Zobacz zdjęcia (15)
Sweet Dream słodkie marzenia - Pracownia tortów i ciast artystycznych, Katowice - zdjęcie 1
Sweet Dream słodkie marzenia - Pracownia tortów i ciast artystycznych, Katowice - zdjęcie 2 Sweet Dream słodkie marzenia - Pracownia tortów i ciast artystycznych, Katowice - zdjęcie 3 Sweet Dream słodkie marzenia - Pracownia tortów i ciast artystycznych, Katowice - zdjęcie 4 Sweet Dream słodkie marzenia - Pracownia tortów i ciast artystycznych, Katowice - zdjęcie 5
Sweet Dream słodkie marzenia - Pracownia tortów i ciast artystycznych, Katowice - zdjęcie 6
1 / 15

Sweet Dream słodkie marzenia - Pracownia tortów i ciast artystycznych id:50196

Katowice, śląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
530-128...

O nas

Specjalność

  • dowóz do klienta

Sweet Dream to autorska pracownia tortów, makaroników i ciast artystycznych w Katowicach, która oferuje dowóz do Klienta. Z pasją i sercem podchodzimy do tworzenia niepowtarzalnych, a co najważniejsze, jadalnych dzieł sztuki.

Jeśli planujesz ślub, chrzciny, urodziny, wieczór panieński, kawalerski lub inną ważną uroczystość i szukasz przepysznego słodkiego menu, koniecznie się z nami skontaktuj. Stworzymy dla Ciebie piękny, ale przede wszystkim bardzo smaczny tort weselny lub okazjonalny. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, nie boimy się słodkich wyzwań!

Wraz z moim zespołem kreuję i wypiekam torty, torty musowe, ciasta i ciasteczka, wykorzystując wyłącznie najwyższej jakości składniki, pozbawione sztucznych ulepszaczy i chemicznych konserwantów. Naturalne, zdrowe, pyszne składniki, to podstawa wspaniałego, niepowtarzalnego smaku tworzonych u nas wypieków. Oferujemy szeroki wybór smaków i dodatków. Jednocześnie przykładam wyjątkową wagę do strony estetycznej naszych wyrobów, która zawsze odpowiada wydarzeniu, które mają uświetnić. Zapewniamy menu zawsze spersonalizowane i odpowiednio dostosowane stylistyką do charakteru chwili.

Opowiedz nam o Twojej uroczystości i zdaj się na inwencję naszych mistrzów – gwarantujemy, że otrzymasz niezapomniane dzieło sztuki cukierniczej.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię: Sweet Dream - Pracownia tortów i ciast artystycznych 
Adres: Katowice, ul. Waltera Jankego 99, 40-616, woj. śląskie
530-128...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1241
Zadzwoń
530-128...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie