Zdjęcia
od 4800 do 5300 zł / całość

Chlebus Fotografia - w pakiecie film i zdjęcia id:39214

od 4800 do 5300 zł / całość
Suwałki, podlaskie
(13)
Dodaj opinię
537-572...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Zajmujemy się fotografią ślubną, jak również współpracujemy od 5 lat z kamerzystą. Mamy jeden pakiet usług, którzy zawsze można dostosować indywidualnie. W każdym zestawie ślubnym otrzymujecie Państwo od Nas fotoksiążkę z ecoskóry, indywidualne etui z pendrive. Wszystko zapakowane jest w eleganckie pudełko.

Dlaczego warto skorzystać z pakietu? Biorąc dwie oddzielne firmy, każdy "walczy" o dobry materiał i jeden drugiemu wchodzi w kadry. My wiemy jak mamy się poruszać byście nie musieli oglądać Nas na swojej pamiątce ze ślubu ;)

Do każdej umowy udzielamy podpowiedzi, na co powinniście zwrócić uwagę podczas organizacji wesela by później czegoś nie żałować.

Do każdego pakietu w cenę wliczony jest: wypust Pana Młodego, wypust Pani Młodej, ślub, wesele oraz plener ślubny innego dnia. Plener do 100km od Naszego miejsca zamieszkania jest zawsze w cenie. Jeśli Para Młoda ma chęć zrobić plener ślubny np. za granicą czy w innym województwie, nie było to nigdy dla Nas problemem. Byliśmy np. w Zakopanym, w Trójmieście, na Śląsku oraz w Londynie, Oslo jak również we Lwowie. Większość Par Młodych boi się pytać o takie dalsze plenery, bo niektórzy doliczają kosmiczne kwoty za to. My jesteśmy dosyć elastyczni i otwarci na wszelkie propozycje wyjazdowe. Jest to niewielki koszt dodatkowy na wyżywienie oraz zapewnienie transportu i noclegu.

Zapraszamy do obejrzenia portfolio. Każdy fotograf ma swojego klienta, więc to będzie Twoja decyzja, czy Nasz styl odpowiada Twoim wymogom :)

Oferta

Pakiet ślubny
od 4800 do 5300 / całość
W pakiecie film + zdjęcia otrzymują Państwo:
- film ok 80 minut;
- dwa teledyski w filmie
- filmowanie w kościele i na sali na dwie kamery bądź lustrzanki;
- ujęcia z drona,
- materiał nagrany w Full HD;
- film na pendrive
- Dźwięk nagrywany na rejestrator i mikrofony kierunkowe;
- fotografia - min. 470 zdjęć obrobionych i oddanych na pendrive
- fotoksiążka w formacie A4 w eko-skórze z wybranymi ok 150 zdjęciami z tych obrobionych
- plener ślubny innego dnia niż wesele
- etui z eco-skóry

Opcje dodatkowe:
- sesja narzeczeńska
- podziękowania dla rodziców w formie teledysku

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (13)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Chlebus Fotografia - w pakiecie film i zdjęcia id:39214
Średnia ocen: 4,98 / 5 z 13 opinii
4,98
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-09-2018
Suwałki
Data dodania: 17-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Zdjęcia przepiękne! Zarówno sesja narzeczeńska, ślub, wesele oraz sesja ślubna, przebiegły w bardzo miłej atmosferze. Pozowanie do zdjęć Paulinie to sama przyjemność, ustawi, poprawi i jeszcze rozśmieszy aby zdjęcie wyszło jak należy. Polecamy z całego serducha!!!
Paulina
18-02-2019
Dziękuję za opinię, współpraca z Wami to była sama przyjemność, choć trochę się stresowałam, bo jak znam kogoś prywatnie to musi wszystko wyjść na 200% ;)
D
Diana
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-09-2018
Augustów
Data dodania: 19-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Odebraliśmy materiał i nie możemy oderwać od niego wzroku. Zdjęcia są przepiękne, wykanane z pasją i dbałością o każdy szczegół. Warto wybrać się na sesje narzeczeńską z Pauliną aby się poznać i zobaczyć jaka to pozytywna osoba, a zarazem tak bardzo profesjonalna. Pakiet foto+video to strzał w 10! Podczas ślubu, wesela i pleneru atmosfera była świetna, mnóstwo dobrej energii a do tego wspaniała pamiątka na lata. Polecam z całego serca! :)
Paulina
19-01-2019
Dziękujemy! Praca z Wami to dla Nas również była mega przyjemność. Oby więcej tak pozytywnie zakręconych ludzi. Ps. nigdy nie zapomnę jak Rafał przywitał mnie z młotkiem w ręku na sesji narzeczeńskiej :D
K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2018
Rajgród
Data dodania: 11-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Paulina ma w sobie ogromny talent i widać to na każdym zdjęciu, jej zdjęcia mają duszę. Polecam z całego serca, zdjęcia na najwyższym poziomie, A współpraca układała nam się wzorcowo, do każdego mają z Wojtkiem indywidualne podejście co jest bardzo miłe.
Wspaniała pamiątka na cale życie!
Paulina
14-01-2019
dziękuję za opinię, owocna współpraca, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy na jakiejś sesji :)
E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-06-2018
Suwałki
Data dodania: 02-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Paulina , fotograf najwyższej klasy! Polecam z całego serca. Nasza współpraca przebiegała wzorcowo. Zaangażowanie z którym pracuję jest godne podziwu, a zdjęcia przecudne !
Paulina
02-01-2019
dziękuję kochani za współpracę, to była przyjemność pracować z takimi pozytywnymi ludźmi. Mam nadzieję, że do zobaczenia kiedyś, może w przyszłości na chrzcinach ;)
S
Sandra i Tomek
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2018
Pruszcz Gdański
Data dodania: 31-12-2018
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Serdecznie polecamy, atmosfera i współpraca na 5. Uchwycone wszystkie najpiękniejsze momenty. Przepiękna książka ze zdjęciami, którą można oglądać godzinami. Najlepszy fotograf w okolicy.
Paulina
31-12-2018
dziękuję za współpracę, warto było jechać nad morze by uchwycić Wasz najważniejszy dzień :)
P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-07-2018
Białystok
Data dodania: 10-12-2018
Jak najbardziej polecam!!! Przepiękne zdjecia i super współpraca
Paulina
10-12-2018
dziękuję za współpracę, szalone wesele, miło wspominamy :)
M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2018
Suwałki
Data dodania: 10-12-2018
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Zdjęcia odzwierciedlają wszystkie emocje, które chcieliśmy mieć zatrzymane w kadrze. Bardzo polecamy! Paulina jest mega zaangażowana w swoją pracę
Paulina
10-12-2018
dziękuję za współpracę. Mega pozytywni ludzie, z którymi nie można się nudzić :)
M
Monika i Sławek
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-07-2018
Suwałki
Data dodania: 02-12-2018
Paulina to mistrzyni w swoim fachu. Zdjęcia cudowne, klimatyczne, oryginalne, niesztampowe. Paulina jest otwarta, mega pomysłowa i baaaaardzo pozytywna! Na zdjęcia można patrzeć a patrzeć. Rewelacyjna współpraca! Zresztą- wszelkie opinie są zbędne, wystarczy spojrzeć na jej portfolio!!! :)))
Paulina
03-12-2018
dziękuję za współpracę, wspaniały wyjazd do Lwowa :) oby więcej tak pozytywnych klientów!
Pokaż więcej opinii
Paulina

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Chlebus Fotografia
Imię i nazwisko:Paulina Ossowska
Adres:Suwałkiul. Okuniowiec
16-402woj. podlaskie
Kontakt w godzinach:
Pn:10:00 - 20:00
Wt:10:00 - 20:00
Śr:10:00 - 20:00
Cz:10:00 - 20:00
Pt:10:00 - 20:00
Sb:nieczynne
Nd:nieczynne
537-572...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 26-11-2018, liczba odwiedzin: 706
Telefon
537-572...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Wszystkie firmy w mieście Suwałki

Zobacz wszystkie kategorie