Zobacz zdjęcia (4)
Fotograf i kamerzysta na wesele, Suwałki - zdjęcie 1
Fotograf i kamerzysta na wesele, Suwałki - zdjęcie 2 Fotograf i kamerzysta na wesele, Suwałki - zdjęcie 3 Fotograf i kamerzysta na wesele, Suwałki - zdjęcie 4
1 / 4

Fotograf i kamerzysta na wesele id:18051

Suwałki, podlaskie
(0)
Dodaj opinię
518-050...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Nowość!!! Film 30 min wirtualny 360 stopni zapraszamy.
Ponieważ fotografia jest sztuką widzenia z tego powodu trzeba mieć tak zwane dobre oko. Ważną sprawą jest to , aby potrafić „widzieć fotograficznie”. Czyli, aby przed naciśnięciem spustu aparatu mieć jakąś koncepcję i znać podstawowe zasady fotografii. Z tego powodu widzi się więcej i patrzy się na fotografię z różnej perspektywy, aby przekazać to odbiorcy oglądającemu nasze zdjęcia. A to wszystko dzięki naszemu wykorzystaniu aparatu. Zapraszam do skorzystania z oferty.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Wprowadzamy w naszym rejonie nowinki techniczne w filmowaniu i fotografowaniu jak fil wirtualny czy personalizowane filmy świąteczne oraz fotografie 360 stopni. Staramy się, aby klient był w języczku uwagi naszych kamer i aparatów i czół się jak gwiazda filmowa w ten wyjątkowy dzień. Poza tym dzięki nowinkom technicznym w kościele jesteśmy dyskretni, a na weselu nie przegapimy żadnej ważnej sytuacji i ciekawego zdarzenia.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Pracujemy z klientem w dniu ślubu praktycznie cały dzień, wszystkie szczegóły planujemy i wyznaczamy dogodne dla Was drodzy nowożeńcy potrzebny czas , aby zdjęcia i film mógł być pamiątką na całe życie. Poza tym, aby nic ważnego nie umknęło kamerzystom i fotografom jesteśmy od przygotowań Naszej Pary Młodej po oczepiny najczęściej do 1 w nocy.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Skład zespołu jest różny w zależności od zapotrzebowań klienta, możemy zaoferować usługi samego fotografa jak i samego kamerzysty. Poza tym mamy możliwość łączenia w jeden wspólny team, który zajmie się kompleksową obsługą foto-wideo. Mamy do dyspozycji grupę dwóch fotografów i dwóch kamerzystów, którzy pracują ze sobą od lat.

Jak ubieramy się na wesele?

Na weselu ubieramy się w strój elegancki, aby nie wyróżniać się z tłumu i dyskretnie wykonywać swoją pracę. Dzięki temu często nie zauważamy, kiedy oraz w jakiej sytuacji złapie gości oko naszych kamer i aparatów. Wtedy Gości i Para Młoda mniej stresują się i zachowują naturalnie.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Udostępnienia filmu jak i zdjęć mamy wiele możliwości począwszy od płyty dvd czy pendrive skończywszy na umieszczaniu filmów w portalach społecznościowych czy filmowych jeśli klient sobie życzy, po udostępnianie filmu i zdjęć na specjalnej stronie z której można po zalogowaniu się klienta ściągnąć gotowe materiały i udostępnić je gościom drogą online. Wszystko to zależy od Młodej Pary jaki sposób jest dla niej odpowiedni.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Suwałki, , 16-400, woj. podlaskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 20:00 Wt: 08:00 - 20:00 Śr: 08:00 - 20:00 Cz: 08:00 - 20:00 Pt: 08:00 - 20:00 Sb: 08:00 - 12:00 Nd: nieczynne
518-050...
liczba odwiedzin: 1473
Zadzwoń
518-050...
Napisz

Popularne miasta w okolicy