Zobacz zdjęcia (5)
Suknie ślubne Urszula&M, Inowrocław - zdjęcie 1
Suknie ślubne Urszula&M, Inowrocław - zdjęcie 2 Suknie ślubne Urszula&M, Inowrocław - zdjęcie 3 Suknie ślubne Urszula&M, Inowrocław - zdjęcie 4 Suknie ślubne Urszula&M, Inowrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Suknie ślubne Urszula&M id:31659

Inowrocław, kujawsko-pomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Usługi:

  • usługi krawieckie
  • wypożyczalnia

Ślub jest bardzo ważnym wydarzeniem rodzinnym, które wiąże się z wyjątkowymi emocjami i na długo pozostaje w pamięci. Przyszłe Panny Młode chcą się czuć wyjątkowo i swobodnie tego daina to umożliwia im odpowiednio dobrana kreacja. Nasz salon to miejsce dające wybór spośród wielu krojów sukienek, realizujemy tu marzenia klientek od ponad 25 lat. Subtelnie wyczuwamy oczekiwania, gust i styl przyszłej Panny Młodej.Jeżeli akurat nie posiadamy wymarzonego modelu sukni to projektujemy i szyjemy unikalny krój na miarę.

Każdą suknię możesz u nas kupić lub wypożyczyć.Odwiedź nas a udzielimy Ci darmowej porady jak dobrać najkorzystniejszy krój dla Twojej figury za którą pokochał Cię Twój mężczyzna.Dobierzemy też dodatki podkreślające Twoją urodę.Zadbamy o to abyś wyglądała ślicznie w najszczęśliwszym dniu Twego życia- w dniu ślubu.

Gdzie znajdziesz te wyjątkowe suknie ślubne?
Studio Mody Ślubnej Urszula & M

liczba odwiedzin: 3622

Popularne miasta w okolicy