Słodkie bukiety, exploding box, wachlarze, podziękowania id:33417

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Lubin, dolnośląskie
Data dodania: 23-01-2018
Liczba odwiedzin: 204

Oferta Prezenty ślubne Lubin

Słodkie bukiety - w ulubionym smaku, piękne, spersonalizowane, wykonane z wybranych przez Ciebie słodyczy: cukierków, lizaków, batoników itp.

Exploding box - jest to bardzo wdzięczna, efektowna i oryginalna forma kartki okolicznościowej/prezentu, w którym można ukryć / zmieścić m.in. biżuterię, zdjęcia pamiątkowe, pieniądze i inne drobne niespodzianki.

Wachlarze - ręcznie malowane, kolorowe wachlarze przyozdobią każda kobietę. Stanowią ponadto niezastąpiony element długich tanecznych imprez.

Świetnie sprawdzą się jako dodatek do koperty/ wina/bukietu dla Pary Młodej, upominku dla rodziców, świadków, najbliższych.

Zapewniamy fachową pomoc w doborze rozmiaru bukietu, rodzaju słodkości, czy kolorystyki. Pomagamy w doborze rozmiaru exploding box / wachlarzu, jego koncepcji, kreacji i kolorystyki.
Tym, co wyróżnia nasze wyroby, jest doskonała jakość materiałów, dbałość o szczegóły wykonania i niepowtarzalne, oryginalne wzornictwo.

Dodatkowo oferujemy stylowe kartki okolicznościowe na różne okazje, tj.: urodziny, imieniny, chrzty, komunie, wesela, walentynki, święta bożonarodzeniowe i wielkanocne oraz podziękowania i zaproszenia na ślub, imprezy prywatne i firmowe.
Wykonujemy również ozdoby i dekoracje okolicznościowe (do domu, biura, kościoła, sali balowej, lokalu, itp.), ręcznie malowane torby, koszulki.
*Sprawdź pozostałe nasze oferty (zaproszenia ślubne, artykuły ślubne).

Wszystkie produkty są ręcznie wykonane, dlatego mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciach w ofercie.

Oferujemy swoje usługi na terenie całego kraju, chętnie współpracujemy z klientami zagranicznymi. Czas realizacji uzależniony jest od wielkości zamówienia. Istnieje możliwość odbioru osobistego na terenie Wrocławia / Lubina.

Zapraszamy do współpracy :)

!!! UWAGA!!! Proszę w wiadomości podać swoje dane kontaktowe w celu szybszej komunikacji.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie o Słodkie bukiety, exploding box, wachlarze, podziękowania Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Słodkie bukiety, exploding box, wachlarze, podziękowania
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Lubin

Godziny pracy

Pn:09:00 - 17:00
Wt:09:00 - 17:00
Śr:09:00 - 17:00
Cz:09:00 - 17:00
Pt:09:00 - 17:00
Sb:09:00 - 15:00
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.