Selfie-Camp Fotobudka w przyczepie

Łódź, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
516-250...

O nas

Fotoprzyczepa Selfie-Camp jest pierwszą taką atrakcją w województwie łódzkim. Ma wszystkie funkcje fotobudki, stylowo wkomponowane we wnętrzu przyczepy. W środku Selfie-Camp jest przytulnie. Wszystko za sprawą materiału imitującego futro, które znajduje się na ścianach oraz suficie. Sercem fotoprzyczepy jest czerwona kanapa, która pomieści aż 12 osób fotografujących się w jednym ujęciu. Wnętrze Selfie-Camp jest dobrze oświetlone, dzięki czemu każde zdjęcie wychodzi jasne i ostre. Nie mamy limitów drukowanych zdjęć.
W przyczepie przez cały czas obecna jest asystentka, która obsługuje urządzenie, podaje zdjęcia oraz dba o dobrą atmosferę.

Projektujemy wydruki zdjęć w rozmiarze 10x15 cm. Skąd taki pomysł?
Jesteśmy zawodowo związani z fotografią. Cenimy sobie profesjonalną pracę, a przede wszystkim lubimy tworzyć. Tym samym kierujemy się w naszej działalności. Chcemy naszym klientom dać dobre jakościowo zdjęcia z ładną i ciekawą oprawą.
Zdjęcia z fotobudki wcale nie muszą być zrobione z tak zwanych szablonów, w pośpiechu, a przede wszystkim “sztampowo”. Naszą pracą chcemy pokazać, że twórcze i kreatywne spojrzenie na fotografie i grafikę może przekładać się na dobrze zaprojektowane wydruki z fotobudki.
Ustalamy detale dotyczące grafiki jaka ma znaleźć się na wydruku. Wsłuchujemy się w potrzeby i upodobania naszych klientów.

W przyczepie są komfortowe warunki niezależnie od pogody. Selfie-Camp jest ogrzewana w chłodnie dni, a w upalne, klimatyzowana.
Dbamy o samopoczucie naszych klientów. Goście oczekujący na zdjęcia mogą skorzystać z krzesełek i stolika, na którym przygotowujemy pyszną pigwówkę oraz coś słodkiego.

Dodaj pierwszą opinię
Imię: Selfie 
Adres: Łódź, woj. łódzkie
516-250...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 6309
Zadzwoń
516-250...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Łódź

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie