Zobacz zdjęcia (5)
Ciężki Dym, Taniec w chmurach; Podświetlany napis LOVE, Mr&Mrs;, Serce, Lidzbark Warmiński - zdjęcie 1
Ciężki Dym, Taniec w chmurach; Podświetlany napis LOVE, Mr&Mrs;, Serce, Lidzbark Warmiński - zdjęcie 2 Ciężki Dym, Taniec w chmurach; Podświetlany napis LOVE, Mr&Mrs;, Serce, Lidzbark Warmiński - zdjęcie 3 Ciężki Dym, Taniec w chmurach; Podświetlany napis LOVE, Mr&Mrs;, Serce, Lidzbark Warmiński - zdjęcie 4 Ciężki Dym, Taniec w chmurach; Podświetlany napis LOVE, Mr&Mrs;, Serce, Lidzbark Warmiński - zdjęcie 5
1 / 5

Ciężki Dym, Taniec w chmurach; Podświetlany napis LOVE, Mr&Mrs;, Serce id:24032

Lidzbark Warmiński, warmińsko-mazurskie
796-783...

O nas

TANIEC W CHMURACH-Dosłownie tak może wyglądać Wasz Pierwszy Taniec. Efekt polecany szczególnie dla Par, które nie mają predyspozycji tanecznych jak i takich, które nie chętnie tańczą przed całą rodziną. Dym wypuszczany jest z profesjonalnej wytwornicy. Wypuszczając go można odnieść wrażenie „chodzenia w chmurach”. Zapewniamy, że suchy lód daje efekt tymczasowy, bezzapachowy i rozprasza się po kilku minutach, nie zostawiając śladu na podłodze czy ubraniach.

Podświetlany napis LOVE
Idealny dodatek dekoracyjny jako tło, a także scenografia sali weselnej, parkietu tanecznego bądź ogrodu. Piękny, nietuzinkowy element sesji fotograficznej. Wysokość napisu to aż 100 cm!

Podświetlany napis Mr&Mrs;
HIT SEZONU 2018/2019! Podobnie jak Podświetlany napis LOVE idealnie sprawdzi się podczas wesela jako tło na sali tanecznej, pięknie oświetli parkiet oraz doda niesamowitego ciepłego klimatu. Zdjęcia na tle Podświetlanego napisu MR & MRS pozostaną na zawsze w Państwa albumie ślubnym. Wysokość napisu to 100cm/70cm ! Szerokość to ok. 5m (w zależności od ustawienia) Napis dostarczamy na miejsce, ustawiamy i podłączamy, odbieramy następnego dnia po poprawinach. Istnieje możliwość kombinacji literek (Np. inicjały-z dostępnych liter).

Wielkie żarówkowe serce
Nowość na rynku, HIT SEZONU 2018/2019 ! Żarówkowe SERCE sprawdzi się podczas wesela jako tło, na ściance za Młodą Parą, cudownie oświetli parkiet swoim ciepłym światłem. Nasze serce można ustawić również np. na Candy Barze. Goście oraz Para Młoda mają okazję do zrobienia sobie zdjęć, na tle Wielkiego SERCA, takich jakich jeszcze nie ma nikt :) Wysokość SERCA to AŻ 120cm ! Możliwość dwóch wersji kolorystycznych żarówek: ciepłe żółte oraz czerwone). Serce dostarczamy na miejsce, ustawiamy i podłączamy, odbieramy następnego dnia po poprawinach.


W ofercie posiadamy również inne atrakcje. Zapraszamy na nasz Funpage na Facebooku: ProjectSlub

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie (3)

Ciężki Dym, Taniec w chmurach; Podświetlany napis LOVE, Mr&Mrs;, Serce id:24032
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
P
Pawel
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2017
Nidzica
Data dodania: 19-11-2017

Mega sprawa efekt niesamowity wart kazdych pieniedzy

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-11-2017
Karmuszka
Data dodania: 19-11-2017

Dym zrobił ogromne wrażenie. Realizacja przebiegła bezproblemowo, Pani Natalia jest przesympatyczną osobą. ;)

M
Michal
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2017
Olsztyn
Data dodania: 18-08-2017

Dym godny polecenia, bajeczne wykonanie i wspaniala organizacja goraco Pozdrawiam. :)

liczba odwiedzin: 2975
Zadzwoń
796-783...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie