ŚLUBNE CENTRUM - Foto i Film

od 3500 do 6000 zł
Kielce, świętokrzyskie
(7)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
791-309...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

O nas

Zajmujemy się kompleksową obsługą imprez ślubnych w zakresie fotografii ślubnej i filmu. Z naszą zgraną ekipą ten dzień będzie dla was wyjątkowy!

Pracujemy najwyższej klasy profesjonalnym sprzętem marek Sony, Canon, Nikon, Panasonic. Do fotografowania i filmowania używamy jasnych stałoogniskowych obiektywów które nadają naszym produkcjom wygląd jak w filmach i serialach telewizyjnych Netfilx, HBO oraz produkcjach kinowych.

Podczas filmowania używamy stabilizatorów ruchu kamery typu slidery, gimbale, steadicamy, monopody, statywy filmowe. Dźwięk nagrywany jest cyfrowo z niezależnych źródeł na rejestratory. Materiał filmowy jest nagrywany w 4K oraz 1080p. Gotowy film i teledysk otrzymacie od nas w Full HD 1080p/25.

Podczas wykonywania reportażu fotograficznego i filmowego pracować będą z Wami 2 osoby z naszego zespołu (fotograf i filmowiec). Jeśli plenujecie bardzo duże wesele skład ten można powiększyć o dodatkowych fotografów lub filmowców.

Pisz śmiało już teraz żeby dowiedzieć się czy Twój wymarzony termin jest u nas wolny!

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Ponieważ do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie a nasze zdjęcia i filmy zawsze robimy tak jakbyśmy wykonywali je "dla siebie".

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta wyróżnia się wyjątkową starannością w wykonanych fotografiach i filmie ślubnym. Przedstawiamy Wam bardzo wysoką jakość za przystępną cenę.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Należymy do WEVSY - elitarnego międzynarodowego stowarzyszenia filmowców ślubnych. Setki wykonanych zleceń i zadowolenie naszych Par Młodych mówią same za siebie.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nasza ekipa jest z wami w dniu wesela od przygotowań do końca oczepin (01:00 w nocy).

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

W naszej kompleksowej ofercie znajdziecie różne pakiety fotografii, filmu oraz fotografii i filmu które zawierają pełny reportaż fotograficzny lub filmowy z dnia ślubu i wesela oraz plener ślubny, sesję narzeczeńską, teledyski z podziękowaniami dla rodziców i inne. Mamy również swojego drona 4K którego używamy na zleceniach. Pełną ofertę zawsze znajdziecie w naszym profilu na portalu.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Filmujemy ślubny i inne uroczystości od przeszło 10 lat, dodatkowo nasi kamerzyści to filmowcy i montażyści z doświadczeniem w TVP i Polsat.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Podobnie jak przy filmowaniu, fotografujemy już od 10 lat przez co mamy duże doświadczenie ale jak widzicie po naszych materiałach - wciąż otwarte głowy na wszystkie nowe aktualne trendy ślubne.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej jesteśmy już ponad dekadę. Mamy zrealizowanych ponad 300 reportaży ślubnych i setki zadowolonych Par Młodych.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najlepsze w fotografowaniu i filmowaniu ślubów jest to że każdy ślub, każda Para Młoda, każda historia jest inna i można ją opowiedzieć na różne sposoby. Kochamy to co robimy i uwielbiamy razem z Wami przeżywać te chwile i te emocje których doświadczacie w dniu ślubu. Uwierzcie nam że czasami sami wzruszamy się do łez.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy najwyższej klasy profesjonalnym sprzętem marek Canon, Nikon, Sony. Do fotografowania i filmowania używamy jasnych stałoogniskowych obiektywów klasy L które nadają naszym produkcjom wygląd jak w filmach i serialach telewizyjnych Netfilx, HBO oraz produkcjach kinowych.
Podczas filmowania używamy stabilizatorów ruchu kamery typu slidery, gimbale, steadicamy, monopody, statywy filmowe. Dźwięk nagrywany jest cyfrowo z niezależnych źródeł.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Nasza ekipa ma zawsze w dniu ślubu i wesela przy sobie dodatkowy, zapasowy sprzęt którym może wykonać zlecenie gdyby ten główny zawiódł. Wasze dane które zgrywamy z kart są backupowane w kilku różnych lokacjach na osobnych dyskach tak by jak najbardziej zminimalizować możliwość utraty danych na wypadek awarii. Jesteśmy przygotowani od każdej strony.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Zlecenie obsługuje zawsze ekipa Ślubne Centrum. To ważne bo nasi fotografowie i filmowcy są przeszkoleni i posiadają odpowiednie kwalifikacje do wykonania zlecenia.

Jak ubieramy się na wesele?

Na wesele jesteśmy zawsze ubrani w stosowny sposób tak by nasz strój nie zwracał niepotrzebnie uwagi gości ślubnych. Pełny garnitur mógłby zbytnio krępować nasze ruchy więc raczej wolimy schludne ciemne spodnie i koszulę i wygodne buty.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowy film otrzymacie od nas w formie elektronicznej jako plik mp4 na ślubnym pendrive. Możemy go również na życzenie udostępnić online i podać Wam link zabezpieczony hasłem.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Zdjęcia udostępniamy jako pliki JPEG na ślubnym pendrive oraz w formie galerii internetowej dostępnej na hasło. W obu przypadkach są one w pełnej rozdzielczości gotowe do pobrania/zgrania i wydruku.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Okres oczekiwania na wszystkie materiały to około 3 miesięcy od daty ślubu / pleneru ślubnego. Jest to data przybliżona gdyż dużo zależy od tego kiedy jest Wasze wesele. Śluby z początku sezonu ślubnego są oddawane wcześniej a te z późniejszych terminów będą obrabiane jako następne co może wydłużyć czas odbioru. Zaawansowany montaż filmów zajmuje masę czasu i tu nie da się niczego pospieszyć. Jeśli zamawiacie u nas usługę fotograficzną to zdjęcia są dużo wcześniej przed filmem.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadamy akredytacje przy kurii diecezjalnej umożliwiającą fotografowanie i filmowanie w trakcie mszy świętej i w kościołach. Zawsze też staramy się przywitać z księdzem przed mszą gdyż jest on gospodarzem świątyni i kultura tego wymaga. Po kościele poruszamy się praktycznie bezszelestnie i nie używamy w nim lamp błyskowych.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak, posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona i niezbędny sprzęt czyli własny bezzałogowiec z kamerą 4K.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Każda fotografia ślubna jest wyjątkowa i powstaje po to żeby uwiecznić ten jedyny dzień ślubu i wesela. Zdjęcie idealne to naszym zdaniem ta fotografia która będzie mieć dla Was największą wartość. Oprócz kadru, kolorów, światła to idealne zdjęcie musi nieść ze sobą emocje które przeżywacie na nowo je oglądając. Idealne zdjęcie to to które lubicie najbardziej!

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Wszystkie etapy są bardzo interesujące zatem wybranie tylko jednego nie będzie oddawać tego jak lubimy pracować. Domowa krzątanina na przygotowaniach, wasze ulubione dodatki, wasi bliscy, Wy sami jak przygotowujecie się do ślubu, sama ceremonia i piękna przysięga ślubna, łzy waszych rodziców gdy dziękujecie im za to że możecie cieszyć się tym dniem czy wreszcie mega zabawa na weselu i szerokie uśmiechy podczas zabaw oczepinowych. To tylko kilka przykładów! Pamiętajcie, najlepsze kadry łapiemy pomiędzy tymi wydarzeniami, wtedy gdy nawet nie widzicie.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Tak, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje plenerów zagranicznych.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Ważne by czuć się dobrze w miejscu które wybierzemy na sesję plenerową. Zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie siebie w ślubnych ubraniach na tle wymarzonej lokacji plenerowej a potem nam o tym opowiedzcie! Postaramy się wspólnie coś wybrać bo mamy duże doświadczenie i potrafimy doradzić gdzie taką sesję wykonać.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Czy przyjęcie weselne w kościele zamienionym w sale weselną będzie się nadawać? Zdecydowanie! Jedyna i niepowtarzalna okazja by zobaczyć jak DJ gra muzykę ze sceny która wcześniej była ołtarzem a cały kościół jest w nocy z zewnątrz oświetlony na fioletowo! Czad!

Jaki jest styl naszej pracy?

Styl naszej pracy to połączenie nowoczesności z tradycją. Wykonujemy reportaże ślubne oraz portretową fotografię więc oprócz zdjęć i ujęć typowo z przygotowań, kościoła czy wesela otrzymacie też fotografie portretowe czy zdjęcia z gośćmi weselnymi. Jesteśmy elastyczni i potrafimy się dostosować do Waszych potrzeb.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Zabawa w dobrze dobranym gronie i przy dobrej muzyce będzie receptą na udany dzień.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Naszym ojczystym językiem jest język polski ale mówimy również biegle po angielsku i coraz lepiej wychodzi nam też po niemiecku.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Z fotografów ślubnych Joe Buissink a z filmowców Ray Roman.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jak najbardziej. Pytajcie o wszystko co potrzebujecie wiedzieć. Ofertę oczywiście możemy dostosować do Waszych potrzeb i wymagań.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Mamy uszczelnione obiektywy i body aparatów a jeśli leje mocniej to proponujemy różne alternatywne rozwiązania tak by ta wymarzona fryzura nie ucierpiała :-)

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Słabe oświetlenie nie jest dla nas przeszkodą gdyż mamy odpowiedni sprzęt i tam gdzie będzie bardzo ciemno staramy się go używać. Wyjątkiem jest np kościół gdzie jesteśmy zdani na światło jakie jest w świątyni dlatego warto to brać pod uwagę przy jego wyborze.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Naturalna piękna fotografia ślubna w ciepłych słonecznych barwach z odrobiną glamour ale również śluby rustykalne. Najlepsza fotografia ślubna to ta ponadczasowa fotografia.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Najnowsze trendy w filmach ślubnych to skracanie pełnych filmów do max 15 - 30 minut. U nas możecie zamówić zarówno takie nowoczesne krótkie filmy jak i długie bardziej tradycyjne aż do 120 minut. Do tego piękne krótkie kilkuminutowe teledyski (highlights, trailery).

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

W tej chwili była by to zapewne ulubiona książka, krzesiwo, nóż, kompas. Im mniej tym lepiej.

Nasze pasje.

Nasze pasje to podróże kulinarne w najdalsze zakątki świata oraz dobry film.

Ciekawostki na nasz temat.

Prowadzimy legalną i zarejestrowaną firmę i jest to ciekawostka bo wielu fotografów i kamerzystów działa "na lewo". Popytajcie sami ;-)

Nasza ulubiona książka/film/serial.

"Mały Książę" - Antoine de Saint-Exupéry to nasza ulubiona książka. Film to "Chłopcy z ferajny" Martina Scorsese. Jest tego dużo więcej ale to są takie nasze "pierwsze co przychodzi Ci do głowy"...

Certyfikat 2023
ŚLUBNE CENTRUM - Foto i Film
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-09-2023
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Piekoszów
Data dodania: 19-09-2023

Baaaardzo polecam ekipę! Zdjęcia i film realizowane w przyjemnej atmosferze. Chłopaki sprawili, że stres zniknął, a ich pomysłowość i kreatywności sprawiła, że odliczamy dni, aby zobaczyć pierwsze efekty ❤️❤️❤️

ŚLUBNE CENTRUM
19-09-2023

Wow! Bardzo nam miło czytać tak wspaniałe opinie na temat naszej pracy ❤️ Kochani dziękujemy za tak miłe przyjęcie naszej ekipy na Waszym weselu! Materiał zapowiada się rewelka! Pozdrawiamy mocno!

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-01-2022
Tarnobrzeg
Data dodania: 30-12-2022

Dziękujemy bardzo ekipie za super współpracę 💛 Jak najbardziej polecamy 😊

ŚLUBNE CENTRUM
30-12-2022

Dziękujemy za super opinię! Pozdrawiamy Ciepło!

D
Damian
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Kielce
Data dodania: 28-12-2022

Drogie Ślubne Centrum. Bardzo dziękujemy wam za to że byliście z nami w naszym najważniejszym dniu w życiu. Polecamy i do zobaczenia za rok na weselu Moni!

ŚLUBNE CENTRUM
28-12-2022

Dziękujemy za wystawienie nam opinii. Pozdrawiamy!

I
Iwona i Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-06-2022
Starachowice
Data dodania: 28-12-2022

Wszystko super, mega uśmiechnięta i zgrana ekipa. Wszyscy zadowoleni, możemy tylko polecać na przyszłość! Pozdrawiamy Iwona i Krzysiek.

ŚLUBNE CENTRUM
29-12-2022

Hej Iwonko i Krzysiu! Bardzo dziękujemy za miłe słowa. Czujemy się wyróżnieni. Pozdrawiamy!

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-07-2022
Kielce
Data dodania: 26-12-2022

Chcielibyśmy bardzo polecić ekipę Ślubne Centrum za uwiecznienie naszego dnia ślubu. Film i zdjęcia przepiękne, film ciagle oglądamy, a trwa przeszło 1,5 godziny. Jest po prostu mega! Zdjęcia również przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Polecamy z całego serca. Kontaktujcie się z chłopakami szybko bo terminy znikają im jak świeże bułki. Kasia i Bartek.

ŚLUBNE CENTRUM
26-12-2022

Hej Kasiu i Bartku! Bardzo było nam miło być na waszym weselu. Wasza opinia znaczy dla nas bardzo wiele. Dziękujemy!

M
Marcelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Ostrowiec Świętokrzyski
Data dodania: 19-12-2022

Wszystko w najlepszym porządku. Cena jak za taką jakość jest bardzo przystępna. Możemy tylko polecić usługi fotografowania i filmowania w ślubne centrum! Bardzo nam się podobało. Marcelina i Wojtek.

ŚLUBNE CENTRUM
19-12-2022

Wielkie dzięki za napisanie opinii o nas! Serdecznie pozdrawiamy!

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Kielce
Data dodania: 15-11-2022

Bardzo fajna ekipa a usługa wykonana na super poziomie. Film i zdjęcia podobały się rodzinie a my mamy ekstra pamiątkę ślubną. Polecam!

ŚLUBNE CENTRUM
15-11-2022

Dziękujemy za miłą opinię! Pozdrawiamy!

Nazwa firmy: ŚLUBNE CENTRUM
Imię: Śluubne Centrum 
Adres: Kielce, woj. świętokrzyskie
791-309...
liczba odwiedzin: 2447
Zadzwoń
791-309...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kielce

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy