Sebastian Mikołajczyk - Fotografia ślubna, okolicznościowa id:51460

Poznań, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Dzień dobry,
oferuję wykonanie reportażu ślubnego, który będzie dla Państwa pamiątką na całe życie.
Podczas sesji zdjęcia staram się wykonywać w sposób dyskretny, tak aby przeszkadzać w przebiegu uroczystości. Fotografuję dzięki temu naturalne emocje, a nie wykreowaną rzeczywistość.

W zależności od Państwa preferencji posiadam do wyboru jeden z trzech pakietów.
Pakiet 1 - 1900 zł
Przygotowania do ślubu w domach Państwa Młodych, ceremonia ślubu w Kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego, zdjęcia grupowe, przyjęcie weselne do oczepin, sesja plenerowa wykonana w dniu ślubu. W pakiecie tym przekazuje Państwu około 500 zdjęć poddanych obróbce na specjalnie przygotowanym pendrive lub w formie galerii internetowej.

Pakiet 2 - 2400 zł
Przygotowania do ślubu w domach Państwa Młodych, ceremonia ślubu w Kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego, zdjęcia grupowe, przyjęcie weselne do oczepin, sesja plenerowa wykonana w dniu ślubu. W pakiecie tym przekazuje Państwu około 600 zdjęć poddanych obróbce na specjalnie przygotowanym pendrive lub w formie galerii internetowej. Dodatkowo przygotowuję fotoalbum z wybranych przez Państwa 100 zdjęć w formacie 15x21.

Pakiet 3 - 2900 zł
Przygotowania do ślubu w domach Państwa Młodych, ceremonia ślubu w Kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego, zdjęcia grupowe, przyjęcie weselne do oczepin, sesja plenerowa wykonana w dniu ślubu lub innym umówionym terminie. W pakiecie tym przekazuje Państwu około 700 zdjęć poddanych obróbce na specjalnie przygotowanym pendrive lub w formie galerii internetowej. Dodatkowo przygotowuję fotoksiążkę z wybranych przez Państwa zdjęć i w wybranym formacie.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Poznań, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 403

Popularne miasta w okolicy