Zobacz zdjęcia (5)
Tailoret -Twój garnitur na miarę przez internet, Bydgoszcz - zdjęcie 1
Tailoret -Twój garnitur na miarę przez internet, Bydgoszcz - zdjęcie 2 Tailoret -Twój garnitur na miarę przez internet, Bydgoszcz - zdjęcie 3 Tailoret -Twój garnitur na miarę przez internet, Bydgoszcz - zdjęcie 4 Tailoret -Twój garnitur na miarę przez internet, Bydgoszcz - zdjęcie 5
1 / 5

Tailoret -Twój garnitur na miarę przez internet id:4771

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

O nas

W ofercie:

  • garnitury
  • surduty
  • smokingi
  • fraki
  • koszule

Usługi:

  • usługi krawieckie

Pozostałe

  • kamizelki

Uszyte na miarę tylko w jednym egzemplarzu!

Każda sztuka garderoby jest szyta od podstaw według Twoich wskazówek. Rezultat końcowy to ubranie, które doskonale pasuje właśnie na Ciebie.

Robienie pomiarów jest proste – do każdego z pomiarów znajdziesz dokładne instrukcje z załączonymi zdjęciami. Jeśli będziesz postępować zgodnie z naszymi prostymi wskazówkami, otrzymasz ubiór doskonale do Ciebie dopasowany! Możesz również iść do krawca z naszym schematem pomiarów. Tailoret pokrywa koszta wizyty u krawca.

Możliwość ostatecznych poprawek u lokalnego, dowolnie wybranego krawca wliczona jest w cenę. To, że odzież szyta na miarę czasem potrzebuje końcowych poprawek widzimy jako naturalną część procesu szycia. Jednak jeśli jest się dokładnym w procesie mierzenia, nie będzie takiej potrzeby.

Opinie (3)

Tailoret -Twój garnitur na miarę przez internet id:4771
Średnia ocen: 3,00 / 5 z 3 opinii
A
Andrzej
5.00
 / 5
Data dodania: 16-01-2011

polecam, zakup w tailoret bardzo udany.

I
Iza
2.00
 / 5
Data ślubu: 22-02-2012
Data dodania: 14-01-2012

Podzielam opinię Kuby . Mój mąż jest trochę puszysty , szyliśmy garnitur z Wełny Scabal w jednej z firm w Bydgoszczy , były konieczne dwie przymiarki i trwało to trochę czasu ale efekt końcowy - bajka . Krawiec szyjący mu garnitur "odchudził" go o jakieś 20 kilogramów - czary mary . Później zamówiliśmy koszule w sklepie internetowym , dokonałam pomiarów zgodnie z instrukcją na stronie producenta i dostaliśmy koszulę ale nie pasowało nic - porażka

K
Kuba.R
2.00
 / 5
Data dodania: 26-01-2011

garnitur na miarę powinien być szyty w pracowni krawieckiej przez doświadczonych krawców z dobrych wełen i przede wszystkim przymierzany co najmniej raz ,a nie w Bangladeszu,Tajlandii,Wietnamie lub Chinach z tandetnej welny i tak naprawdę nie wiadomo przez kogo.
Niestety garnitur na miarę musi kosztować bo same materialy kosztują więcej niż garnitur w tailoret.
Polecam jednak polskie pracownie krawieckie

liczba odwiedzin: 7655

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie