Zobacz zdjęcia (15)
Słodkie stoły weselne, o jakich marzysz., Kraków - zdjęcie 1
Słodkie stoły weselne, o jakich marzysz., Kraków - zdjęcie 2 Słodkie stoły weselne, o jakich marzysz., Kraków - zdjęcie 3 Słodkie stoły weselne, o jakich marzysz., Kraków - zdjęcie 4 Słodkie stoły weselne, o jakich marzysz., Kraków - zdjęcie 5
Słodkie stoły weselne, o jakich marzysz., Kraków - zdjęcie 6
1 / 15

Słodkie stoły weselne, o jakich marzysz. id:52351

Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie
669-882...
604-765...

O nas

Razem z Oh my Cookie zorganizujesz swoje wymażone wesele!

Nasze produkty są przygotowywane wyłącznie z dobrych składników. Wszystkie wypieki robione są ze sprawdzonych receptur oraz przepisów naszego autorstwa.
Nasza usługa to kompletne przygotowanie słodkiego stół. Głównym elementem oczywiście są nasze wypieki, ale również po naszej stronie jest przygotowanie odpowiedniej zastawy oraz aranżacja stołu. Istnieje również możliwość zakupu samych wypieków i samodzielne ułożenie swojego słodkiego stołu.
My dajemy ci szeroką paletę naszych słodyczy, a ty komponujesz swój słodki stół. Wszystkie ustalenia takie jak ilość wypieków, warianty słodyczy, cena, transport, ilość porcji zawieramy w umowie. Wszystko jest czarno na białym, jasno i klarownie.

TRANSPORT
Możemy dostarczyć słodki stół na wybrane przez ciebie miejsce w dniu i godzinie, jakiej sobie życzysz. W tej opcji wykładamy wszystko na stół z wykorzystaniem naszej zastawy oraz odpowiednio całość ozdabiamy. Drugą opcją jest odbiór osobisty z naszego punktu. W tym wypadku dostajesz wszystkie produkty spakowane i gotowe do transportu.

​ZASTAWA
Podczas organizacji słodkiego stołu korzystamy z naszej zastawy, za którą pobieramy zwrotną kaucje w wysokości 300 zł. W skład zastawy wchodzą między innymi: słoiczki, patery, talerze, miski, tace.

​FINANSE
Ceny uzależnione są od tego na jaką ilość osób planujesz swój candy bar. Ceny warunkowane są potrzebnymi produktami oraz stopniem skomplikowania i czasem potrzebnym do wykonania słodyczy.SELEKCJA DESERÓW
Jest to przekrój naszych deserów. W sprawie dokładnej oferty wraz z cennikiem kontaktujcie się z nami poprzez portale społecznościowe oraz adres e-mail.

Słodkości:
- Serniki - Deserki w słoiczkach
- Tarty - Pączki
- Popsicle - Ptysie
- Brownie - Cake Popps
- Wuzetka

Opinie FIRMA HANDLOWA AGAT AGATA TUCZNIO (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt FIRMA HANDLOWA AGAT AGATA TUCZNIO

Nazwa firmy: FIRMA HANDLOWA AGAT AGATA TUCZNIO
NIP: 6751722553
Imię i nazwisko: Agata Tucznio
Adres: Kraków, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 2/73, 31-234, woj. małopolskie
669-882...
604-765...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1008
Zadzwoń
669-882...
604-765...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie