⭐ SLUBNA.TV ⭐ kinematografia ślubna - film 1 ⭐ SLUBNA.TV ⭐ kinematografia ślubna - film 1
Pokaż kolejny film

⭐ SLUBNA.TV ⭐ kinematografia ślubna id:21014

od 3000 do 6000 zł / film
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
(4)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
512-665...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • teledysk z wesela
 • pakiet foto+video

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery

Ludzie, emocje i uczucia - to na nich skupiamy się podczas filmowania uroczystości ślubnych. Na efekt końcowy składają się: artystyczne ujęcia, dobrze dobrana muzyka i umiejętna postprodukcja. Na życzenie film wzbogacimy ujęciami "z lotu ptaka" wykonanymi przez licencjonowanego pilota dronów, nakręcimy podziękowania dla rodziców. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.

Zobacz zdjęcia (3)
⭐ SLUBNA.TV ⭐ kinematografia ślubna, Olsztyn - zdjęcie 1
⭐ SLUBNA.TV ⭐ kinematografia ślubna, Olsztyn - zdjęcie 2 ⭐ SLUBNA.TV ⭐ kinematografia ślubna, Olsztyn - zdjęcie 3
1 / 3

Oferta SLUBNA.TV

2 ELASTYCZNE PAKIETY

od 3000 do 6000zł/ film

Do wyboru otrzymujecie 2 pakiety, które można modyfikować i rozbudowywać o interesujące Was elementy.
Bez względu na wybór, Wasz film zostanie zarejestrowany w jakości Full HD i przekazany na pendrive w eleganckim etui okolicznościowym.

Szczegółowy cennik wyślemy na maila. Zapraszamy do kontaktu!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy kreatywni, idziemy z duchem czasu, a jednocześnie pozostajemy wierni klasyce stylu, by zapewnić naszym produkcjom ślubnym ponadczasowość. Na efekt końcowy składają się: artystyczne ujęcia, dobrze dobrana muzyka i profesjonalny montaż. Podczas pracy na planie jesteśmy dyskretni, prawie niewidoczni, jedynie "podglądając" Was z pewnej odległości, by nie skupiać na sobie uwagi gości.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

W zależności od wybranego pakietu, zdjęcia do filmu rozpoczynamy najczęściej od przygotowań Pary młodej (nie wcześniej niż o godzinie 13:00), a kończymy wraz z oczepinami (nie dłużej niż o 01:00).

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Filmy ślubne tworzymy od 2006 roku. Od tego czasu w branży filmowej wiele się zmieniło. Na bieżąco śledzimy trendy i dostosowujemy do aktualnych potrzeb Klientów.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Ludzi. Uwielbiamy poznawać naszych Klientów, którzy w dniu ślubu wpuszczają nas do swojego świata, dzielą się swoim szczęściem, a my przez moment stajemy się kronikarzami Ich życia. To bardzo odpowiedzialna, ale też niezwykle satysfakcjonująca praca.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Przez lata testowaliśmy różne marki. Ostatecznie związaliśmy się z SONY. Kamery tej marki nigdy nas nie zawiodły. Aktualnie używamy produktów z profesjonalnej serii CINEMA LINE. Nieustannie rozbudowujemy system rejestracji obrazu o nowe obiektywy, które pozwalają na uchwycenie wielu detali w sposób, który Was zachwyci i zaskoczy. Pracę ułatwiają nam także narzędzia od Sennheiser i RODE (dźwięk), Manfrotto i Zhiyun Crane (stabilizacja obrazu) oraz DELL (postprodukcja).

W jakim składzie realizujemy usługę?

W zależności od wybranego pakietu, na planie pracuje 1 lub 2 operatorów. Jednak kamer zwykle jest więcej (minimum 2, a w razie potrzeby nawet 4). W przypadku rozbudowy pakietu o usługi dodatkowe, na planie pojawi się także operator i pilot drona.

Jak ubieramy się na wesele?

Lubimy jeansy, ale zostawiamy je na inne okazje ;-) Nasz strój nie może przyciągać uwagi, dlatego w naszym ubiorze dominuje kolor czarny. W ten sposób stajemy się praktycznie "niewidzialni".

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Zmontowany materiał otrzymacie w formie pliku na pendrive w eleganckim etui. Dodatkowo film i clip udostępnimy online na dedykowanej stronie internetowej (materiał dostępny po wpisaniu ustalonego hasła).

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Posiadamy zaświadczenie Kurii o odbyciu specjalnego kursu, który uprawnia nas do pracy z kamerą podczas ceremonii kościelnych.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Nasz pilot posiada licencję i niezbędne pozwolenia do wykonywania lotów komercyjnych w dozwolonych lokalizacjach. Loty są każdorazowo zgłaszane do PAŻP.

Opinie SLUBNA.TV (4)

⭐ SLUBNA.TV ⭐ kinematografia ślubna id:21014
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Magdalena Jażdżewska
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2023
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Tumiany
Data dodania: 08-08-2023

Najlpeszy z najlepszych, dziękujemy,że byłeś z nami w tak ważnym dla nas dniu 🙌🏻☺️

Tomek
27-09-2023

W takim Towarzystwie to czysta przyjemność, nie praca :-) Dzięki!

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-10-2021
Szczytno
Data dodania: 01-02-2023

Bardzo polecam Pana Tomka, pełen profesjonalizm. Reportaż z przygotowań, ślubu i wesela dokladnie taki jakiego oczekiwaliśmy. Wszystko super! Dodatkowo krótki czas oczekiwania na film.

Tomek
01-02-2023

Cała przyjemność po mojej stronie :-)

A
Adrian
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2022
Romany-Sebory
Data dodania: 24-01-2023

Wesele 24.06.2022,korzystalismy z usług Pana Tomasza. Od pierwszego spotkania pełna komunikatywność, słuchanie naszych potrzeb, profesjonalizm. Teledysk jak i finalny film rewelacja, uchwycone na kamerach wszystko co trzeba i co najważniejsze, wszyscy oglądający film są zachwyceni jakością i tym jak to wszystko zostało ogarnięte przez firmę Pana Tomasza,no i oczywiście wszystko zrobione w umówionym terminie. Polecam wszystkim z czego serca współpracę że SLUBNA TV.

Tomek
24-01-2023

Wasz ślub i wesele były "jak z filmu", więc zadanie miałem ułatwione ;-) Dziękuję za słowa uznania!

E
Ewa
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-08-2022
Olsztyn
Data dodania: 23-01-2023

Skorzystaliśmy z usług ślubna tv 15.08.2022. Pan Tomek stworzył dla nas pamiątkę z najważniejszego dnia z Naszym życiu. Wybór tego usługodawcy, to była bardzo dobra decyzja. Pełen profesjonalizm- od momentu pierwszego spotkania i podpisania umowy, aż do chwili kiedy dostaliśmy nasz film. Zawsze będąc gościem na weselach, czułam się skrępowana, kiedy kamera mnie nagrywała. Natomiast Pan Tomek zrobił to na tyle dyskretnie, ze nie ani My ani Nasi Goście nie odczuliśmy Jego obecności, a wszystko co wydarzyło się na weselu zostało ujęte w filmie.
Bardzo polecamy!

Tomek
24-01-2023

Dziękuję bardzo!

Kontakt SLUBNA.TV

Nazwa firmy: SLUBNA.TV
Imię: Tomek 
Adres: Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie
512-665...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2250
Zadzwoń
512-665...
Napisz

Popularne miasta w okolicy