Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (51)
Zobacz zdjęcia (51)
Studio Concept Film i Foto NOWA OFERTA PROMOCYJNA - SHOT DUO, Warszawa - zdjęcie 1
Studio Concept Film i Foto NOWA OFERTA PROMOCYJNA - SHOT DUO, Warszawa - zdjęcie 1 Studio Concept Film i Foto NOWA OFERTA PROMOCYJNA - SHOT DUO, Warszawa - zdjęcie 2 Studio Concept Film i Foto NOWA OFERTA PROMOCYJNA - SHOT DUO, Warszawa - zdjęcie 3 Studio Concept Film i Foto NOWA OFERTA PROMOCYJNA - SHOT DUO, Warszawa - zdjęcie 4 Studio Concept Film i Foto NOWA OFERTA PROMOCYJNA - SHOT DUO, Warszawa - zdjęcie 5 Studio Concept Film i Foto NOWA OFERTA PROMOCYJNA - SHOT DUO, Warszawa - zdjęcie 6 Studio Concept Film i Foto NOWA OFERTA PROMOCYJNA - SHOT DUO, Warszawa - zdjęcie 7
Studio Concept Film i Foto NOWA OFERTA PROMOCYJNA - SHOT DUO, Warszawa - zdjęcie 8
1 / 51

Studio Concept Film i Foto NOWA OFERTA PROMOCYJNA - SHOT DUO id:25152

Warszawa, mazowieckie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
571-432...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery
  • 4 kamery

OSZCZĘDZAJ bez utraty JAKOŚCI
SHOT DUO to propozycja na szalejące ceny w Polsce. Wybierając pakiet Shot Duo otrzymasz w komplecie fantastyczny film i wyjątkowe zdjęcia w atrakcyjnej cenie.

OBSŁUGA 1 + 1
Jeden fotograf plus jeden kamerzysta ale w przypadku filmu to aż 3 kamery i dron a w przypadku fotografa to 2 aparaty i cała paleta obiektywów, światła, urządzeń do rejestracji dźwięku oraz stabilizacji obrazu.

Czy da się utrzymać JAKOŚĆ?
Perfekcyjna współpraca fotografa oraz operatora kamery pozwala na wykonanie filmu i fotografii na poziomie obsługi 2+2 czyli dwóch fotografów i dwóch operatorów kamer. Jak to robimy? Fotograf jest również operatorem kamery w kluczowych momentach jak ślub i przysięga a także w wielu momentach przyjęcia weselnego. Wykonując fotografie, kontroluje kamery, dokonuje korekt kadrów. Wieloletnie doświadczenie w pracy z kamerą oraz jako fotografa pozwala na wykonywanie wielu zadań bez utraty najcenniejszych momentów.

Korzyści...
Niższa cena wysokiej jakości usług. Zgrany, doświadczony duet.
Jedna umowa.
Ujęcia filmowe w plenerze - w przypadku wyboru pakietu z plenerem fotograficznym.
Niższy koszt wesela - tylko dwie osoby w obsłudze.
To naprawdę DZIAŁA! To prawdziwy SHOT w dziesiątkę!

W naszej ofercie oprócz SHOT DUO pozostają jeszcze pakiety indywidualne na film czy foto. Komponujemy także oferty indywidualnie. Pełna nasza oferta wraz z cenami jest na naszej stronie na którą zapraszamy, lub jeśli wolisz skontaktuj się z nami a przedstawimy ją osobiście.

Dlaczego my?
W branży ślubnej od 2006 roku.
Film i fotografia to nasza pasja.
Jesteśmy otwarci na ludzi i sztukę.
Jesteśmy elastyczni i głodni nowych wyzwań.
Wciąż rozwijamy swoje umiejętności.
Podążamy za trendami oraz technologią.
Posiadamy doświadczenie w pracy w telewizji oraz przy filmach dokumentalnych.
Jesteśmy Laureatami plebiscytu ORŁY BRANŻY ŚLUBNEJ 2021 - wyłącznie dzięki pozytywnym opiniom naszych klientów.

Wyjątkowa jakość naszym mottem!
Studio Concept spośród konkurencyjnych firm wyróżnia się niezwykłą pasją zespołu oraz wszechobecnym profesjonalizmem. Stale rozwijamy swoje umiejętności i doświadczenie poprzez udział w projektach komercyjnych oraz telewizyjnych.

Posiadamy wysokie oceny na portalach takich jak Facebook, Google czy ślubnych branżowych. Nasze prace budzą uznanie i są przez klientów oceniane na pięć gwiazdek.

Zapraszamy :)

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Studio Concept Film i Foto NOWA OFERTA PROMOCYJNA - SHOT DUO - film 1 Studio Concept Film i Foto NOWA OFERTA PROMOCYJNA - SHOT DUO - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Studio Concept

OFERTA STUDIO CONCEPT

Pobierz ofertę

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jeśli zastanawiacie się
Jak zatrzymać magię wyjątkowej chwili? Jak sprawić by najważniejsze momenty w życiu nie poszły w zapomnienie? Jak uwiecznić klimat i emocje, by móc je przeżywać wciąż na nowo?
Oto nasz przepis
Szczypta wyczucia, odrobina wyobraźni, duża łyżka warsztatu, dodajemy około kilograma pasji oraz litr schłodzonej ambicji, a to wszystko podajemy z lampką wytrawnego nastroju.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza nowa oferta o nazwie SHOT to nie tylko wysoka jakość, doświadczenie,. pasja, zgrany i profesjonalny zespół ale także atrakcyjne ceny.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Nasze wyróżnienia zapisane są w komentarzach naszych klientów. Są to oceny 5 na 5 we wszystkich portalach społecznościowych i branżowych. Posiadamy także satysfakcję z naszych udziałach w projektach takich jak film dokumentalny. Jego publikacje były na głównych stronach serwisów internetowych Onet, WP. Naszą prace oglądali miliony widzów w stacjach telewizyjnych TVN, POLSAT, TVP dzięki takim programom jak Legendy PRLu, Jak to ruszyć? i innych, przy produkcji których braliśmy udział.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nasze usługi wykonujemy pomiędzy 8 a 13 godzin. W zależności od wyboru pakietów oraz potrzeb.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Doświadczenie zawodowe w pracy z kamerą posiadamy od 2005 roku.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Pierwsze zawodowe zdjęcia wykonałem w 2004 roku. Były to zdjęcia sportowe publikowane w Nasza Legia.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej jesteśmy nieprzerwanie od 2006 roku.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Film i fotografia to pasja i bardzo często hobby. Poszukiwanie emocji, zatrzymywanie jej w kadrze na zawsze daje wielką moc satysfakcji. W miłości takich emocji jest wiele dlatego wykonaliśmy już ponad 600 ślubnych zleceń.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Obecnie zarówno do filmów oraz fotografii używamy marki NIKON. Są to profesjonalne aparaty dla profesjonalistów takie jak Z6 czy Z9. Studio Concept dysponuje łącznie 7 szt aparatów oraz całą paletą obiektywów i światła, Do rejestracji dźwięku używamy znanej i sprawdzonej marki Sennheiser a do stabilizacji obrazu oraz ujęć z powietrza marki DJI

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Obecnie dostępność do sprzętu fotograficzno filmowego jest bardzo otwarta i dostępna. Jednak warto jest zaufać firmie czy osobie, która dysponuje sprzętem z profesjonalnej półki. Film i fotografia ślubna to wbrew pozorom bardzo wymagająca i trudna sztuka. Trudne warunki oświetleniowe, nieoczywisty i zakłócany dźwięk to tylko dwa bardzo ważne czynniki, które nie mogą być zaspokajane tanim półprofesjonalnym czy amatorskim sprzętem.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Studio Concept na stałe współpracuje w składzie 4-o osobowym. Jest to stały i niezmienny skład co jest gwarancją utrzymania jakości oraz doskonałej współpracy podczas wykonywania pracy.

Jak ubieramy się na wesele?

Studio Concept w pracy to kolor czarny. Schludna koszula, spodnie materiałowe oraz jednolite obuwie to dla nas komfort pracy ale także estetyka wyglądu.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Przekazujemy za pomocą linku do pobrania lub pendrive w eksluzywnym opakowaniu.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Zdjęcia wraz z teledyskami są w naszej galerii internetowej, którą udostępniamy. Z tej galerii można pobrać wysokiej jakości zdjęcia, tworzyć własne galerie, które można udostępniać rodzinie, znajomym z opcją do pobrania zdjęć. Jest to bardzo wygodna i funkcjonalna galeria, która zaspokoi ciekawość wszystkich Waszych bliskich.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadamy wymagane przez kościół uprawnienia.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak, posiadamy licencje pilota BSP a także ubezpieczenie OC.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealna fotografia dostarcza najgłębsze, najszczersze emocje. Łzy, śmiech, radość, miłość i każdą inną dla zatrzymanej chwili

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Każdy etap jest warty poświęcenia z pasją uwagi. Ślub to kompletne pudełko różnorodnych momentów i emocji i tylko w całości jest pełnowartościowym prezentem dla pamięci.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Oczywiście, wykonywaliśmy już zlecenia w Szwecji oraz Niemczech.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Obecnie jest to przeważnie natura: parki, lasy, łąki. Coraz rzadziej spotykamy się z wyborem miejsc znanych od lat takie jak stare miasta, czy popularne parki.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Prom do Sztokholm :) Ciekawe miejsce na ślubne emocje. Sztokholm jest także pięknym miejscem na sesje ślubne.

Jaki jest styl naszej pracy?

Podczas przygotowań staramy się rozładowywać emocje :) Swoim uśmiechem zmniejszamy stres co zdecydowanie pomaga w naszej pracy. Na ślubie i weselu nasz pseudonim to NIEWIDOCZNI. Często spotykamy się z takim określeniem i uważam to za atut. Wykonać właściwie reportaż nie przeszkadzając w żadnym momencie uroczystości czy zabawie to zdecydowanie nasz priorytet.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

To najczęściej należy do osób prowadzących wesele. DJ czy frontman zespołu powinien dobierać repertuar do charakteru gości. Nie bez znaczenia jest też przykład jaki daje Młoda Para :) Ale ponieważ jesteśmy tak różni dlatego nie ma jednego przepisu.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługujemy się w mówię i piśmie językiem Angielskim

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Nasza oferta jest naszą propozycją opartą o nasze doświadczenie, jednak możliwe jest dopasowanie oferty do Waszych potrzeb :)

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Wykonujemy pracę w warunkach nie zagrażających bezpieczeństwu ludzi oraz sprzętu. Posiadamy zabezpieczenia na wypadek opadów deszczu. Wpływ pogody podczas ślubu w większości zleceń jest niewielki. Większość czasu uroczystości odbywają się w pomieszczeniach.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Posiadamy swoje własne profesjonalne światło filmowe oraz fotograficzne.

Opinie Studio Concept (1)

Studio Concept Film i Foto NOWA OFERTA PROMOCYJNA - SHOT DUO id:25152
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2016
Wolica
Data dodania: 22-03-2017

Chcielibyśmy bardzo podziękować całemu Zespołowi za piękne chwile i wspomnienia które uwiecznili dla nas na filmach i zdjęciach tworzonych z pasja i pełnym zaangażowaniem. Na całość skład się niesamowita praca całej 3 równie niesamowitych ludzi bez których nie powstały by tak dobre materiały. Z całego serca polecam wszystkim którzy chcą ważne chwile w swoim życiu zamknąć w jednym małym pudełku. Ja już wiem ze będzie to ekipa z która będę współpracować przy każdej okazji jaka się w moim życiu pojawi, chociażbym musiała ściągnąć ich z drugiego końca świata nie wyobrażam sobie by nie było to Studio Concept.

Kontakt Studio Concept

Nazwa firmy: Studio Concept
NIP: 5372417437
Imię i nazwisko: Kuba Golik
Adres: Warszawa, ul. Sokratesa 13, 01-909, woj. mazowieckie
571-432...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2504
Zadzwoń
571-432...
Napisz

Popularne miasta w okolicy