Zobacz zdjęcia (5)
Salon Sukien Ślubnych Wiktoria Ewa i Paweł Stróżyńscy, Będzin - zdjęcie 1
Salon Sukien Ślubnych Wiktoria Ewa i Paweł Stróżyńscy, Będzin - zdjęcie 2 Salon Sukien Ślubnych Wiktoria Ewa i Paweł Stróżyńscy, Będzin - zdjęcie 3 Salon Sukien Ślubnych Wiktoria Ewa i Paweł Stróżyńscy, Będzin - zdjęcie 4 Salon Sukien Ślubnych Wiktoria Ewa i Paweł Stróżyńscy, Będzin - zdjęcie 5
1 / 5

Salon Sukien Ślubnych Wiktoria Ewa i Paweł Stróżyńscy id:34084

Będzin, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie

Witamy
Salon sukien ślubnych Wiktoria jest kameralnym, nowoczesnym miejscem położonym na terenie Będzina. Znajdziecie Państwo tutaj najmodniejsze kolekcje sukien ślubnych i bogaty wybór akcesoriów i dodatków ślubnych. Prezentowane i sprzedawane przez nas suknie należą do autorskich kolekcji uszytych z najlepszych materiałów i nawiązujących do najnowszych światowych trendów.

Doświadczenie w projektowaniu i szyciu sukien ślubnych umożliwia nam stworzenie strojów przeznaczonych dla Klientek o różnych sylwetkach i rozmaitych upodobaniach. Obejrzycie Państwo u Nas zarówno bardzo klasyczne suknie, jak też wyjątkowo wytworne, nowoczesne i odważne propozycje.

Wiele modeli nadaje się doskonale do delikatnego tuszowania niedoskonałości figury. Wszystkie w doskonały sposób podkreślają piękno kobiecej urody. Służymy pomocą przy wyborze sukni, jak również przy wyborze dodatków. Pomożemy Państwu w powstaniu spójnego charakteru kreacji.

Ślub to niezwykła okazja, warto więc uczynić wszystko, aby była piękna i niezapomniana. Dlatego proponujemy Państwu elegancki, luksusowy samochód z klimatyzowanym wnętrzem i skórzaną tapicerką, aby dojechali Państwo na ślub z poczuciem komfortu i odpowiednim prestiżem.

liczba odwiedzin: 1982

Popularne miasta w okolicy