Zdjęcia
od 3700 do 4900 zł / wesele i poprawiny

Sami Swoi - Szeroki repertuar, kolorowe światła, elegancki ubiór. id:29648

od 3700 do 4900 zł / wesele i poprawiny
Kartuzy, pomorskie
(1)
Dodaj opinię
507-547...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • saksofon

Oferta:

 • obsługa konferansjerska
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie

W składzie:

 • wokalista
 • Ilość osób: 3
Profesjonalna oprawa muzyczna Wesela i innych Imprez Okolicznościowych. Skład zespołu tworzy trzech zawodowych muzyków! Sami Swoi z Chwaszczyna.
Zespół muzyczny grający znane przeboje muzyki rozrywkowej oraz inne gatunki muzyczne, które trafiają w gusta większości słuchaczy.
Zespół składa się z trzech wykształconych muzycznie osób: saksofonista/wokalistka, pianista/wokalista i gitarzysta.

Oferta weselna obowiązuje w latach 2019/20.
Wesele 3 700 zł
Poprawiny 1 200 zł

Granie na weselach i tego typu imprezach sprowadza się nie tylko do muzyki, ale również do sprawnego i ciekawego zabawiania gości, prowadzenia oczepin.
Posiadamy bardzo szeroki repertuar. Dla młodych i starszych. Wszelakie style muzyczne. Od Biały Miś, Jesteś Szalona, Wymarzona, Słodko Słodka, Przekorny Los, Tylko Ona Jedyna, Hands Up, Bailando, Cheri Cheri Lady, Cykady Na Cykladach, Jak nie my to kto, I will Survive, Volare, Sofia, La Bamba, Ale to już było, Whisky, Mniej Niż Zero, Wielka Miłość, Sway... itd ...itp
Więc bardzo szeroki przekrój muzyczny. Aktualne hity i te hity z przekroju dawnych lat muzyki tanecznej.

 Na życzenie organizujemy wszelkiego rodzaju zabawy i konkursy czy też wychodzimy do gości, między stoły i wykonujemy śpiewane zabawy takie jak np "miesiące" czy przyśpiewki w stylu "szła dzieweczka…"

Nasz zespół weselny posiada profesjonalne nagłośnienie. Usługi świadczymy w całym kraju ale głównie pracujemy i gramy na terenie północnej Polski w szczególności na Kaszubach.
Zespół to estetyka w każdym calu: strój, wysokiej klasy sprzęt muzyczny i do tego kultura osobista.

Kategoria:

Zespoły weselne Kartuzy

Oferta

Oferta na 2019/20/21
od 3700 do 4900 / wesele i poprawiny
Oferta weselna obowiązuje w latach 2019/20.
Wesele 3 700 zł
Poprawiny 1 200 zł

Cena obejmuje cały nasz pakiet. Jesteśmy na sali od początku wesele do 4:00(na umowie). Ale nie robimy problemu by pograć dłużej (bez dopłaty) jeśli jest jeszcze sporo ludzi i chcą się bawić. Całe nasze kolorowe oświetlenie + wytwornica dymu też są w cenie. W przypadku dalszych wyjazdów może wyjść dopłata za dojazd lub zapewnienie noclegu. Na naszej stronie internetowej umowa i przykładowa lista numerów.

Opinie (1)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Sami Swoi - Szeroki repertuar, kolorowe światła, elegancki ubiór. id:29648
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
M
Marek
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2017
Kartuzy
Data dodania: 08-10-2017
Polecam bardzo gorąco. Potrafią zagrać dla młodszych i tych starszych. Zawodowe prowadzenie wesela, o nic się nie musieliśmy martwić.
Marcin Liebon

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Sami Swoi
Imię i nazwisko:Marcin Liebon
Adres:Kartuzy
woj. pomorskie
507-547...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 10-07-2017, liczba odwiedzin: 1543
Telefon
507-547...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie