Zobacz zdjęcia (4)
tani dobry kamerzysta fotograf chillout glamour, Kielce - zdjęcie 1
tani dobry kamerzysta fotograf chillout glamour, Kielce - zdjęcie 2 tani dobry kamerzysta fotograf chillout glamour, Kielce - zdjęcie 3 tani dobry kamerzysta fotograf chillout glamour, Kielce - zdjęcie 4
1 / 4

tani dobry kamerzysta fotograf chillout glamour id:17878

Kielce, świętokrzyskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 4 kamery

Jeśli organizujesz małe kameralne przyjęcie w gronie najbliższych i potrzebujesz pamiątkowego filmiku ze słodkimi fotkami na kompa , smartfona czy blureja to zadzwoń do mnie ! md media kielce
Przy większych projektach np. studniówki ; zapewniam kilku operatorów foto-video .......................

Nie rozsyłam demo ślubnych blurejów , fotki , fotoksiążki czy płytki BD / DVD możemy odtworzyć tylko na spotkaniu ze mną z racji ich prywatnego charakteru !!!
Fotografią i filmowaniem zajmuję się hobbistycznie od dawna , przy okazji głównej działalności gospodarczej dlatego koszty nie są dla mnie tak istotne jak satysfakcja z kreatywności . Cieszę się sympatią odbiorców , którzy znają mnie z formy obsługi uroczystości , widzieli zdjęcia i filmy , doceniających różnorodność pomysłów i brak schematów montażu materiału co bywa prawdziwą zmorą i udręką tak zwanych "profesjonalistów" z dotacją unijną .
Ogłaszam się na wielu portalach ślubno-weselnych , poszukując przede wszystkim nowych środowisk aby poszerzyć zróżnicowanie mojej oferty o nowych bohaterów i nieznane miejsca .
Dysponuję akredytacją kieleckiej Kurii i niezbędnym zapleczem sprzętowym . Jestem abstynentem i można polegać na mojej postawie osobistej .
Wiedzących o co chodzi uspokajam , że filmuję tylko i wyłącznie kamerami
3-matrycowymi 1920×1080 !!!
Lustrzanek używam tylko i wyłącznie do fotografii !!!
Ogromnym atutem moich relacji jest doskonały , bezkonkurencyjny dźwięk , realistycznie odwzorowujący klimat uroczystości pozwalający po latach wrócić do wspomnień i ponownie znaleźć się w samym centrum zdarzeń . Potwierdzają to wszyscy podczas prezentacji jak i Ci , Którzy powierzyli mi swoją uroczystość .
Nie doświetlam sal halogenami , nie stresuję tańczących helikopterami , dźwigami , szynami , rambo-armatami ...
Wesele z klasą - autentyczny i spontaniczny , oryginalny i niepowtarzalny klimat zabawy to cenna pamiątka , która sprawia radość i do której chce się wracać .

Zapraszam na prezentację przed rezerwacją terminu .
Działam do 50 km od Kielc .

Michał D...

liczba odwiedzin: 1565

Popularne miasta w okolicy