Zobacz zdjęcia (5)
Sala weselna w Sun Resort, Sława - zdjęcie 1
Sala weselna w Sun Resort, Sława - zdjęcie 2 Sala weselna w Sun Resort, Sława - zdjęcie 3 Sala weselna w Sun Resort, Sława - zdjęcie 4 Sala weselna w Sun Resort, Sława - zdjęcie 5
1 / 5

Sala weselna w Sun Resort id:38067

Sława, lubuskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • hotel na wesele
  • sala z noclegiem
  • pensjonat

Dodatkowe informacje

  • klimatyzacja

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 100
  • miejsca noclegowe: 80
  • liczba sal: 1

Atrakcje

  • Wiejski stół

Okolica, miejsce

  • wesele nad jeziorem

Czy można sobie wyobrazić bardziej romantyczne miejsce położone nad samym brzegiem jeziora z zejściem z tarasu na prywatne molo? Czy ten panujący tu mikroklimat oraz znakomita fachowa obsługa połączona ze wspaniałymi daniami i niezapomnianymi chwilami pozwoli przeżyć najwspanialszy i najważniejszy dzień w Państwa życiu?
Otóż tak. Ten kluczowy w życiu moment dla Państwa Młodych, który ma być niezapomniany, pełen wzruszeń i radości ,
na który czeka się całe życie musi być idealny. Nasze wieloletnie doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie
oraz znakomita organizacja pozwolą Państwu cieszyć się wyłącznie tym momentem z rodziną i najbliższymi.
Reszta pozostaje w naszych rękach, by Państwo nie musieli się już o nić martwić.
Zadbamy, by goście weselni po uroczystości i hucznej zabawie do białego rana mieli gdzie wypocząć,
a ten dzień utkwił w ich pamięci na zawsze.

Organizujemy wesela do 100 osób

Opinie Sun Resort (1)

Sala weselna w Sun Resort id:38067
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
A
Agnieszka Jakubowska
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2018
Sława
Data dodania: 02-10-2018

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru tego miejsca na nasz ślub i wesele. Bez żadnych problemów udostępniono nam altanę na pomoście gdzie odbyła się ceremonia i mogliśmy cieszyć się pięknym widokiem na jezioro.

Jedzenie wyśmienite! Pochwał gości nie było końca. Mimo, że organizowaliśmy również poprawiny, wszystko było świeże i podawane w odpowiednich momentach. Zdecydowaliśmy się również na wiejski stół, który cieszył się dużym powodzeniem.

Pokoje w dobrym standardzie, czyste, każdy z łazienką. Nie było problemu z przygotowaniem wcześniejszym pokoi. Dodatkowym plusem była możliwość wynajęcia całego hotelu i tym samym zamknięcia go dla osób z zewnątrz. Dzięki temu dzieci bawiły się bezpiecznie i bezstresowo.

Najbardziej jesteśmy zadowoleni z obsługi pensjonatu. Pani Agnieszka - manager - była nieocenionym źródłem wiedzy i doświadczenia, odpisywała cierpliwie na każdego maila. Pomagała nam przy wszystkich większych i mniejszych problemach w dniu uroczystości, dzięki czemu wszystko przebiegło gładko a my bawiliśmy się bezstresowo. Kelnerki bardzo sprawnie pracujące, goście nigdy nie czekali na jedzenie czy alkohol z baru.

Ogólne wrażenie zapiera dech w piersiach. Okolica przepiękna, cisza spokój i widok na jezioro. Goście oczarowani miejscem, wspominali, że będą spędzać tam wakacje z rodziną, a część z nich została z nami do poniedziałku :)

Zdecydowanie polecamy! To był najpiękniejszy dzień w naszym życiu i to wielka zasługa obsługi i klimatu jaki ma Sun Resort!

liczba odwiedzin: 2328

Popularne miasta w okolicy