Zdjęcia | Oferta

Słodkie Migdały Studio Artystyczne/ Figurki 3D id:18624

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Nowy Sącz, małopolskie
Data dodania: 26-01-2016
Liczba odwiedzin: 662

Oferta

Specjalnością firmy Studia Artystycznego Słodkie Migdały jest absolutna nowość na rynku ślubnym:
REALISTYCZNE FIGURKI 3D MŁODEJ PARY

Jest to niesamowita i oryginalna pamiątka ślubu, która będzie zachwycac przez wiele lat. Figurki te mogą byc także wykorzystane jako wyjątkowa ozdoba tortu weselnego, która z pewnością zaskoczy wszystkich gości lub upominek dla rodziców Pary Młodej.
Figurki 3D ludzi wykonujemy przy zastosowaniu innowacyjnej technologii skanu i druku 3D, która pozwala na uzyskanie wiernej kopii zeskanowanej osoby. Proces skanowania trwa tylko chwilę, a po kilku dniach otrzymujecie Państwo miniaturową wersję Was samych.

Figurki ludzi możemy wykonac także dla upamiętnienia innych ważnych momentów z życia jak I komunia, urodziny, jubileusze itp.

Ponadto w ofercie studia znajdziecie Państwo unikatowy zestaw dekoracji, które stworzą ekskluzywną scenografię uroczystości ślubnej, urocze i jedyne w swoim rodzaju ozdoby ślubne na krzesła, papeterię ślubną, bukiety biżuteryjne.

Wszystkich marzących o uroczystości ślubnej w dobrym guście i z klasą zapraszam do zapoznania się z ofertą studia na naszej stronie internetowej.

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • pokrowce na krzesła
  • sale
  • samochody
  • stoły

Dane kontaktowe

Słodkie Migdały Studio Artystyczne/ Figurki 3D
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Nowy Sącz

Nowe ogłoszenia