STILL PHOTO - fotografia ślubna i nie tylko... id:15768

Oferta
Dodaj do plannera

ZOBACZCIE SIEBIE W NAJSZCZĘŚLIWSZYCH CHWILACH WASZEGO ŻYCIA!
Zamiast tysiąca nudnych czy sztampowych fotek usypiających nawet najbardziej wytrwałą ciocię, otrzymacie fotograficzną esencję najważniejszych momentów Waszego ślubu. Nie pozwól żeby "szlachetny amator za 400 zł" zniszczył Waszą pamiątkę z tego dnia! Tu nie ma miejsca na przypadek i na powtórki – przecież ślub bierze się tylko raz : )

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • fotoksiążka
  • plener
  • sesja narzeczeńska
  • studio

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Cennik

Orientacyjna cena: 1800 PLN / całość

Moja oferta: towarzyszenie Parze Młodej od przygotowań do oczepin, jeśli zabawa fajnie się kręci mogę zostać dłużej dla zdjęć, ale praca do godz. 01:00 to standard ; min. 200 obrobionych zdjęć gotowych do wydruku, te same zdjęcia w mniejszym rozmiarze do łatwego przeglądania; dedykowane DVD (3 szt., kolejne płatne 5 zł sztuka) ze zdjęciami, płyta może mieć estetyczną naklejkę, lub drukowaną wkładkę-okładkę; sesja w dniu ślubu lub innym terminie w wybranym przez PM miejscu, jeden fotoalbum KRUKBOOK FlatBook, rozmiar 22x22 cm, max 40 stron. Cena oczywiście do negocjacji. ZAPYTAJ MNIE O CENĘ!!
Posiadam przenośne ministudio foto (dwie lampy, tło fotograficzne) do rozstawienia na weselu, gdzie PM i goście mogą zrobić sobie szybką sesję sami lub z Młodymi.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

STILL PHOTO - fotografia ślubna i nie tylko...
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Toruń
Kod:87-100
Data dodania: 11-08-2015
Liczba odwiedzin: 214

Polecamy

Nowe ogłoszenia