenie każdego klienta.

Dogodna lokalizacja (okolice Siedlec) sprawia, iż cieszymy się dużym uznaniem klientów z całego regionu.

liczba odwiedzin: 2141

Popularne miasta w okolicy