Zobacz zdjęcia (9)
Marta Gac - Ślubne Atelier i Make UP, Toruń - zdjęcie 1
Marta Gac - Ślubne Atelier i Make UP, Toruń - zdjęcie 2 Marta Gac - Ślubne Atelier i Make UP, Toruń - zdjęcie 3 Marta Gac - Ślubne Atelier i Make UP, Toruń - zdjęcie 4 Marta Gac - Ślubne Atelier i Make UP, Toruń - zdjęcie 5
Marta Gac - Ślubne Atelier i Make UP, Toruń - zdjęcie 6
1 / 9

Marta Gac - Ślubne Atelier i Make UP id:53783

Toruń, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię
603-552...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

W sprzedaży:

  • rozmiarówka: 32-48
  • suknie ślubne w salonie: 5-10
  • marka: Marta Gac

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie

Marta Gac – Ślubne Atelier i Make Up to miejsce, w którym przyszła Panna Młoda oraz grono najbliższych jej kobiet znajdzie stylizację na dzień ślubu i wesela. Dodatkowo w atelier można skorzystać z usługi makijażu ślubnego lub okolicznościowego.

Atelier specjalizuje się w projektowaniu i szyciu miarowym sukien ślubnych oraz wizytowych. Podczas tego procesu bardzo uważnie słucham jaki jest Twój gust, upodobania, oczekiwania. Uwierz mi, wiele kobiet mówi, że chce wyglądać perfekcyjnie, pięknie, z klasą, elegancko, kobieco. Jednak realizacja tych słów jest dla każdej z nas inna. Dlatego właśnie zadaję dużo pytań, tak aby jak najlepiej Ciebie zrozumieć. Świetnie jeśli wiesz czego chcesz i co Ci się podoba, jest to pomocne w krawiectwie miarowym. Jeśli nie wiesz, to nadal możesz uszyć u mnie swoją suknię. Wtedy musimy przejść proces poznania Twoich upodobań. To samo dotyczy sukni wizytowych.

Moim celem jest, aby suknia odzwierciedlała Ciebie, abyś wyglądała i czuła się w dniu swojego ślubu wyjątkowo.

Lubię pracować indywidualnie z osobą, dla której tworzę. Choć jeśli lubisz towarzystwo wspierających bliskich, również mogą Ci towarzyszyć. Jednak dla mnie najważniejsza jesteś Ty.

Co ważne, moja pracownia nie działa na zasadzie sklepu otwartego. To znaczy, że umawiamy się na wizytę i wtedy poświęcam czas tylko Tobie.

Opinie MARTA GAC - Ślubne Atelier i Make UP (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt MARTA GAC - Ślubne Atelier i Make UP

Nazwa firmy: MARTA GAC - Ślubne Atelier i Make UP
NIP: 9562375796
Imię i nazwisko: MARTA Gac
Adres: Toruń, ul. UL. Rynek Nowomiejski 19/7, 87-100, woj. kujawsko-pomorskie
603-552...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 134
Zadzwoń
603-552...
Napisz

Popularne miasta w okolicy