⭐ SLUBNA.TV ⭐ kinematografia ślubna - film 1 ⭐ SLUBNA.TV ⭐ kinematografia ślubna - film 1
Pokaż kolejny film

⭐ SLUBNA.TV ⭐ kinematografia ślubna id:21014

od 2500 do 4000 zł / film
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
(0)
Dodaj opinię
512-665...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • teledysk z wesela

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery

Ludzie, emocje i uczucia - to na nich skupiamy się podczas filmowania uroczystości ślubnych. Na efekt końcowy składają się: artystyczne ujęcia, dobrze dobrana muzyka i umiejętna postprodukcja. Na życzenie film wzbogacimy ujęciami "z lotu ptaka" wykonanymi przez licencjonowanego pilota dronów, nakręcimy podziękowania dla rodziców lub romantyczny clip w plenerze. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.

Zobacz zdjęcia (3)
⭐ SLUBNA.TV ⭐ kinematografia ślubna, Olsztyn - zdjęcie 1
⭐ SLUBNA.TV ⭐ kinematografia ślubna, Olsztyn - zdjęcie 2 ⭐ SLUBNA.TV ⭐ kinematografia ślubna, Olsztyn - zdjęcie 3
1 / 3

Oferta SLUBNA.TV

3 ELASTYCZNE PAKIETY

od 2500 do 4000zł/ film

Do wyboru otrzymujecie 3 pakiety, które można modyfikować i rozbudowywać o interesujące Was elementy.
Bez względu na wybór, Wasz film zostanie zarejestrowany w jakości Full HD i przekazany na pendrive w eleganckim etui okolicznościowym.

Szczegółowy cennik wyślemy na maila. Zapraszamy do kontaktu!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy kreatywni, idziemy z duchem czasu, a jednocześnie pozostajemy wierni klasyce stylu, by zapewnić naszym produkcjom ślubnym ponadczasowość. Na efekt końcowy składają się: artystyczne ujęcia, dobrze dobrana muzyka i profesjonalny montaż. Podczas pracy na planie jesteśmy dyskretni, prawie niewidoczni, jedynie "podglądając" Was z pewnej odległości, by nie skupiać na sobie uwagi gości.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

W zależności od wybranego pakietu, zdjęcia do filmu rozpoczynamy najczęściej od przygotowań Pary młodej (nie wcześniej niż o godzinie 13:00), a kończymy wraz z oczepinami (nie dłużej niż o 01:00).

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Filmy ślubne tworzymy od 2006 roku. Od tego czasu w branży filmowej zmieniło się prawie wszystko. Na bieżąco śledzimy trendy i staramy się dostosowywać do aktualnych potrzeb klientów na rynku.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Ludzie. Uwielbiamy poznawać naszych Klientów, którzy w dniu ślubu wpuszczają nas do swojego świata, dzielą się swoim szczęściem, a my przez moment stajemy się kronikarzami Ich życia. To bardzo odpowiedzialna, ale też niezwykle satysfakcjonująca praca.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Przez lata testowaliśmy różne marki. Ostatecznie przywiązaliśmy się do SONY. Kamery tej marki nigdy nas nie zawiodły. Nieustannie rozbudowujemy system rejestracji obrazu o nowe obiektywy, które pozwalają na uchwycenie wielu detali w sposób, który Was zachwyci i zaskoczy. Pracę ułatwiają nam także narzędzia od Sennheiser i RODE (dźwięk), Manfrotto i Zhiyun Crane (stablizacja obrazu) oraz DELL (postprodukcja).

Jak ubieramy się na wesele?

Lubimy jeansy, ale zostawiamy je na inne okazje ;-) Nasz strój nie może przyciągać uwagi, dlatego w naszym ubiorze dominuje kolor czarny. W ten sposób stajemy się praktycznie "niewidzialni".

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Zmontowany materiał otrzymacie w formie pliku na pendrive w eleganckim etui. Dodatkowo film i clip udostępnimy online na dedykowanej stronie internetowej (materiał dostępny po wpisaniu ustalonego hasła).

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Posiadamy zaświadczenie Kurii o odbyciu specjalnego kursu, który uprawnia nas do pracy z kamerą podczas ceremonii kościelnych.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Nasz pilot posiada licencję i niezbędne pozwolenia do wykonywania lotów komercyjnych w dozwolonych lokalizacjach. Loty są każdorazowo zgłaszane do PAŻP.

Opinie SLUBNA.TV (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt SLUBNA.TV

Nazwa firmy: SLUBNA.TV
Imię: Tomek 
Adres: Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie
512-665...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1614
Zadzwoń
512-665...
Napisz

Popularne miasta w okolicy