Zobacz zdjęcia (5)
STUDIO KADR FOTOGRAFIA I FILMOWANIE, Łowicz - zdjęcie 1
STUDIO KADR FOTOGRAFIA I FILMOWANIE, Łowicz - zdjęcie 2 STUDIO KADR FOTOGRAFIA I FILMOWANIE, Łowicz - zdjęcie 3 STUDIO KADR FOTOGRAFIA I FILMOWANIE, Łowicz - zdjęcie 4 STUDIO KADR FOTOGRAFIA I FILMOWANIE, Łowicz - zdjęcie 5
1 / 5

STUDIO KADR FOTOGRAFIA I FILMOWANIE id:36230

Łowicz, łódzkie
(5)
Dodaj opinię
607-916...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela
 • pakiet foto+video
 • wysięgnik

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery
 • 4 kamery

Nasza działalność skupia się na profesjonalnej fotografii i produkcji filmowej.
Wyspecjalizowaliśmy się w realizacji filmów z uroczystości okolicznościowych, filmów szkoleniowych, reklam, reportaży, a także fotografii ślubnej.Filmy realizujemy w wysokiej rozdzielczości używając do ich nagrania aparatów DSLR . Podczas nagrań wykorzystujemy też dodatkowe narzędzia pracy filmowca takie jak: jazdy kamerowe slidekamera, systemy stabilizacji obrazu flycam, gimbal, kran kamerowy, a także rejestratorów dźwięku oraz akcesoriów do nagrań podwodnych. Do naszych nagrań wykorzystujemy też drona dzięki któremu możemy wykonywać zapierające dech w piersiach ujęcia z lotu ptaka
Gotowy materiał otrzymują Państwo w jakości SD na płytach DVD, a w jakości HD na płytach BLU-RAY, lub też na Państwa życzenie w dowolnym innym formacie .
Dodatkowo można zamówić u nas pakiet wideo rozszerzony o fotografa na wesele. Zdjęcia oddajemy wówczas w formie cyfrowej na pen drive lub wywołane na najwyższej jakości papierze fotograficznym w ekskluzywnych albumach. Na Państwa życzenie wykonujemy albumy, fotoksiążki, fotoksięgi, plakaty, fotoobrazy, etc...
Nagrania i sesje foto realizujemy na terenie całego kraju, a także poza jego granicami.
Na naszej stronie umieszczamy tylko próbkę naszych możliwości zarówno foto jak i wideo. Dlatego zapraszamy do spotkania bezpośrednio w firmie w celu zaprezentowania naszych usług w pełnej jakości dzięki czemu będziecie Państwo mogli podjąć w pełni przemyślaną decyzję wybierając naszą firmę, jako realizatora reportaży z waszych najważniejszych dni w życiu. Uzupełnieniem naszych usług są dodatkowe atrakcje weselne takie jak napis LOVE i ciężki dym na pierwszy taniec (Taniec w chmurach).
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU BEZPOŚREDNIEGO GWARANTUJEMY DOPASOWANIE OFERTY DO WASZYCH POTRZEB I AKTUALNEJ SYTUACJI EPIDEMIOLOGICZNEJ.

Opinie (5)

STUDIO KADR FOTOGRAFIA I FILMOWANIE id:36230
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Martyna&Kamil;
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-07-2020
Łowicz
Data dodania: 19-10-2020

Fotoksięga jest niebanalna,nienudna,nieklasyczna poprostu GENIALNA!Nie pozostaje nam nic innego jak tylko BARDZO PODZIĘKOWAĆ,pełen profesjonalizm i zachwycające zdjęcia.Z całego serca polecamy przyszłym Parom Mlodym.Mogą być pewni, że ten najważniejszy dzień w ich życiu zostanie przecudnie uwieczniony na wieki w przepięknie wykonanej i nowoczesnej fotoksiędze.Jesteśmy zadowoleni w 100% a nawet więcej.Jest Pan przesympatyczną osobą z którą współpracuje się świetnie.Dzięki Panu mamy przepiękną pamiątkę, którą wszyscy są zachwyceni.DZIĘKUJEMY😊😊😊Martyna&Kamil;

Marcin Kazimierski
19-10-2020

Bardzo dziękuję za miłe słowa. Staram się razem z całym moim zespołem uwieczniać Państwa wyjątkowe chwile w wyjątkowy sposób. Jeszcze raz bardzo dziękuję i miło nam że sprostaliśmy Państwa oczekiwaniom.

I
Izabela
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2018
Sochaczew
Data dodania: 01-03-2019

Serdzecznie dziękujemy za wspaniałą współprace ze Studiem Kadr.
Zarówno na weselu jak również na plenerze a także sesji narzeczeńskiej wykazali sie mega profesjonalizmem. Uchwycili najważniejsze momenty z naszego życia. Zdjęcia jak i film są dla Nas dzięki Nim piękną pamiątką na całe życie. Jeszcze raz dziękujemy i Polecamy!!

Marcin Kazimierski
27-03-2019

Dziękujemy że udało się nam spełnić wszystkie Wasze oczekiwania. Pozdrawiamy.

M
Michalina
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-09-2018
Łowicz
Data dodania: 29-01-2019

Z całego serca polecamy firmę Kadr. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Zdjęcia są świetnej jakości. Dzień ślubu był dla nas szczególny i dzięki przepięknym zdjęciom będziemy mogli wracać wspomnieniami do tych wspaniałych chwil. Dziękujemy za współpracę.

Marcin Kazimierski
29-01-2019

Bardzo dziękujemy za miłe słowa. Mam nadzieję że zdjęcia będą świetną pamiątką.

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-10-2018
Łowicz
Data dodania: 02-11-2018

Bardzo dobra współpraca. Profesjonalne podejście do klienta. Piękne zdjęcia

Marcin Kazimierski
03-11-2018

Witam. Bardzo dziękujemy za zaufanie. Było nam bardzo miło zakończyć sezon 2018 w tak miłym towarzystwie.

M
Matyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2018
Dzierzgów
Data dodania: 17-10-2018

Jeden z najpiękniejszych momentów NASZEGO ŻYCIA zamknięty w małej pigułce. KADR to nie tylko profesjonalna obsługa ,ale ludzie z którymi przeżywasz super przygodę. Przygodę , która wymaga wiele pracy jaką włożyli, aby to wszystko uwiecznić. Miło spędzony czas, wywoływanie uśmiechu, pokonanie stresu, ludzie z którymi chce się wspólnie pracować. Fotografie, które odzwierciedlają najpiękniejsze i najważniejsze momenty tego dnia. Chwile , które zostały uwiecznione na kawałku papieru .Współpraca z NIMI to sama przyjemność! Jak najbardziej polecamy profesjonalną firmę z którą pewnie jeszcze nie raz się spotkamy !

Martyna & Bartosz
30.06.2018

Marcin Kazimierski
03-11-2018

Bardzo dziękujemy za miłe słowa.

Kontakt

NIP: 8341304314
Adres: Łowicz, , 99-400, woj. łódzkie
607-916...
liczba odwiedzin: 4497
Zadzwoń
607-916...
Napisz

Popularne miasta w okolicy