Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia ŚLUBNA - Sam Cukier - Marek Stroczyński, Łuków - zdjęcie 1
Fotografia ŚLUBNA - Sam Cukier - Marek Stroczyński, Łuków - zdjęcie 2 Fotografia ŚLUBNA - Sam Cukier - Marek Stroczyński, Łuków - zdjęcie 3 Fotografia ŚLUBNA - Sam Cukier - Marek Stroczyński, Łuków - zdjęcie 4 Fotografia ŚLUBNA - Sam Cukier - Marek Stroczyński, Łuków - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia ŚLUBNA - Sam Cukier - Marek Stroczyński id:24049

Łuków, lubelskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów
  • 3 fotografów

Cieszę się, że tu zajrzałeś
Pozwól, że zadam Ci proste pytanie. Gdy byłeś dzieckiem o jakim zawodzie marzyłeś? Chciałeś(-aś) być dzielnym strażakiem albo nauczycielką?

Ja zawsze marzyłem, żeby robić zdjęcia. Uwielbiałem oglądać czyjeś fotografie. Później zacząłem robić własne. Na tamte czasy wcale nie było to takie łatwe.

Od 2007 roku realizuję swoje marzenia spotykając się z kolejnymi parami, które podobnie jak ja i moja żona kiedyś szukają kogoś, kto zachowa emocje, wspomnienia i żywą pamięć na … zdjęciach.

Wiem jak wiele pytań rodzi się w głowach osób, które szukają odpowiedniego fotografa na swój ślub, też przez to przechodziłem. Wiesz na co ja zwracałem uwagę? Na to, ile emocji i uczuć ktoś potrafi uchwycić w kadrze.

Fotografia najpierw była moim marzeniem, teraz jest pracą, chociaż wolę określenie przyjemnością. Szczególnie lubię fotografować w nocnej scenerii, co możesz zobaczyć w zakładce Galerie.

Sam Cukier to wytwór mojej pasji, zaangażowania i tysięcy zrobionych przeze mnie zdjęć. Wspólnie z żoną uwielbiamy poznawać nowe osoby. Właśnie dlatego masz pewność, że będziesz potraktowany przeze mnie jako wyjątkowa osoba.

Chcę abyś wiedział, że używam sprzętów wysokiej klasy marki Nikon z jasnymi szkłami. Dzięki nim możesz być spokojny, każda fotka będzie emocjonalna, wyraźna i wyjątkowa.

Nazywam się Marek, miło mi Cię poznać.

Opinie (4)

Fotografia ŚLUBNA - Sam Cukier - Marek Stroczyński id:24049
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-12-2017
Zarzecz Łukowski
Data dodania: 21-12-2017

Bardzo profesjonalna obsługa!Foto super!Czas realizacji w szybkim tempie
Wiele ciekawych pomysłów oraz sesja w bardzo miłej i wesołej atmosferze!
Serdecznie polecam

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-08-2016
Radzyń Podlaski
Data dodania: 30-08-2017

Najlepszy fotograf na świecie! Bardzo miły, pomysłowy oraz komunikatywny.
Jego umiejętności uchwycą każdą ważną chwilę na weselu lub sesji plenerowej. Zdjęcia wyróżniają się na tle innych, nie są szablonowe. Idealnie dogaduje się z parą i podczas współpracy służy radą i pomocą. Ustawi, poprawi i zadba o najmniejszy szczegół.
Zdecydowanie to nie nasza ostatnia tak wspaniała współpraca!
Gorąco polecam bo naprawdę warto! ;)

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-04-2017
Drelów
Data dodania: 30-08-2017

Kilka miesięcy temu, miałam przyjemność korzystać z usług profesjonalnego fotografa a mianowicie Marka. Współpraca z nim to czysta przyjemność. Jest to człowiek bardzo pozytywny, z wielkim doświadczeniem, dużą pomysłowością który jednocześnie potrafi zachować żywe emocje, momenty radości i wzruszeń. Dziś mogę powiedzieć, że efekt końcowy przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Na pewno to nie była nasza ostatnia współpraca. Gorąco polecam!!! :)

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-06-2017
Łuków
Data dodania: 30-08-2017

Marek to najwyższej klasy, młody, zdolny fotograf, który jest w stanie zaspokoić najbardziej wymagających klientów. Służy doradztwem ze względu na długoletnie doświadczenie. Gotowy na wyzwania. Świetnie dogaduje się z ludźmi.
Pozdrawiam

liczba odwiedzin: 3044

Popularne miasta w okolicy