Skrzypce - romantyczne dźwięki prosto z filharmonii na Twoim ślubie!

od 400 do 1600 zł
Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Instrumenty:

  • altówka
  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • ilość osób: 1

O nas

Zapraszam do kontaktu także na bliskie terminy!

Tego dnia najważniejsi jesteście Wy, a podczas ceremonii Wasz komfort i to, byście nie musieli martwić się już o żadne organizacyjne kwestie.
Dlatego o mnie i o osobach z którymi współpracuję jedynie pare zdań, byście wiedzieli, że jakość wykonywanej przeze mnie pracy jest dla mnie najważniejsza.

Jestem skrzypaczką Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie. Mam za sobą setki zagranych koncertów, ślubów i uroczystości, w każdych dosłownie warunkach atmosferycznych, w najróżniejszych miejscach globu. Stawiam na jakość wykonywanej pracy, to zawdzięczam niewdzięcznej cesze perfekcjonizmu ;). Studia artystyczne nauczyły mnie tego, że estetyka dotyczy każdego aspektu występu, także prezencji.

Oprócz występów solowych (skrzypce + organista) na ślubach i ceremoniach, współpracuję najczęściej z wokalistką, wiolonczelą, drugimi skrzypcami lub wraz ze swoim kwartetem smyczkowym.
Wszyscy muzycy z którymi występuję, są wspaniałymi artystami po wieloletnich studiach wyższych w Polsce i za granicą, oraz wieloletnim muzycznym doświadczeniem.

Dobierzemy muzykę do charakteru Waszej uroczystości. Wiemy, że standardy muzyki klasycznej w postaci Arii na strunie G Bacha, Kanonu Pachelbela czy Misji Ennio Morricone, są niezniszczalne i zawsze wzruszające. Coraz częściej jednak młodym parom marzy się usłyszeć na ślubie ulubioną pieśń czy piosenkę.
Proszę, nie wahajcie się zaproponować swojego pomysłu, a zrobimy co w naszej mocy, by ta właśnie muzyka popłynęła w odpowiednim momencie!

liczba odwiedzin: 1489

Wyjątkowe sale weselne w mieście Olsztyn

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie