Zobacz zdjęcia (5)
Suknie ślubne i wieczorowe Dorissa, Wieliczka - zdjęcie 1
Suknie ślubne i wieczorowe Dorissa, Wieliczka - zdjęcie 2 Suknie ślubne i wieczorowe Dorissa, Wieliczka - zdjęcie 3 Suknie ślubne i wieczorowe Dorissa, Wieliczka - zdjęcie 4 Suknie ślubne i wieczorowe Dorissa, Wieliczka - zdjęcie 5
1 / 5

Suknie ślubne i wieczorowe Dorissa id:30721

Wieliczka, małopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Zapraszamy do Pracowni Krawieckiej Sukien Ślubnych i Wieczorowych DORISSA,
oferujemy suknie ślubne, wizytowe, koktajlowe, na studniówkę, balowe oraz komunijne.

Pracownia krawiecka DORISSA istnieje nieprzerwanie od 2004 roku. Przez ten czas cieszyliśmy się zaufaniem klientów, który często polecali nasze usługi krawieckie. Głównym obszarem naszej działalności jest szycie na miarę sukien ślubnych i wieczorowych.

Tworzone przez nas kreacje z pewnością podkreślą piękno Panny Młodej oraz wzniosłość tego wyjątkowego dnia. Indywidualnie dopasowana suknia ślubna może zostać wzbogacona licznymi dodatkami, według upodobań Panny Młodej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią mody ślubnej. Suknie wieczorowe i balowe szyte na miarę z pewnością uświetnią niejeden wieczór.

Szyjemy suknie na miarę, w swojej ofercie posiadamy modele gotowe z możliwością przeróbek krawieckich. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie dla uzyskania maksymalnej satysfakcji naszych klientek. Realizujemy również zlecenia na podstawie projektu klienta. Prowadzimy również komis sukni ślubnych.

Suknie Ślubne już od tysiąca złotych!

liczba odwiedzin: 2644

Popularne miasta w okolicy