Zobacz zdjęcia (5)
Santana Club, Wieleń Zaobrzański - zdjęcie 1
Santana Club, Wieleń Zaobrzański - zdjęcie 2 Santana Club, Wieleń Zaobrzański - zdjęcie 3 Santana Club, Wieleń Zaobrzański - zdjęcie 4 Santana Club, Wieleń Zaobrzański - zdjęcie 5
1 / 5

Santana Club id:21604

Wieleń Zaobrzański, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele
  • sala z noclegiem

Dodatkowe informacje

  • parking
  • ogród/taras

Liczba gości

  • miejsca noclegowe: 1

Przyjęcie Weselne jest jednym z najważniejszych w życiu wydarzeń, które na zawsze pozostaje w pamięci Pary Młodej oraz ich gości. Profesjonalna i miła obsługa, wyśmienite menu weselne i perfekcyjnie przygotowane dekoracje to tylko nieliczne elementy, jakie przygotował dla Państwa Ośrodek Santana Club. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, w pełni dostosowując się do jego potrzeb i oczekiwań.
Naszych dotychczasowych klientów urzekała dbałość o urozmaicenie menu oraz nadanie potrawom niepowtarzalnego smaku, aromatu i wyglądu.
Nasze menu łączy tradycje smaki najlepszych kuchni świata.
Do Państwa dyspozycji mamy klimatyzowaną restaurację mieszcząca 100 osób, ogród zimowy mieszczący do 60 osób, a także salę klubowo - konferencyjną na 60 osób.

Ponadto Waszych gościom zapewniamy eleganckie, w pełni wyposażone pokoje. Każdy odnajdzie tu najbardziej odpowiadającą mu przestrzeń, w której będzie mógł zaznać radości i spokoju. Pokoje wyposażone są w łazienkę, ręczniki, TV i bezpłatny dostęp do internetu.
Santana Club dysponuje dziewiętnastoma 1,2,3,4 -osobowymi pokojami. Łącznie posiadamy 50 miejsc noclegowych, dodatkowo istnieje możliwość wstawienia kilku dostawek.

liczba odwiedzin: 1794

Popularne miasta w okolicy