Studio LM filmowanie i fotografia id:20781

Oferta
Dodaj do plannera

Zajmujemy się filmowaniem i fotografią imprez okolicznościowych: ślub i wesele, studniówka, komunia ... . Przegrywamy kasety VHS/DVD, wykonujemy montaż materiałów filmowych klienta, skanujemy zdjęcia i klisze, odnawiamy stare zdjęcia.
Naszą mocną stroną jest kreatywność i doświadczenie w operowaniu kamerą i aparatem fotograficznym, zrealizujemy nowoczesny i dynamiczny film ślubny. W pracach, które tworzymy- zarówno filmowych, jak i fotograficznych- pierwsze miejsce zajmują ludzie i towarzyszące im emocje.
Wszystkie realizowane przez nas filmy rejestrujemy w formacie Full HD. Zarejestrowany materiał filmowy poddajemy precyzyjnemu montażowi i korekcji kolorystycznej. Gotowe materiały przekazujemy na płytach Blu-Ray (HD 1080p), płytach DVD, oraz w postaci plików na pendrive.
Pracujemy na najlepszym sprzęcie: kamery i lustrzanki Sony, dron z kamerą 4K, rejestrator dźwięku ZOOM, dodatkowe oświetlenie, stabilizator video steadycam, slider, statywy ... .
Przy zamówieniu wolnego terminu na 2017 r. foto książka format A-4 gratis.

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 2 kamery

Cennik

Orientacyjna cena: 2000 PLN / wesele

Cena pełnego pakietu, przy udziale kamerzysty i fotografa 2600,-. Filmujemy i fotografujemy od przygotowań do max. godz. 2.oo po oczepinach.
Para Młoda otrzymuje 1 komplet płyt Blu-Ray, 3 komplety płyt DVD, zdjęcia na DVD po obróbce (foto książka w formacie A-4 gratis 2017, pliki na pendrive i filmowanie dronem w opcji), indywidualne nadruki oraz obwoluty.
Długość filmu zależna od preferencji zamawiającego, standardowo około 180 min. po montażu, nowocześnie 30-60 minut.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

500-170...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
509-584...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:STUDIO LM
Imię:Dorota i Leszek
Nazwisko:Maciejewscy
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Nowe Miasto Lubawskie
Kod:13-300
Adres:Korczaka 25b
Data dodania: 06-05-2016
Liczba odwiedzin: 864

Nowe ogłoszenia