Anielski głos, pianino/organy, skrzypce - oprawa muzyczna Estera Wrona - film 1 Anielski głos, pianino/organy, skrzypce - oprawa muzyczna Estera Wrona - film 1
Pokaż kolejny film

Anielski głos, pianino/organy, skrzypce - oprawa muzyczna Estera Wrona id:13032

Wrocław, dolnośląskie
(54)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
793-262...

O nas

Instrumenty:

  • gitara
  • harfa
  • organy
  • pianino
  • saksofon
  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • ilość osób: 1
  • śpiew damski

Anielski głos + pianino/organy+ skrzypce - możliwe różne konfiguracje :)

Zapraszam do posłuchania nagrań i poczytania opinii :)

Oferuję oprawę muzyczną na ślub kościelny, cywilny, pogrzeb, chrzest, rocznicę. Oprawa we Wrocławiu i okolicach, w całym województwie dolnośląskim, opolskim, wielkopolskim, lubuskim, śląskim. Zdarza mi się też dojeżdżać w dalsze rejony Polski oraz śpiewać za granicą.

Zaśpiewałam na wielu ślubach w całej Polsce, między innymi na ślubie Grzegorza i Ani z programu "Rolnik szuka żony", na ślubie aktorki Karoliny Muszalak oraz na ślubie producenta muzycznego Sir Micha . Śpiewam zarówno przy akompaniamencie organistów pracujących w parafiach, w których ma się odbyć uroczystość ślubna, ale również współpracuję ze swoimi muzykami - organistami, pianistami, skrzypaczkami, gitarzystami, kwartetami smyczkowymi.

W trakcie Mszy Świętej wykonuję 6-8 pieśni oraz Psalm i Hymn do Ducha św. Repertuar jest ustalany indywidualnie.

Niektóre z utworów, które wykonuję na Mszach:

"Halleluja" w wersji ślubnej
"Unoszę wzrok" (ang. You raise me up)
"Oceany" Hillsong
"Hosanna" Hillsong
„Niepojęty, niezmierzony“
"Panie proszę przyjdź"
"Can't help falling in love"
"Dziękuję za miłość"
"Bezdroża"
Stworzyłeś ich Panie z miłości“
" W cieniu Twoich rąk"
"Gdy klęcze przed Tobą"
"Maryjo śliczna Pani"
"Powietrzem moim jest"
"Ave Maria Janogórska“
"W Tobie jest światło"
" Schowaj mnie"
"Bo jak śmierć potężna jest miłość"
" Nic, nie musisz mówić nic"
"Jak łania pragnie wody ze strumieni"
"Stoję dziś"
"Takie jest prawo miłości"
"Ty tylko mnie poprowadź"
"Barka" *
"Ofiaruje Tobie Panie mój"
" Nim świt obudzi noc " ( ang. Amazing Grace)
"O Mamo Ty czuwałaś " - podziękowania dla rodziców
“Dzięki Wam ” - podziękowania dla rodziców
"To przykazanie"
„Gdy wpatruję się w Twą świetą twarz“
"Gdy się łączą ręce dwie"
"Twoja miłość jak ciepły deszcz"
"Warto dla jednej miłości żyć"
„Mój Jezu, mój Zbawco“
„Zbliżam się w pokorze“
„Zbliż się, o zbliż się“
„Miłość Twa“
„Niechaj miłośc Twa“
“ Wśród tylu dróg“
„Kiedy serca dwa“
„Nikt Cię nie kocha tak jak ja“
"Ave Maria" J.S Bach
"Ave Maria" F.Schubert
" Wszystko Tobie oddać pragnę"
" Panie dobry, jak chleb"
" Wielbić Pana chcę"
"Jesteśmy piękni"
"Przykazanie nowe daje wam"
„Dzięki, o Panie“
„Jeden chleb“
„Ubi caritas - Tam gdzie miłość jest“
„Pan jest mocą swojego ludu“
„Być bliżej Ciebie chcę“
„Witaj pokarmie“

Trudno oceniać samą siebie dlatego przytoczę najczęściej słyszane komentarze od Państwa Młodych, czy ich rodziców, gości:
"Ma Pani głos jak anioł- czysty i krystaliczny", "to było przejmujący, wszyscy byli wzruszeni, dziękujemy!".

Opinia Pani Dominiki "Co tu dużo mówić, Pani Estera ma cudowny, wręcz anielski głos. Już od samego początku ceremonii przy śpiewie Pani Estery człowiek dostaje gęsiej skórki. Goście nie mogli wyjść z zachwytu.. Nasz ślub dzięki tej Pani był jeszcze bardziej emocjonujący. Bardzo dobry Kontakt w celu ustalenia szczegółów. Z czystym sumieniem polecam Panią Esterę!!"

Opinia Pani Magdaleny "Mieliśmy wielką przyjemność słyszeć wspaniały głos Pani Estery na naszym ślubie, szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie tego dnia bez niej... wspaniała atmosfera, zachwycający głos, niesamowity repertuar... My oraz goście zachwyceni, wszyscy pytają kto tak pięknie śpiewał i wspominają niesamowitą oprawę muzyczną z kościoła. BARDZO polecam, jeśli ktokolwiek się waha, niech nie zastanawia się już nawet przez chwilę tylko stawia w 100% na Panią Estere!!! "

Opinia Pana Łukasza "W raz z malzonka chcielibysmy zdecydowanie polecic Pania Estere. Glos jak aniol. Kontakt pierwszorzedny. Zalezalo nam na idealnym odwzorowaniu naszego pomyslu. Pani Estera nauczyla sie dla nas nowej piesni Elvisa 🙂 i wykonala to tak ze az nam serce w gardle stanelo. My oraz nasi goscie byli zachwyceni oprawa muzyczna w kosciele. Nasz ksiadz ktory dzialal razem z nami w doborze piesni wspomina nam za kazdym razem ten anielski glos."

Opinia Pani Karoliny "Profesjonalna, miła osoba, która służy pomocą przy wyborze repertuaru. Oboje z mężem jak również nasi goście byliśmy zachwyceni i wzruszeni Pani przepięknym głosem. Nie da się opisać słowami co czuliśmy słuchając Pani wykonania. Nie trzeba kwartetu skrzypiec czy gitary, saksofonu lub zestawu innych instrumentów do oprawy jakiejkolwiek ceremonii ponieważ głos Pani Estery brzmi zniewalająco. Zdecydowaliśmy z mężem żeby wybrać akompaniament kościelnych organów dla śpiewającego Anioła i to był strzał w 10!"

Zobacz zdjęcia (5)
Anielski głos, pianino/organy, skrzypce - oprawa muzyczna Estera Wrona, Wrocław - zdjęcie 1
Anielski głos, pianino/organy, skrzypce - oprawa muzyczna Estera Wrona, Wrocław - zdjęcie 2 Anielski głos, pianino/organy, skrzypce - oprawa muzyczna Estera Wrona, Wrocław - zdjęcie 3 Anielski głos, pianino/organy, skrzypce - oprawa muzyczna Estera Wrona, Wrocław - zdjęcie 4 Anielski głos, pianino/organy, skrzypce - oprawa muzyczna Estera Wrona, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Oferta Estera Wrona

Oferta nr 1

Cena zależy od potrzeb (rodzaj akompaniamentu) Pary Młodej oraz lokalizacji ceremonii ślubnej.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Wiele par oraz gości mówi, że mój głos wzrusza nawet mężczyzn, że brzmi jak z bajki Disneya i, że dzięki niemu ślub jest jeszcze bardziej wyjątkowy. Zapadła mi mocno w pamięć opinia taty jednego z moich Panów Młodych, napisał w opinii, "Warto żyć dla takich chwil, uczta dla uszu. Pieśń końcowa wycisnęła z moich oczu dawno nie ronione łzy".

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Posiadam nagłośnienie oraz współpracuje z wieloma muzykami - organistami, pianistami, skrzypaczkami, gitarzystami i innymi. Oprócz tego myślę, że moim największym wyróżnikiem jest moja barwa głosu, której można posłuchać w nagraniach. Pani Ania- jedna z Panien Młodych napisała - "Przepiękny bajkowy głos,niczym Elsa z Krainy Lodu". Kolejna Panna Młoda, również Pani Ania - " (...)Spowodowała, że nawet twardzi mężczyźni ocierali łzy z policzka".

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Opinia Pani Basi "Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszej obsady muzycznej! Pani Estera przygotowała sama cały repertuar specjalnie dla nas, wprowadziła romantyczny i podniosły nastrój do Ceremonii. Czułam się dzięki niej bardzo wyjątkowo. Goście zachwyceni! Polecam z całego serca, bardzo profesjonalna osoba z indywidualnym podejściem do każdej PM. "

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Muzyka to moja pasja, tym bardziej doceniam swoją pracę, jaką jest upiększanie uroczystości zaślubin. Jestem ogromnie szczęśliwa, że robię coś, co sprawia mi tyle radości i satysfakcji.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Od 3 roku życia uczę się śpiewać. Ukończyłam szkołę muzyczną we Wrocławiu. Pracowałam w Teatrze Współczesnym we Wrocławiu oraz Operze Wrocławskiej.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Jestem laureatką wielu konkursów wokalnych międzynarodowych oraz ogólnopolskich. Oprawę muzyczną ślubu powierzają mi osoby publiczne oraz wedding plannerki z całej Polski. Śpiewałam między innymi na ślubie aktorki Karoliny Muszalak, Ani i Grzegorza z programu „Rolnik szuka żony”, czy producenta muzycznego Sir Micha, na którego ślubie w trakcie moich wykonań kilka łez uronił nawet Grzegorz Skawiński z zespołu Kombii.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Miałam okazję śpiewać na ślubie Ani i Grzegorza z programu "Rolnik Szuka Żony", na ślubie aktorki Karoliny Muszelak oraz na ślubie producenta muzycznego Sir Micha.

W jakim składzie realizujemy usługę?

To zależy od zapotrzebowania i od wyboru danej Pary. Ja jestem wokalistką i mogę przyjechać ze swoim organistą/ pianistą / skrzypaczką/ gitarzystą. Jest wiele opcji do wyboru.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Mam repertuar w języku angielskim , który wykonuję głównie na ślubach międzynarodowych.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Rezerwacje przyjmuję na około 2 lata do przodu. Jednak wolne terminy mogą się trafić też na ostatni moment. Nie ma jednej zasady.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jeśli Para Młoda marzy o jakimś utworze, staram się zawsze spełnić to marzenie :)

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Chętnie doradzę Państwu najlepszą opcję oprawy po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami, marzeniami i możliwościami danego miejsca gdzie odbędzie się uroczystość.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Estera Wrona (54)

Anielski głos, pianino/organy, skrzypce - oprawa muzyczna Estera Wrona id:13032
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 54 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2023
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Jutrosin
Data dodania: 24-08-2023

Wszystkim niezdecydowanym osóbkom z całego serca polecamy p. Esterę! ❤️ Niesamowicie pomocna, przedstawiła nam przebieg całej mszy, doradziła w wyborze pieśni, kontakt i wszystkie ustalenia przebiegły bezproblemowo. Anielski głos w połączeniu ze skrzypcami i organami stworzyły magiczną atmosferę w tym wyjątkowym dla nas dniu! 🥰 Oprócz profesjonalnej oprawy muzycznej kościoła otrzymaliśmy wsparcie i niezapomniane emocje, które dało się odczuć w każdej wykonanej pieśni. Jeszcze raz ogromnie dziękujemy! ❤️

Estera
26-08-2023

Dziękuję za tak piękną opinię i na pewno będę pamietała Państwa ślub, bo był dla mnie niezwykły :)

M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2023
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Dolsk
Data dodania: 13-08-2023

Wspaniały głos, jesteśmy zachwyceni oprawą i profesjonalizmem. Zdecydowanie polecamy! :)

Estera
15-08-2023

Bardzo dziękuję ❤️

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-06-2023
Kargowa
Data dodania: 01-08-2023

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!!! Nie mogliśmy sobie wymarzyć piękniejszej oprawy muzycznej ślubu. Anielski głos Pani Estery w połączeniu ze skrzypcami i brzmieniem organów to po prostu bajka!
Wszelkie ustalenia przebiegły bezproblemowo i bezstresowo.
Jestem ogromnie wdzięczna za cudowną współpracę! :)

Estera
15-08-2023

Ogromnie się cieszę, że się Państwu podobało ! Dziękuję za współpracę :)

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-07-2023
Wrocław
Data dodania: 23-07-2023

Polecam z całego serca! Anielski głos, jesteśmy zachwyceni oprawą muzyczną :) a goście byli wzruszeni ❤️

Estera
15-08-2023

Bardzo dziękuję ❤️

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-07-2023
Opole
Data dodania: 20-07-2023

Polecam z całego serca! ❤️ Pani Estera swoim anielskim głosem uświetniła nasz ślub. Dzięki Niej ten dzień był jeszcze piękniejszy i bardziej wzruszający niż sobie wyobrażałam.

Estera
15-08-2023

☺️☺️☺️ dziękuję!

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-05-2023
Srebrna Góra
Data dodania: 15-07-2023

Pani Estera wraz z zespolem sprawili, ze nasza ceremonia byla jeszcze piekniejsza. Anielski glos, ktory wzruszyl wszystkich, skrzypce rowniez . Dziekujemy pieknie

Estera
16-07-2023

Bardzo dziękuję!

M
Maja i David
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-07-2023
Opole
Data dodania: 14-07-2023

Nasi goście weselni wielokrotnie pytali o oprawę muzyczną, która mieliśmy w kościele. Pani Estera ze swoją drużyna zrobili ogromne, najlepsze wrażenie. Łezka poleciała niejednokrotnie. Polecamy z całego serca

Estera
16-07-2023

Bardzo dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego ❤️

O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-06-2023
Wrocław
Data dodania: 10-07-2023

Estera śpiewała podczas naszego ślubu. Było niesamowicie, pięknie i magicznie. Zarówno my jak i nasi goście - wszyscy byli urzeczeni jej głosem. Ponadto przed uroczystością Estera dużo nam pomogła, dawała bardzo praktyczne rady i wiedziała na co zwrócić uwagę. Bardzo polecam wszystkim narzeczonym, a będziecie mieli najpiękniejszą w świecie oprawę ślubu!
Ogromne podziękowania również dla towarzyszących muzyków - pianisty oraz skrzypaczki - wejście do kościoła przy instrumentalnej wersji Elvisa Persleya - I can't help falling in love brzmiało przepięknie i szalenie romantycznie.

Estera
14-07-2023

Ogromnie dziękuję za tak miłą opinię! Wszystkiego co najlepsze dla Was ❤️

Pokaż więcej opinii

Kontakt Estera Wrona

Nazwa firmy: Estera Wrona
NIP: 9151681971
Imię i nazwisko: Estera Wrona
Adres: Wrocław, ul. Ogrodowa 22, 55-114, woj. dolnośląskie
793-262...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 12688
Zadzwoń
793-262...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wrocław

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie