Zobacz zdjęcia (5)
Skrzypce - oprawa muzyczna ślubów i innych uroczystości, Wrocław - zdjęcie 1
Skrzypce - oprawa muzyczna ślubów i innych uroczystości, Wrocław - zdjęcie 2 Skrzypce - oprawa muzyczna ślubów i innych uroczystości, Wrocław - zdjęcie 3 Skrzypce - oprawa muzyczna ślubów i innych uroczystości, Wrocław - zdjęcie 4 Skrzypce - oprawa muzyczna ślubów i innych uroczystości, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Skrzypce - oprawa muzyczna ślubów i innych uroczystości id:36193

Wrocław, dolnośląskie

O nas

Instrumenty:

  • skrzypce

Od 2014 roku jestem profesjonalnym muzykiem, szkołę ukończyłam na wydziale skrzypiec. Oferuję oprawę muzyczną uroczystości - ślubu kościelnego, ślubu w Urzędzie Stanu Cywilnego i plenerowego, chrzcin i wszystkich innych wyjątkowych chwil, które chcielibyście upiększyć muzyką. Repertuar który oferuję, zawiera zarówno pozycje klasyczne, idealne podczas uroczystych elementów zaślubin, jak i rozrywkowe takie jak muzyka filmowa czy "komercyjna" - doskonałe podczas pierwszego tańca czy składania życzeń .

Jeśli są Państwo zainteresowani moją ofertą zachęcam do kontaktu. Na początek dowiem się od Państwa jaki typ muzyki lub konkretne utwory chcecie usłyszeć podczas waszego ślubu. Na tej podstawie zaproponuje Państwu konkretny repertuar, który będzie czekał na Wasze zatwierdzenie lub prośbę o modyfikację. Repertuar będziemy układać dopóki nie będziecie w pełni zadowoleni z jego kształtu. Przed ostateczną decyzją o współpracy będzie możliwość usłyszenia nagrań wybranych utworów w moim wykonaniu. Jeśli nie mają Państwo konkretnej wizji jak oprawa muzyczna miałaby wyglądać również zachęcam do kontaktu, jestem pewna że wspólnie znajdziemy satysfakcjonujący Was repertuar.

Istnieje możliwość współpracy z wokalistką.
Serdecznie zapraszam do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną.

liczba odwiedzin: 1290

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie