Zobacz zdjęcia (5)
Ślubna Koniczyna, Leszno - zdjęcie 1
Ślubna Koniczyna, Leszno - zdjęcie 2 Ślubna Koniczyna, Leszno - zdjęcie 3 Ślubna Koniczyna, Leszno - zdjęcie 4 Ślubna Koniczyna, Leszno - zdjęcie 5
1 / 5

Ślubna Koniczyna id:48754

Leszno, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie
605-834...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

W Ślubnej Koniczynie możecie liczyć na kompleksową organizację Waszego ślubu.

Poprzez formularz kontaktowy, moje media społecznościowe czy rozmowę telefoniczną możecie umówić się na pierwsze spotkanie, które jest bezpłatne i niezobowiązujące. Stawiam na te w tradycyjnej formie lub online. Wówczas będziemy mieli okazję się poznać, opowiecie mi o swoich marzeniach związanych z tym szczególnym dniem, a ja będę mógł zweryfikować Wasze potrzeby.

Dzięki temu, jestem w stanie przygotować dla Was ofertę szytą na miarę. Każda z przyszłych par młodych oczekuje ode mnie pomocy w różnych kwestiach, dlatego nie przygotowałem sztywnych pakietów z usługami. Cena jest zależna od zakresu obowiązków, które mi powierzycie.

Słyszeliście już o ślubach humanistycznych? To zyskująca z roku na rok coraz większą popularność forma zawierania małżeństwa. Między innymi decydują się na nią osoby, które chcą odejść od sztywnych formułek mówionych przy urzędniku USC oraz zainteresowani bardziej uczuciowym charakterem ceremonii. Z przyjemnością zamienię Wasze myśli w słowa przysięgi, a także będę koordynował przebieg tego ważnego wydarzenia.

Pracuję na terenie województwa dolnośląskiego oraz wielkopolskiego.

Opinie Ślubna Koniczyna (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Ślubna Koniczyna

Nazwa firmy: Ślubna Koniczyna
Imię i nazwisko: Norbert Konieczny
Adres: Leszno, , 64-100, woj. wielkopolskie
605-834...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1220
Zadzwoń
605-834...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie