Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia & Film, Jaworzno - zdjęcie 1
Fotografia & Film, Jaworzno - zdjęcie 2 Fotografia & Film, Jaworzno - zdjęcie 3 Fotografia & Film, Jaworzno - zdjęcie 4 Fotografia & Film, Jaworzno - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia & Film id:33867

Jaworzno, śląskie
(3)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Fotografie i filmy ślubne to historie o miłości. Nasączone emocjami i wzruszeniami, opowiadają o najpiękniejszych momentach w życiu.
Wyjątkowe chwile zasługują na wyjątkowe zdjęcia. Dlatego my, za pomocą fotografii i filmu, pomagamy – najlepiej jak potrafimy, utrwalić te wpomnienia na długie lata. Lubimy fotografować śluby i jesteśmy przekonami, że WARTO OBRAZOWAĆ MIŁOŚĆ, bo jest ona najpiękniejszą i najważniejszą rzeczą jaka nas w życiu spotyka. Fotografią i filmem zajmujemy się od ponad 10 lat, a za nasze produkcje niejednokrotnie otrzymywaliśmy wyróżnienia i nagrody. Niezwykle cieszy nas uznanie fachowców, ale nie zapominamy o tym, że pracujemy przede wszystkim dla Was. To Wasza radość jest dla nas wyznacznikiem dobrze wykonanego zadania. Podstawą naszej pracy jest indywidualne podejście do Klienta.
Zależy nam na tym, aby Was poznać i tym samym jak najlepiej zrozumieć Wasze oczekiwania i preferencje. Każdy nasz film jest inny i każdy reportaż fotograficzny znacząco różni się od pozostałych. Łączy je to, że opowiadają równie piękne, choć zupełnie odrębne historie o miłości. W fotografii staramy się wyłapywać prawdziwe przeżycia, wzruszenia, znaczące gesty i emocje. Lubimy kadry naturalne, bez sztuczności. Skupiając się na emocjach, radości, wzajemych relacjach, zatrzymujemy w fotografiach najważniejsze chwile z wyjątkowego dnia ślubu – Waszego ślubu.

Opinie (3)

Fotografia & Film id:33867
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-11-2018
Chrzanów
Data dodania: 23-11-2018

Jak dla nas wielkie WOW! Są mistrzami w każdym calu! :) Stwarzają niesamowicie przyjacielska atmosferę w trakcie robienia zdjęć i filmu dzięki czemu jesteśmy całkowicie wyluzowani i zdjęcia odzwierciedlają w całokształtcie Nas! :) zdecydowanie widać, że to co robią jest ich największą pasją, a to jest piękne! :) inwestują w najnowszy i najlepszy sprzęt co ich czyni jeszcze większymi profesjonalistami! Współpraca z nimi to największa przyjemność! :) zdecydowaliśmy się na plener na Islandii z nimi i już wiemy, że to najlepsza decyzja! :) polecamy ich każdemu w 100 %! :)

Dominik
23-11-2018

Kasiu cała przyjemność po naszej stronie :) dziękujemy za miłe słowa, już czekam z niecierpliwością na plener. Dziękujemy za opinie :)

I
Iwona
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-10-2017
Dąbrowa Górnicza
Data dodania: 07-04-2018

Razem z mężem dziękujemy PRIMEPHOTO za pełnię profesjonalizmu jaki oferują. Nie mają słabych punktów - robią doskonałe zdjęcia, fantastyczne klipy, wspólnie nakręciliśmy najlepszy film dla rodziców, ale i firma sprawdza się przy dłuższych formach - mowa już o filmach z wesela, które wciągają, a nie nudzą. Poza tym, że wykonują swoją pracę na najwyższym poziomie, to również udało nam się złapać doskonały kontakt, dzięki czemu w dniu ślubu czy na plenerze nie było mowy o skrępowaniu obecnością filmowców. Sama reakcja naszych gości na film dla rodziców jest świetną rekomendacją ich usług - usłyszeliśmy na weselu, że goście już nie mogą doczekać się filmu z naszego wesela widząc możliwości PRIMEPHOTO. Na miejscu par, które szukają dobrej oferty usług foto-video, nie zastanawiałabym się ani chwili, tylko podpisywała umowę z Dominikiem i Anią.

P
Patryk
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2017
Katowice
Data dodania: 06-04-2018

Najlepsze efekty powstają wtedy, kiedy robisz coś z pasji... Fantastyczne zdjęcia ślubne, profesjonalne podejście do tematu, super kontakt!
Dziekujemy!

Kontakt

NIP: 6321999826
Adres: Jaworzno, , 43-600, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 10:00 - 18:00 Wt: 09:00 - 18:00 Śr: 09:00 - 18:00 Cz: 09:00 - 18:00 Pt: 09:00 - 18:00 Sb: nieczynne Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 2375

Popularne miasta w okolicy