Zobacz zdjęcia (5)
Solanki, Inowrocław - zdjęcie 1
Solanki, Inowrocław - zdjęcie 2 Solanki, Inowrocław - zdjęcie 3 Solanki, Inowrocław - zdjęcie 4 Solanki, Inowrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Solanki id:28445

Inowrocław, kujawsko-pomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • ośrodek wypoczynkowy

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 120

Wszystkich, którzy marzą o wspaniałym i niepowtarzalnym przyjęciu weselnym w pięknej scenerii malowniczego Parku Solankowego zapraszamy do Zakładu Przyrodoleczniczego przy ul. Solankowej 77 w Inowrocławiu.

Obiekt o historycznym charakterze stwarza romantyczną i tajemniczą atmosferę, całość na długo pozostanie w pamięci Młodej Pary i Gości.

Uroczysty nastrój i niezapomniana i pełna splendoru sala balowa z antresolą i tarasami widokowymi to czynniki, które przełożą się na udane przyjecie. Profesjonalna obsługa oraz stylowo udekorowane stoły zastawione wykwintnym menu również przyczynia się do udanego świętowania ważnego dnia w Państwa życiu. Powierzając nam przygotowanie tej uroczystości, zyskujecie Państwo gwarancję, że zostanie zorganizowana sprawnie i profesjonalnie.

Noclegi dla Gości weselnych w jednym z naszych obiektów z 10% rabatem. Ceny ustalamy indywidualnie w zależności od wyboru dań i ilości Gości.

liczba odwiedzin: 1214

Popularne miasta w okolicy