Stylvia Makeup Artist Sylwia Korecka id:21472

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Częstochowa, śląskie
Data dodania: 14-06-2016
Liczba odwiedzin: 977

Oferta

Nazywam się Sylwia Korecka, jestem wizażystką od 6 lat. Specjalizuję się w makijażu fotograficznym, wieczorowym, ślubnym oraz stylizacji. Współpracuję z wieloma fotografami, fryzjerami, stylistami, agencjami reklamy i modelek.
Jestem dyplomowanym nauczycielem. Prowadzę szkolenia dla fryzjerów, kosmetyczek oraz wizażystów, z zakresu wizażu i stylizacji. Współpracuję również z kilkoma szkołami policealnymi. Ukończyłam wiele szkoleń oraz kursów i cały czas podnoszę swoje kwalifikacje.

Makijaże, jakie oferuję:

*ślubny - trwały makijaż, w którym dobrze będziesz wyglądała zarówno w kościele, podczas wesela, czy na zdjęciach; oferuję również pomoc przy doborze podręcznych kosmetyków do torebki, przydatnych w dniu ślubu; oraz ewentualną korektę Pana Młodego)

*wieczorowy – makijaże na różnego rodzaju imprezy (studniówka, karnawał, wesele, półmetek)

*dzienny - delikatny, maskujący niedoskonałości oraz podkreślający atuty urody klientki

*biznesowy - stonowany, elegancki, podkreślający określone cechy, dostosowany do pełnionej funkcji

*dla kobiety dojrzałej - makijaż odmładzający dzięki zastosowaniu najnowszych tricków i technik oraz użyciu odpowiednich kosmetyków

*fotograficzny - makijaż plenerowy, studyjny, reklamowy, przeznaczony do zdjęć kolorowych, czarno-białych i sepii; możliwa asysta przy sesji

**do każdego makijażu doklejam kępki sztucznych rzęs gratis

Pracuję na profesjonalnych, charakteryzatorskich, markowych kosmetykach, sprawdzonych w różnych warunkach i na różnego rodzaju typach cer, które są przebadane dermatologicznie i nie uczulają.
Przy ich użyciu i dzięki nowoczesnym technikom makijażu, jestem w stanie wykonać wyjątkowo trwały makijaż, wręcz wodoodporny.
W zależności od przeznaczenia makijaż może być delikatny, albo bardzo intensywny
i awangardowy.
Jeśli wiesz jak chcesz wyglądać i masz ściśle określone oczekiwania – jestem w stanie im sprostać. Jeśli nie masz sprecyzowanego pomysłu – z chęcią zaprojektuje coś specjalnie dla Ciebie.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Stylvia Makeup Artist Sylwia Korecka
Województwo:śląskie
Miejscowość:Częstochowa
Kod:42-224

Nowe ogłoszenia