Zobacz zdjęcia (24)
Selfie-Camp 💓 Fotobudka w przyczepie 💓🌟💓, Łódź - zdjęcie 1
Selfie-Camp 💓 Fotobudka w przyczepie 💓🌟💓, Łódź - zdjęcie 1 Selfie-Camp 💓 Fotobudka w przyczepie 💓🌟💓, Łódź - zdjęcie 2 Selfie-Camp 💓 Fotobudka w przyczepie 💓🌟💓, Łódź - zdjęcie 3 Selfie-Camp 💓 Fotobudka w przyczepie 💓🌟💓, Łódź - zdjęcie 4 Selfie-Camp 💓 Fotobudka w przyczepie 💓🌟💓, Łódź - zdjęcie 5 Selfie-Camp 💓 Fotobudka w przyczepie 💓🌟💓, Łódź - zdjęcie 6 Selfie-Camp 💓 Fotobudka w przyczepie 💓🌟💓, Łódź - zdjęcie 7
Selfie-Camp 💓 Fotobudka w przyczepie 💓🌟💓, Łódź - zdjęcie 8
1 / 24

Selfie-Camp 💓 Fotobudka w przyczepie 💓🌟💓 id:38549

od 1000 do 1200 zł / Impreza
Łódź, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
666-343...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Fotoprzyczepa Selfie-Camp jest pierwszą taką atrakcją w województwie łódzkim. Ma wszystkie funkcje fotobudki, stylowo wkomponowane we wnętrzu przyczepy. W środku Selfie-Camp jest przytulnie. Wszystko za sprawą materiału imitującego futro, które znajduje się na ścianach oraz suficie. Sercem fotoprzyczepy jest czerwona kanapa, która pomieści aż 12 osób fotografujących się w jednym ujęciu. Wnętrze Selfie-Camp jest dobrze oświetlone, dzięki czemu każde zdjęcie wychodzi jasne i ostre. Nie mamy limitów drukowanych zdjęć.
W przyczepie przez cały czas obecna jest asystentka, która obsługuje urządzenie, podaje zdjęcia oraz dba o dobrą atmosferę.

Projektujemy wydruki zdjęć w rozmiarze 10x15 cm. Skąd taki pomysł?
Jesteśmy zawodowo związani z fotografią. Cenimy sobie profesjonalną pracę, a przede wszystkim lubimy tworzyć. Tym samym kierujemy się w naszej działalności. Chcemy naszym klientom dać dobre jakościowo zdjęcia z ładną i ciekawą oprawą.
Zdjęcia z fotobudki wcale nie muszą być zrobione z tak zwanych szablonów, w pośpiechu, a przede wszystkim “sztampowo”. Naszą pracą chcemy pokazać, że twórcze i kreatywne spojrzenie na fotografie i grafikę może przekładać się na dobrze zaprojektowane wydruki z fotobudki.
Ustalamy detale dotyczące grafiki jaka ma znaleźć się na wydruku. Wsłuchujemy się w potrzeby i upodobania naszych klientów.

W przyczepie są komfortowe warunki niezależnie od pogody. Selfie-Camp jest ogrzewana w chłodnie dni, a w upalne, klimatyzowana.
Dbamy o samopoczucie naszych klientów. Goście oczekujący na zdjęcia mogą skorzystać z krzesełek i stolika, na którym przygotowujemy pyszną pigwówkę oraz coś słodkiego.

Selfie-Camp 💓 Fotobudka w przyczepie 💓🌟💓 - film 1 Selfie-Camp 💓 Fotobudka w przyczepie 💓🌟💓 - film 1

Oferta

Nasze ceny
od 1000 do 1200 / Impreza

Mamy do wyboru trzy pakiety godzinowe:

2h-1000 zł
3h-1100 zł
4h-1200 zł

W podane ceny wliczone są:
-opieka asystentki podczas przyjęcia weselnego
-gadżety
-nielimitowane zdjęcia
-dojazd do 30 km od Łodzi
- dojazd powyżej 30 km ustalamy indywidualnie

Opinie (0)

Dodaj opinię

Kontakt

Imię:Katarzyna 
Adres:Łódź
woj. łódzkie
666-343...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 11-10-2018, liczba odwiedzin: 2356
Telefon
666-343...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Ślubne Q&A

Zobacz wszystkie kategorie