Sala Weselna "Pod Motylem" id:12654

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (1)
Musuły, mazowieckie
Data dodania: 26-06-2014
Liczba odwiedzin: 334

Oferta

Sala Weselna "Pod Motylem" (sala klimatyzowana)

Wydarzenie każde zawsze jest przegotowywane ze szczególną uwagą, starannością przez nasz doświadczony zespół kucharski oraz utalentowanych Szefów Kuchni i oczywiście dekoratorkę naszą dyplomowaną, sala znajduje się w malowniczej miejscowości obok lasu, gdzie można przyjemnie spędzić czas

Proponowany przez nas obiekt do wynajęcia posiada nowoczesne, a zarazem niezwykle eleganckie i nastrojowe wnętrze. Dwie ściany pomalowane zostały delikatnym kolorem kremowym, natomiast dwie kolejne ciepłym kolorem ciemnej, brudnej czerwieni. Na stałe została wykonana dekoracja z dwóch kolorów delikatnych tkanin i jest umieszczona zarówno przy suficie jak i przy głównym stole dla Państwa Młodych. Trafne dopełnienie wspomnianej dekoracji stanowią wprowadzone elementy florystyczne oraz dodatki kwiatowe. Doskonale z takim wystrojem komponują się żyrandole w stylu Maria Teresa. Sala wyposażona jest w stoły nakrywane satynowymi, białymi obrusami. Przy nich stoją eleganckie krzesła z tapicerką w kolorze przytłumionej czerwieni. Dania serwowane są na białej, porcelanowej zastawie. Jako uzupełnienie estetyki stołów proponujemy wysokie wazony z bukietami kwiatów, które celnie dopełniają całe wnętrze. Oprócz tego na Sali Weselnej znajdują się dwie kule dyskotekowe, które dzięki grze światłem gwarantują podczas zabawy niezapomniane efekty wizualne. Z obiektu w każdym momencie można wyjść na taras z widokiem na las przez trzy duże okna balkonowe, a tam odpocząć przy drewnianych ławkach i stołach.

Jako atrakcję do przedstawionej oferty Sali Weselnej proponujemy pomalowany ciemnobrązowym lakierem, drewniany stół wiejski, który stanowi doskonałą imitację tradycyjnego, wiejskiego stołu. Posiłki z niego spożyte na pewno nie będą przypominały tych współczesnych i nowoczesnych.

Na zewnątrz można oddychać świeżym powietrzem pozbawianym miejskich zanieczyszczeń, podziwiać piękno natury oraz obserwować rozwijającą się przyrodę. Sala Bankietowa, bowiem usytuowana jest w sąsiedztwie lasu. Oprócz tego proponujemy krótki spacer wokół obiektu po wysypanych białym, drobnym kamieniem alejkach, przy których znajdują się stylowe latarnie. W cały teren wkomponowana jest bogata roślinność, sprawiająca, iż przechadzka stanie się przyjemniejsza. Odrestaurowany, zabytkowy wóz udekorowany kwiatami stanowić będzie niecodzienną atrakcję. Dla najmłodszych Gości możemy zorganizować dmuchane place zabaw, zjeżdżalnie czy przejażdżki dorożką.

Sala Weselna Pod Motylem usytuowana jest poza miastem w cichej, spokojnej okolicy w sąsiedztwie lasu. Położona jest tuż przy rzadko uczęszczanej drodze powiatowej prowadzącej z miejscowości Żabia Wola do miasta Grodzisk Mazowiecki. Mały ruch komunikacyjny powoduje, że czas spędzony na tarasie zlokalizowanym naprzeciwko lasu nie będzie stracony. Komfort odpoczynku zapewnią drewniane stoły i parasole.

Wynajęcie samej Sali Weselnej "Pod Motylem"
Obejmuje:

- lokal wraz z zapleczem gastronomicznym;
- wyposażenie znajdujące się w lokalu oraz na terenie wokół obiektu: (zastawa stołowa, wyposażenie kuchni, wyposażenie sali, ławki i stoły ogrodowe wraz z parasolami oraz wóz wiejski jako atrakcja na zewnątrz obiektu, agregat prądotwórczy);
- dekoracja sali (górna wykonana z dwóch rodzajów tkanin z dodatkami florystycznymi, wokół okien oraz stołu głównego dla Pary Młodej), dekoracja stołów (białe obrusy, świeczniki, bukiety kwiatów wykonane z kwiatów sztucznych na stołach dla Gości oraz bukiet na stole prezydialnym dla Pary Młodej)

pozdrawiam i zapraszam serdecznie
w razie pytań pozostaję do państwa dyspozycji

Marcin Nowak
koordynator eventowy / konsultant ślubny

Opinie

Ocena dla: Sala Weselna "Pod Motylem" id:12654
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Monika
Monika
(5)
Dodano: 07-07-2014
Z przyjemnością rekomenduję Salę Weselną Pod Motylem. To miejsce godne zaufania. Wobec innych sal weselnych w okolicy, to właśnie Sala Weselna Pod Motylem spełniła nasze oczekiwania pod względem kosztów.
W ramach kosztów mieliśmy zapewnione nie tylko pyszne jedzenie, ale również przestronna, klimatyzowana i czysta sala, w której odbyło się nasze przyjęcie. To dzięki taki warunkom lokalowym mieliśmy zorganizowane naprawdę świetne wesele, dokładnie tak jak sobie tego wymarzyliśmy. Przyznam, że miało tu wielkie znaczenie podejście właściciela i całego personelu, który tak ładnie się zajął nami i naszymi gośćmi podczas całego przyjęcia. Sala doskonale przystosowana, dekoracje nowoczesne i kolorystycznie zgodne z oczekiwaniami, więc ostatecznie... na czystej profesce.
Za taką cenę było warto zdecydować się właśnie na tą salę weselną, która sprostała naszym oczekiwaniom.
Dziękujemy Państwu za wysiłek!

Dane kontaktowe

Sala Weselna "Pod Motylem"
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Musuły
Kod:96-321

Nowe ogłoszenia