Salon Sukien Ślubnych Sekret id:35099

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Płock, mazowieckie
Data dodania: 11-04-2018
Liczba odwiedzin: 214

Oferta Salon sukien ślubnych Płock

Jesteśmy dla Was!
Od prawie 15 lat pomagamy Wam, drogie Panie w wyborze sukni ślubnej. Uważamy, że kreacja ślubna to nie tylko suknia i welon. To uhonorowanie jednego z najważniejszych dni w życiu każdej z nas, piękne wspomnienia, pamiątka na całe życie. Dlatego oferujemy naszym Klientkom suknie najbardziej renomowanych producentów: Agnes, Agora, Annais, Lillian, West, Ola La, Relevance, Sincerity. Chcemy, żeby każda z Pań, która zdecyduje się za zakup sukni w naszym salonie miała wyjątkową, dopasowaną do charakteru kreację. W tym celu posiadamy ponad 100 modeli najnowszych sukni, wśród nich ponad 40 na manekinach!

Obecny TOP to najnowsze kolekcje – nasze Klientki bardzo je sobie cenią. Do oglądania nowej kolekcji zapraszamy już w listopadzie.

Masz pomysł na własną suknię?
Realizujemy indywidualne zamówienia według Waszych wytycznych. Doradzamy i pomagamy. Do każdej sukni dobieramy odpowiednie dodatki tj.: welon lub toczek, biżuterię, stroik, rękawiczki.

Zapraszamy do naszego salonu, aby zobaczyć naszą autorską kolekcję. Wszystkie suknie dobieramy pod indywidualne wymiary.

Pozwól nam sprawić, aby Twoja suknia ślubna podkreślała cały Twój urok i buła pięknym dopełnieniem tego niezwykłego dnia.

W sprzedaży:

 • Suknie ślubne w salonie: ok 100

Usługi:

 • szycie na miarę
 • usługi krawieckie

Opinie o Salon Sukien Ślubnych Sekret Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Salon Sukien Ślubnych Sekret
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Płock
Kod:09-402

Godziny pracy

Pn:10:00 - 18:00
Wt:10:00 - 18:00
Śr:10:00 - 18:00
Cz:10:00 - 18:00
Pt:10:00 - 18:00
Sb:10:00 - 14:00
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.