Zobacz zdjęcia (20)
Stacja Ślub - Wedding Planner / Konsultantka Ślubna, Gdynia - zdjęcie 1
Stacja Ślub - Wedding Planner / Konsultantka Ślubna, Gdynia - zdjęcie 2 Stacja Ślub - Wedding Planner / Konsultantka Ślubna, Gdynia - zdjęcie 3 Stacja Ślub - Wedding Planner / Konsultantka Ślubna, Gdynia - zdjęcie 4 Stacja Ślub - Wedding Planner / Konsultantka Ślubna, Gdynia - zdjęcie 5
Stacja Ślub - Wedding Planner / Konsultantka Ślubna, Gdynia - zdjęcie 6
1 / 20

Stacja Ślub - Wedding Planner / Konsultantka Ślubna id:47002

Gdynia, pomorskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
509-750...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Wyczekiwaliście tego dnia przez całe życie. Już niedługo wyruszycie razem w jedną z najpiękniejszych podróży – we wspólną przyszłość. Jest jednak coś, co spędza Wam sen z powiek? Okazało się, że organizacja ślubu i wesela nie jest dla Was wcale takim prostym zadaniem? A może jesteście zapracowani i nie macie czasu lub mieszkacie za granicą i planujecie swoją uroczystość na odległość?

Jako profesjonalni wedding plannerzy pomożemy Wam dobrze przygotować się do nowej drogi życia. Stawcie się na czas na stacji początkowej bez zmartwień, że czegoś mogliście zapomnieć.

Nasi konsultanci ślubni przygotują Was do odjazdu i zapewnią wszystko, czego potrzebujecie na trasie najważniejszej uroczystości w Waszym życiu. Planowanie ceremonii i przyjęcia weselnego może wydać się Wam przytłaczające i niepotrzebnie odciągać uwagę od tego, co będzie wtedy tak naprawdę najważniejsze. Oto dwoje zakochanych w sobie osób stanie się jednością i wyruszy razem w podróż przez życie. Pozwól naszym wedding plannerom ułatwić Ci cieszenie się tym faktem. Odciążymy Cię w organizacji przyjęcia weselnego. Na drogę zabierzcie swoją miłość!

Zawiadowca Stacji Ślub ma oko na wszystko. Pod jego nadzorem urzeczywistniamy marzenia o cudownych zaręczynach, ślubie i weselu. Z nami wsiądziecie do pociągu i to nie byle jakiego… Jeśli trzeba, pojedziemy także ekspresem. Dzięki doświadczeniu, walizkom wypełnionym nietuzinkowymi pomysłami i rzetelnym usługodawcom wspólnie zorganizujemy Wasze nadzwyczajne przyjęcie. Wasza kolej!

Stacja Ślub - Wedding Planner / Konsultantka Ślubna - film 1 Stacja Ślub - Wedding Planner / Konsultantka Ślubna - film 1

Opinie (1)

Dodaj opinię
Stacja Ślub - Wedding Planner / Konsultantka Ślubna id:47002
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-08-2019
Olsztyn
Data dodania: 02-08-2020

Mieliśmy wątpliwość, czy korzystać z konsultantki ślubnej, ale teraz nie żałujemy! Stacja Ślub to był strzał w dziesiątkę. Świetna współpraca, przyjemna atmosfera, elastyczność i kreatywność godna podziwu. Dziękujemy za cierpliwość i za efekt końcowy!

Kontakt

Imię i nazwisko: Stacja Ślub
Adres: Gdynia, woj. pomorskie
509-750...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 924
Zadzwoń
509-750...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie