śpiew na ślubie id:6083

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (7)
Łódź, łódzkie
Data dodania: 16-05-2011
Liczba odwiedzin: 3213

Oferta

śpiew na ślubie w Łodzi i okolicach

Absolwentka Akademii Muzycznej w klasie śpiewu solowego, wokalistka z bogatym doświadczeniem zaśpiewa podczas uroczystości ślubnej „Ave Maria” F. Schuberta lub G. Cacciniego oraz wiele innych, pięknych pieśni przeznaczonych na tę uroczystość.
Istnieje możliwość indywidualnego doboru repertuaru.
Szczegółowe informacje dotyczące oferty znajdą Państwo na mojej stronie internetowej.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: śpiew na ślubie id:6083
Ilość głosów: 7
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Karolina Paczkowska
Karolina Paczkowska
(5)
Dodano: 30-08-2015
Data imprezy: 08-08-2015
Pani Joanno pięknie dziękujemy za cudowną oprawę muzyczną naszego ślubu. Pani głos, śpiew jeszcze długo będą wspominać nasi goście. Dziękujemy. Karolina i Łukasz Paczkowscy.
Monika i Bartek
Monika i Bartek
(5)
Dodano: 06-08-2015
Data imprezy: 18-07-2015
Serdecznie dziękujemy Pani Joannie za przepiękną oprawę wokalną naszego ślubu w dniu 18.07.2015 w Kościele Św. Apostołów Piotra i Pawła w Białej k.Zgierza. Przepiękny głos Pani Joanny wzrusza do łez i czyni ceremonię niezapomnianą przez wszystkich obecnych.
Ślicznie dziękujemy, pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego;)
Anna i Yury Gross
Anna i Yury Gross
(5)
Dodano: 02-08-2015
Data imprezy: 11-07-2015
Dziękujemy za piękną oprawę muzyczną na ślubie. Pani Joanna pięknie zaśpiewała wszystkie pieśni kościelne i utwory muzyki klasycznej. Bardzo profesjonalnie pomagała w doborze repertuaru i przepięknie wykonała - na nasze życzenie - po raz pierwszy Ave Maria M. Lorenca. To były niezapomniane chwile dla nas i dla naszych gości. Dziękujemy i szczerze polecamy oprawę muzyczną - sopran Pani Joanny Łubkowskiej.
Monika
Monika
(5)
Dodano: 31-07-2015
Data imprezy: 25-07-2015
Serdecznie polecam Panią Joannę! Pięknie zaśpiewała na Naszym ślubie dodając uroczystości uroku i wzniosłości. Pani Joannie można w 100% zaufać, na pewno nie zawiedzie! Pani Joanna posiada bardzo bogaty repertuar, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający klienci będą zadowoleni. Pani Joanna zaśpiewa wszystko, co tylko potrafi zagrać organista :) Jeszcze raz POLECAM! :)))
Małgorzata
Małgorzata
(5)
Dodano: 26-09-2014
Przede wszystkim chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Pani Joannie Łubkowskiej za profesjonalne i przepiękne przygotowanie oprawy muzycznej naszego Ślubu 23.08.2014 r w Kościele W.N.M.P. w Rogowie. Choć żadne słowa nie są w stanie opisać piękna Pani głosu. Dlatego też jeżeli poszukujecie osoby która zaśpiewa na waszej uroczystości to polecam Panią Joannę. Nasz ślub to była bardzo piękna uroczystość byliśmy bardzo wzruszeni, oczarowani i jednocześnie zachwyceni zarówno my, nasi rodzice, ksiądz i wszyscy goście. Pani Joanna wykonała 4 utwory: na wejście zaśpiewała ,, Maryjo Śliczna Pani’’, na zakończenie ,, Ave Maria’’ F.Schuberta i w trakcie mszy jeszcze dwa utwory. Niejednokrotnie na naszym weselu słyszeliśmy wiele pozytywnych opinii o przepięknej uroczystości ślubnej. Pani Joanna dopięła wszystko na ostatni guzik stawiając wisienkę na torcie. Goście stwierdzili że mieli okazję być na darmowym występie w operze.Ksiądz stwierdził że to ślub na wysokim poziomie Chwile z piękną muzyką i Pani śpiewem, pozostaną w naszej pamięci już na zawsze. Bardzo serdecznie dziękujemy za profesjonalizm i za niezapomniane przeżycie jakich mogliśmy doznać dzięki Pani kunsztowi i artyzmowi. Życzymy wszystkiego najlepszego i wielu sukcesów.
Katarzyna
Katarzyna
(5)
Dodano: 03-08-2014
Serdecznie polecam Panią Joannę Łubkowską. Jest osobą w pełni profesjonalną o ogromnym talencie. Śpiew na naszym ślubie wzruszył gości, którzy jednogłośnie stwierdzili, że nigdy nie słyszeli tak pięknego wykonania "Ave Maria".
Małgorzata
Małgorzata
(5)
Dodano: 12-05-2014
Chciałam wszystkim szukającym oprawy muzycznej na swój ślub polecić Panią Joannę Łubkowską - podczas naszej uroczystości zaśpiewała Ave Maria Schuberta, zarówno nam jak i wszystkim gościom bardzo się podobało, głos przepiękny a wykonanie niezwykle wzruszające. Jako Panna Młoda nie miałam okazji tego zobaczyć, ale podczas śpiewu wszyscy goście obracali się do tyłu, aby zobaczyć kto tak anielsko śpiewa. Bardzo polecam!

Dane kontaktowe

śpiew na ślubie
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Łódź

Nowe ogłoszenia