Zobacz zdjęcia (5)
Oprawa muzyczna ślubu-Estera Wrona, Wrocław - zdjęcie 1
Oprawa muzyczna ślubu-Estera Wrona, Wrocław - zdjęcie 2 Oprawa muzyczna ślubu-Estera Wrona, Wrocław - zdjęcie 3 Oprawa muzyczna ślubu-Estera Wrona, Wrocław - zdjęcie 4 Oprawa muzyczna ślubu-Estera Wrona, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Oprawa muzyczna ślubu-Estera Wrona id:13032

Wrocław, dolnośląskie
793-262...

O nas

Instrumenty:

  • altówka
  • flet
  • gitara
  • harfa
  • organy
  • pianino
  • saksofon
  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • śpiew damski

Oferuję śpiew na ślubie we Wrocławiu oraz w okolicach. Nie wykluczam też dalszych lokalizacji. Zaśpiewałam na wielu ślubach w całej Polsce, między innymi na ślubie Grzegorza i Ani z programu "Rolnik szuka żony", na ślubie aktorki Karoliny Muszalak oraz na ślubie producenta muzycznego Sir Micha . Generalnie śpiewam przy akompaniamencie organistów pracujących w Parafiach, w których ma się odbyć uroczystość ślubna, jednak w razie potrzeby współpracuję z innymi - sprawdzonymi organistami. Zdarza mi się śpiewać przy akompaniamencie gitary, czy zespołu kameralnego. W trakcie Mszy Świętej wykonuję psalm oraz 5-7 pieśni w tym Ave Maria Bacha, Hallelujah i wiele inne. Repertuar jest ustalany z Państwem indywidualnie, ale też konsultowany z organistą.
Pieśni, które wykonuję:
"Ave Maria" J.S Bach
"Ave Maria" F.Schubert
"Gdy klęczę przed Tobą"
"Powietrzem moim jest"
"W Tobie jest światło"
"Bo jak śmierć potężna jest miłość"
"Jak łania pragnie wody ze strumieni"
"Takie jest prawo miłości"
"Gdy drogi pomyli los zły"
"Barka"
"Jed en jest tylko Pan"
"Bądź pozdrowiony Gościu nasz"
"Ofiaruję Tobie Panie mój"
"Hallelujah" w wesji po polsku
"O Mamo Ty czuwałas"
"Schowaj mnie"
"Unoszę wzrok"
"W cieniu Twoich rąk"
"Amazing Grace"
"You raise me up"
"Nic nie musisz mówic"
"Nim świt obudzi noc"
" To przykazanie"
"Przykazanie nowe daje wam"
"Gdy się łączą ręce dwie"
"Oceany"
"Wa rto dla jednej miłości żyć"
"Dziękuję za miłość"
"Twoja miłość jak ciepły deszcz"
"Ave Maria Jasnogórska"
"Czarna Madonna"
"Jesteśmy piękni"
"Hosanna"
i wiele innych ( rozpiska na mojej stronie internetowej )


Trudno oceniać samą siebie, ale skoro tu jestem, to przytoczę najczęściej słyszane komentarze od Państwa Młodych, czy ich rodziców, gości: "Ma Pani głos jak anioł- czysty i krystaliczny", "to było przejmujący, wszyscy byli wzruszeni, dziękujemy!". Takie słowa są najpiękniejsze, bo w muzyce chodzi właśnie o poruszenie ludzkiego serca. Zdaję sobie sprawę, że ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu ludzi, toteż nie bez znaczenia jest profesjonalne przygotowanie również oprawy muzycznej. Zapraszam na moją stronę do wysłuchania nagrań i poczytania opinii.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2020 Certyfikat 2019 Certyfikat 2018 Certyfikat 2017

Opinie (31)

Oprawa muzyczna ślubu-Estera Wrona id:13032
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 31 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2020
Namysłów
Data dodania: 18-08-2020

ANIELSKI głos 🙂 Pani Estera sprawiła że nasz ślub był wyjątkowy, wymarzony!! 😍 Świetny kontakt, również pomaga dobrać pieśni dla tych niezdecydowanych 😄 mija 6 dni od ślubu A my nadal odpowiadamy na pytania rodziny " co to za Anioł śpiewał w kosciele" 😆 nasi goście byli pod ogromnym wrażeniem 🤗 Dziękujemy raz jeszcze!🙂
Jeśli szukacie niesamowitego głosu który upiększy wasz ślub i wzruszy wszystkich gości to napiszcie do Pani Estery🥰. My mówimy DO usłyszenia 😘😘 Marta & Michał

E
Eliza
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-07-2020
Wrocław
Data dodania: 05-08-2020

Pani Estera spiewała na moim ślubie i po prostu mnie zachwyciła. Słuchałam wszystkie nagrania na stronie i na żywo głos Pani Estery był jeszcze piękniejszy. Wszyscy goście byli pod wrażeniem i dopytywali się kto zajmował się oprawą wokalną ślubu. Kontakt był bezproblemowy i z czystym sumieniem mogę polecić Panią Esterę wszystkim parom, które mają ten najważniejszy dzień w życiu jeszcze przed sobą.

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-07-2020
Wrocław
Data dodania: 21-07-2020

Przecudowna i wzruszająca oprawa wokalna Pani Estery zachwyciła nas (Amadeusz Walczak) i naszych Gości. Bardzo gorąco polecamy. Anielski głos Pani Estery sprawił, że nasz ślub był jeszcze bardziej magiczny.

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-06-2020
Wierzbie
Data dodania: 30-06-2020

Przepiękny bajkowy głos niczym Elsa z Krainy Lodu 😍 Zdecydowanie polecam, wszyscy byliśmy oczarowani. To najlepsza decyzja jaka można podjąć jeśli chodzi o oprawę wokalna ślubu ❤️

J
Joanna i Sebastian
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-06-2019
Strzeszów
Data dodania: 29-01-2020

Nic dodać nic ująć, Estera to wspaniała Osoba nie tylko ze względu na swój profesjonalizm, ale ciepło i życzliwość, które od niej biją. Anielski głos, Estero dziękujemy, sprawiłaś, że ta uroczystość była dla Nas wyjątkowa. Dziękujemy z całego serca Joanna i Sebastian.

M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-08-2019
Paniowice
Data dodania: 29-09-2019

Mieliśmy wielką przyjemność słyszeć wspaniały głos Pani Estery na naszym ślubie, szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie tego dnia bez niej... wspaniała atmosfera, zachwycający głos, niesamowity repertuar... My oraz goście zachwyceni, wszyscy pytają kto tak pięknie śpiewał i wspominają niesamowitą oprawę muzyczną z kościoła. BARDZO polecam, jeśli ktokolwiek się waha, niech nie zastanawia się już nawet przez chwilę tylko stawia w 100% na Panią Estere!!!
My z naszej strony raz jeszcze pięknie dziękujemy za możliwość skorzystania z Pani usług! ❤ Magdalena i Jakub

L
Lukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-05-2019
Trzebnica
Data dodania: 04-09-2019

W raz z malzonka chcielibysmy zdecydowanie polecic Pania Estere. Glos jak aniol. Kontakt pierwszorzedny. Zalezalo nam na idealnym odwzorowaniu naszego pomyslu. Pani Estera nauczyla sie dla nas nowej piesni Elvisa :) i wykonala to tak ze az nam serce w gardle stanelo. My oraz nasi goscie byli zachwyceni oprawa muzyczna w kosciele. Nasz ksiadz ktory dzialal razem z nami w doborze piesni wspomina nam za kazdym razem ten anielski glos.

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-08-2019
Wrocław
Data dodania: 28-08-2019

Kiedy zaczęliśmy planować nasz ślub jedną z niewielu rzeczy, którą wiedziałam od razu było to, że śpiewać na nim musi Estera :). Piękny, anielski głos Estery, który za dawnych, licealnych czasów ozdabiał rekolekcje okazał się być nie do zapomnienia.
Było pięknie, wzruszająco, niezwykle profesjonalnie! Czuliśmy się tacy 'zaopiekowani'.
Idealnie to chyba za mało powiedziane. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem tego wielkiego talentu.
Polecamy z całego serca i DZIĘKUJEMY! <3

Pokaż więcej opinii
liczba odwiedzin: 9349
Telefon
793-262...
Wiadomość

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie