Zobacz zdjęcia (5)
Salon sukien ślubnych CAROLINA PRESTIGE, Kraków - zdjęcie 1
Salon sukien ślubnych CAROLINA PRESTIGE, Kraków - zdjęcie 2 Salon sukien ślubnych CAROLINA PRESTIGE, Kraków - zdjęcie 3 Salon sukien ślubnych CAROLINA PRESTIGE, Kraków - zdjęcie 4 Salon sukien ślubnych CAROLINA PRESTIGE, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Salon sukien ślubnych CAROLINA PRESTIGE id:32242

Kraków, małopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

W sprzedaży:

  • marka: Justin Alexander, Justin Alexander Signature, Lillian West, Sincerity, Sweetheart, Yolan Cris, Mystic

Usługi:

  • szycie na miarę

Nasz salon sukien ślubnych to miejsce, w którym Panna Młoda na nowo odkryje swoje potrzeby oraz ostatecznie zdecyduje, jak chce wyglądać podczas jednego z najważniejszych dni w swoim życiu. Zadbamy o to, by jej marzenia i pragnienia dotyczące planowanego w wyobraźni od lat wydarzenia mogły się spełnić. Z tego względu proponujemy najpiękniejsze kreacje, które powstały w pracowniach najbardziej znanych i cenionych producentów.

Kolekcja ślubna 2018, prezentowana przez nasz salon, jest odwzorowaniem aktualnej mody dla Panien Młodych. Oferowany katalog zawiera kreacje o rozmaitych fasonach i tkaninach, co umożliwia znalezienie tej idealnej, doskonale dopasowanej do figury, typu urody, stylu i osobowości. Proponujemy cały przekrój modeli, obejmujący suknie ślubne retro i boho, koronkowe kreacje od Justina Alexandra, szykowne modele od innych zagranicznych producentów, a także kolekcje wypuszczone przez cenione polskie marki.

Naszym celem jest zapewnienie Klientkom tak bogatego asortymentu, by mogły odnaleźć swoją wymarzoną kreację nawet przy niestandardowych wymaganiach. Proponujemy modele od najbardziej neutralnych i tradycyjnych,poprzez suknie ślubne boho i retro, po nowoczesne i odważne, wyróżniające się ciekawym krojem i materiałami.

Niedawno uzupełniliśmy asortyment naszego salonu o kolekcję hiszpańską, co pozwala nam zaproponować piękne kreacje o nucie iberyjskiej zmysłowości.

Nasza oferta to nie tylko ogromny wybór stylów, krojów, tkanin i wzorów, ale także przystępne ceny.

Posiadamy 2 salony ślubne:
1. CAROLINA Prestige ( posiada dostępne kolekcje: Justin Alexander, Justin Alexander Signature, Lillian West, Sincerity, Sweetheart, Yolan Cris, Mystic ).
2. CAROLINA Novia ( posiada dostępne kolekcje: Pronovias, Atelier Pronovias, La Sposa, White One, Martina Liana, Rosa Clara, Herm's, Annais ).


Zapraszamy
CAROLINA

liczba odwiedzin: 4303

Popularne miasta w okolicy