Zobacz zdjęcia (5)
Ślubna Koniczyna - wedding planner i mistrz ceremonii humanistycznych, Leszno - zdjęcie 1
Ślubna Koniczyna - wedding planner i mistrz ceremonii humanistycznych, Leszno - zdjęcie 2 Ślubna Koniczyna - wedding planner i mistrz ceremonii humanistycznych, Leszno - zdjęcie 3 Ślubna Koniczyna - wedding planner i mistrz ceremonii humanistycznych, Leszno - zdjęcie 4 Ślubna Koniczyna - wedding planner i mistrz ceremonii humanistycznych, Leszno - zdjęcie 5
1 / 5

Ślubna Koniczyna - wedding planner i mistrz ceremonii humanistycznych id:48754

od 1200 do 3000 zł / całość
Leszno, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
605-834...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

W Ślubnej Koniczynie możecie liczyć na kompleksową lub częściową organizację Waszego ślubu, koordynowanie dnia ślubu lub poprowadzenie ceremonii humanistycznej. Jestem nie tylko wedding plannerem, ale i mistrzem ceremonii ślubnych.

Poprzez formularz kontaktowy, moje media społecznościowe czy rozmowę telefoniczną możecie umówić się na pierwsze spotkanie, które jest bezpłatne i niezobowiązujące. Stawiam na te w tradycyjnej formie lub online. Wówczas będziemy mieli okazję się poznać, opowiecie mi o swoich marzeniach związanych z tym szczególnym dniem, a ja będę mógł zweryfikować Wasze potrzeby.

Dzięki temu, jestem w stanie przygotować dla Was ofertę szytą na miarę. Każda z przyszłych par młodych oczekuje ode mnie pomocy w różnych kwestiach, dlatego nie przygotowałem sztywnych pakietów z usługami. Cena jest zależna od zakresu obowiązków, które mi powierzycie.

Słyszeliście już o ślubach humanistycznych? To zyskująca z roku na rok coraz większą popularność forma zawierania małżeństwa. Między innymi decydują się na nią osoby, które chcą odejść od sztywnych formułek mówionych przy urzędniku USC oraz zainteresowani bardziej uczuciowym charakterem ceremonii. Z przyjemnością zamienię Wasze myśli w słowa przysięgi, a także będę koordynował przebieg tego ważnego wydarzenia.

Poznajmy się bliżej!

Oferta Ślubna Koniczyna

Celebrant ślubny

od 1200 do 3000zł/ całość

Z przyjemnością poprowadzę Waszą ceremonię humanistyczną lub symboliczną.

Koordynacja dnia ślubu

od 1500 do 5000zł/ dzień

Jeśli potrzebujecie osoby, która będzie koordynowała przebieg Waszego dnia ślubu to możecie na mnie liczyć. Ja zajmę się dopięciem wszystkiego na ostatni guzik, a wy będziecie mogli się bawić na swoim weselu i zająć gośćmi.

Organizacja ślubu

od 2000 do 10000zł/ całość

Kompleksowa organizacja ślubu oznacza, że pomagam Wam w wyborze podwykonawców, weryfikuje podpisywane umowy, koordynuje przebieg ślubu, spełniam Wasze ślubne marzenia oraz służę radami eksperta.

Wybór podwykonawców

od 500 do 2000zł/ konsultacja

Zajmuję się wyborem podwykonawców na Waszym ślubie według wymagań, o których opowiecie mi podczas konsultacji.

Opinie Ślubna Koniczyna (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Ślubna Koniczyna

Nazwa firmy: Ślubna Koniczyna
Imię i nazwisko: Norbert Konieczny
Adres: Leszno, , 64-100, woj. wielkopolskie
605-834...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1934
Zadzwoń
605-834...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie