Zobacz zdjęcia (5)
Sami Swoi - Szeroki repertuar, kolorowe światła, elegancki ubiór., Kartuzy - zdjęcie 1
Sami Swoi - Szeroki repertuar, kolorowe światła, elegancki ubiór., Kartuzy - zdjęcie 2 Sami Swoi - Szeroki repertuar, kolorowe światła, elegancki ubiór., Kartuzy - zdjęcie 3 Sami Swoi - Szeroki repertuar, kolorowe światła, elegancki ubiór., Kartuzy - zdjęcie 4 Sami Swoi - Szeroki repertuar, kolorowe światła, elegancki ubiór., Kartuzy - zdjęcie 5
1 / 5

Sami Swoi - Szeroki repertuar, kolorowe światła, elegancki ubiór. id:29648

Kartuzy, pomorskie
(3)
Dodaj opinię
507-547...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

  • akordeon
  • gitara elektryczna
  • keyboard/organy
  • saksofon

Oferta:

  • gramy na żywo
  • obsługa konferansjerska
  • prowadzimy zabawy
  • efekty świetlne

W składzie:

  • wokalista
  • Liczba osób: 3

Profesjonalna oprawa muzyczna Wesela i innych Imprez Okolicznościowych. Skład zespołu tworzy trzech zawodowych muzyków! Sami Swoi z Chwaszczyna.
Zespół muzyczny grający znane przeboje muzyki rozrywkowej oraz inne gatunki muzyczne, które trafiają w gusta większości słuchaczy.
Zespół składa się z trzech wykształconych muzycznie osób: saksofonista/wokalistka, pianista/wokalista i gitarzysta.


Oferta weselna obowiązuje w latach 2023/24
Wesele 4 400 zł
Wesele + Poprawiny 6 200 zł
Zadatek 700 zł

Oferta weselna obowiązuje w latach 2025
Wesele 4 500 zł
Wesele + Poprawiny 6 500 zł
Zadatek 800 zł


Granie na weselach i tego typu imprezach sprowadza się nie tylko do muzyki, ale również do sprawnego i ciekawego zabawiania gości, prowadzenia oczepin.
Posiadamy bardzo szeroki repertuar. Dla młodych i starszych. Wszelakie style muzyczne. Od Biały Miś, Jesteś Szalona, Wymarzona, Słodko Słodka, Przekorny Los, Tylko Ona Jedyna, Hands Up, Bailando, Cheri Cheri Lady, Cykady Na Cykladach, Jak nie my to kto, I will Survive, Volare, Sofia, La Bamba, Ale to już było, Whisky, Mniej Niż Zero, Wielka Miłość, Sway... itd ...itp
Więc bardzo szeroki przekrój muzyczny. Aktualne hity i te hity z przekroju dawnych lat muzyki tanecznej.

 Na życzenie organizujemy wszelkiego rodzaju zabawy i konkursy czy też wychodzimy do gości, między stoły i wykonujemy śpiewane zabawy takie jak np "miesiące" czy przyśpiewki w stylu "szła dzieweczka…"

Nasz zespół weselny posiada profesjonalne nagłośnienie. Usługi świadczymy w całym kraju ale głównie pracujemy i gramy na terenie północnej Polski w szczególności na Kaszubach.
Zespół to estetyka w każdym calu: strój, wysokiej klasy sprzęt muzyczny i do tego kultura osobista.

Opinie (3)

Sami Swoi - Szeroki repertuar, kolorowe światła, elegancki ubiór. id:29648
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2021
Pszczółki
Data dodania: 05-10-2021

Zespół Sami Swoi jest FENOMENALNY!Przy wyborze kapeli wykonaliśmy testy ślepej próby zespołów z całego woj. pom. i okolic, ale to co otrzymaliśmy na weselu przerosło nasze wyobrażenia! Zespół jest bardzo kontaktowy, otwarty na wszelkie propozycje. Polecamy zdać się w pełni na ich pomysły, bo są to ludzie z doświadczeniem. Oprawa muzyczna była GENIALNA!Cały czas mieli w sobie ogromnego powera, którym zarażali gości. Dopasowywali utwory i tempo do tego, co działo się na parkiecie, przez co nasi weselnicy bawili się rewelacyjnie. Bloki taneczne były odpowiednio zaplanowane ilością utworów i tempem. Dawali czas na odpoczynek, ale jednocześnie wyciskali maksa z gości na parkiecie.Zespół chętnie wychodzi wykonując tradycyjne przyśpiewki. Niesamowite wrażenie robią popisy solowe na instrumentach, gdy członkowie zespołu wychodzą na środek sali. Nie wolno zapomnieć o instrumencie, którego nie widać to jak wokaliści modulują głosem - zarówno bardzo niskie jak i wysokie tony.Zespół proponuje bardzo ciekawe i niespotykane zabawy. Zdajcie się w tej kwestii na nich.Oferują worek pełen niespodzianek i zabawnych momentów.Członkowie zespołu są bardzo mili i profesjonalni u nas nie sięgali po alkohol na weselu. Jakość dźwięku była świetna jeżeli chodzi o nagłośnienie.Muzyka była wyraźna, a wokal doskonale słyszalny.Najbardziej niesamowitą sprawą było jak zespół, w przerwie pomiędzy blokami, specjalnie nauczył się wykonania jednego utworu na życzenie Ojca.Jesteśmy bardzo wdzięczni i zadowoleni.

Marcin Liebon
05-10-2021

Dziękujemy bardzo bardzo bardzo za taką piękną i obszerną opinię! :) i POZDRAWIAMY!

D
Daria
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-10-2020
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Lębork
Data dodania: 18-12-2020

Jeśli chcecie, by Wasze wesele było najlepszą imprezą pod słońcem, by goście wspominali je długo, długo to koniecznie postawcie na Samych Swoich.
Chłopaki to profesjonaliści, zawodowi muzycy. Poprowadzili wesele od A do Z z wielką klasą i humorem. My jako Para Młoda nie musieliśmy się o nic martwić.
Wszystko było na jak najwyższym poziomie.
Nie ukrywam, że będąc na wielu weselach tak dobrej oprawy muzycznej nie widziałam nigdy!
Aaaaa gra na gitarze i saksofonie to prawdziwe mistrzostwo!!!
Chłopaki są FENOMENALNI.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy! ;)


Daria i Łukasz.

Marcin Liebon
18-12-2020

Dziękujemy Pięknie za taką opinię! Mile wspominamy Wasze wesele i cieszymy się ,że to właśnie my mogliśmy stworzyć oprawę muzyczną Waszego Wesela! :) Pozdrawiamy! Sami Swoi, Marcin, Michał, Maciej

M
Marek
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2017
Kartuzy
Data dodania: 08-10-2017

Polecam bardzo gorąco. Potrafią zagrać dla młodszych i tych starszych. Zawodowe prowadzenie wesela, o nic się nie musieliśmy martwić.

Marcin Liebon
05-10-2021

Dziękujemy bardzo i pozdrawiamy! :)

Kontakt

Adres: Kartuzy, woj. pomorskie
507-547...
liczba odwiedzin: 5010
Zadzwoń
507-547...
Napisz

Popularne miasta w okolicy