Zobacz zdjęcia (5)
Show taneczne na wesele / Eleganckie i wzruszające widowisko, Kraków - zdjęcie 1
Show taneczne na wesele / Eleganckie i wzruszające widowisko, Kraków - zdjęcie 2 Show taneczne na wesele / Eleganckie i wzruszające widowisko, Kraków - zdjęcie 3 Show taneczne na wesele / Eleganckie i wzruszające widowisko, Kraków - zdjęcie 4 Show taneczne na wesele / Eleganckie i wzruszające widowisko, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Show taneczne na wesele / Eleganckie i wzruszające widowisko id:25069

Kraków, małopolskie

O nas

WIDOWISKO ARTYSTYCZNE w wykonaniu Anisy to połączenie różnych stylów tańca z poruszającą i klimatyczną muzyką. Całej magicznej oprawie towarzyszą piękne rekwizyty w postaci skrzydeł, wachlarzy z białych piór, kolorowych woali oraz delikatnych fan veili.
Takie show artystyczne z pewnością uatrakcyjni Wasze wesele, nada mu elegancji i wzruszy zgromadzonych gości.

ANISA - tańczy żeby żyć, żyje żeby tańczyć.
Uczennica Krakowskiej Szkoły Baletowej, profesjonalna tancerka tańca orientalnego oraz dyplomowana instruktor tańca sportowego. Regularnie bierze udział w konkursach tanecznych w Polsce i za granicą, które przynoszą jej liczne tytuły i osiągnięcia.
Ma za sobą wiele występów tanecznych w całej Polsce. Jej pokazy na długo pozostają w pamięci.

Zapraszam!
Pokazy na terenie całej Polski!

Opinie (2)

Show taneczne na wesele / Eleganckie i wzruszające widowisko id:25069
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
K
Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2016
Tarnów
Data dodania: 07-02-2017

Gorąco polecam! Występ weselny był wspaniały i na wysokim poziomie. Dla gości to była prawdziwa niespodzianka a przede wszystkim coś wyjątkowego i oryginalnego:) wszyscy oglądali z wielkim zaciekawieniem. P. Ania to przesympatyczna osoba:)

R
Rafał Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-01-2017
Ładna
Data dodania: 07-02-2017

Polecamy ANISĘ wszystkim, którzy chcą aby ten najważniejszy dzień w życiu był jeszcze bardziej wzruszający i radosny. ANISA robi świetne show taneczne. Jest to na pewno niespotykana atrakcja dla wszystkich gości weselnych i gwarantujemy, że będą bardzo bardzo miło zaskoczeni. Występ może być świetnym prezentem niespodzianką dla pary młodej. Szkoda ze jest tylko 5 stopniowa skala ocen bo dajemy co najmniej 10!! Pozdrawiamy :)

liczba odwiedzin: 2382

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie