Studio LM filmowanie i fotografia id:20781

Oferta
Dodaj do plannera

Zajmujemy się profesjonalnie filmowaniem i fotografią. Nasze wieloletnie doświadczenie w operowaniu kamerą i aparatem fotograficznym, zapewnia pracę na wysokim poziomie.
Oferujemy Państwu realizację wszelkiego typu filmów, w tym filmów ślubnych, teledysków ślubnych, klipów narzeczeńskich i podziękowań dla rodziców.
Wszystkie realizowane przez nas filmy rejestrujemy w formacie Full HD. Zarejestrowany materiał filmowy poddajemy precyzyjnemu montażowi i korekcji kolorystycznej.
W pracach, które tworzymy- zarówno filmowych, jak i fotograficznych- pierwsze miejsce zajmują ludzie i towarzyszące im emocje.
Gotowe materiały przekazujemy na płycie Blu-Ray (HD 1080p) z interaktywnym menu, oferujemy również filmy na płytach DVD, oraz w postaci plików na pendravie.
Pracujemy na najlepszym sprzęcie: kamery i lustrzanki Sony, rejestrator dźwięku ZOOM, dodatkowe oświetlenie, stabilizator video steadycam, slider, statywy ... .

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • full HD
  • lustrzanka DSLR
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 2 kamery

Cennik

Orientacyjna cena: 1800 PLN / wesele

Cena pełnego pakietu, przy udziale kamerzysty i fotografa 2400,-. Filmujemy i fotografujemy od przygotowań do max. godz. 2.oo po oczepinach.
Para Młoda otrzymuje 1 komplet płyt Blu-Ray, 3 komplety płyt DVD, zdjęcia na DVD po obróbce (fotoksiążka w formacie A-4, pliki na pendravie w opcji), indywidualne nadruki oraz obwoluty.
Długość filmu zależna od preferencji zamawiającego, standardowo około 180 min. po montażu. Długość filmu i scenariusz uroczystości, ustalamy przy podpisaniu umowy.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

500-170...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
509-584...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:STUDIO LM
Imię:Dorota i Leszek
Nazwisko:Maciejewscy
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Nowe Miasto Lubawskie
Kod:13-300
Adres:Korczaka 25b
Data dodania: 06-05-2016
Liczba odwiedzin: 423

Nowe ogłoszenia